Ревізори виявили порушення у відділі культури виконкому Золотоніської міськради

Порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 222 тис. грн. виявили фахівці Держфінінспекції в Черкаській області під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності відділу культури виконавчого комітету Золотоніської міської ради.

Внаслідок завищеної вартості та обсягу виконаних ремонтно-будівельних робіт установі завдано матеріальної шкоди (збитків) на суму 196,2 тис. грн., - повідомили у прес-службі ДФІ в Черкаській області.

Окрім того, виявлені незаконні витрати на заробітну плату та сплату внесків до державних цільових фондів на суму 18,8 тис. грн.

За вчинені бюджетні правопорушення до об’єкта контролю застосовано захід впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За недотримання законодавства відносно 4 осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано Золотоніську міжрайонну прокуратуру, Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та міську раду м. Золотоноша.

Матеріали ревізії передані до Управління служби безпеки України в Черкаській області.

 

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. Бігові доріжки, орбітреки, велотренажери: у Черкасах відкриють новий зал для реабілітації ветеранів
  2. На Черкащині є вид змії, який може бути небезпечним для людини
  3. На Черкащину насуваються грози, град і шквали: синоптики оголосили жовтий рівень небезпеки
  4. 7 тисяч доларів за «вирішення питання»: на Черкащині затримали чоловіка, який обіцяв допомогти з оформленням інвалідності дитині
  5. Ще одна релігійна громада на Черкащині приєдналася до ПЦУ
  6. Черкаський ЛНЗ зіграв унічию з Гентом у дебютному матчі єврокубків
  7. Помістив собак у мішок і забив до смерті пляшкою: суд призначив чоловіку 5 років позбавлення волі з випробуванням
  8. Фахівці розповіли, чи знайшли відхилення від норм у воді на Черкащині
  9. У Монастирищі зустріли військового, який потрапив у полон під час бою на Київщині
  10. Понад 1,5 млрд грн єдиного податку отримали місцеві бюджети Черкащини
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Артистка Анна Asti з Черкас, справжнє ім'я якої Ганна Дзюба, отримала російський паспорт.     Читати далі
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Відомий рок-музикант Андрюс Момантовас виконав хіт Laužo šviesa українською. Читати далі
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
До Путіна часто звертаються різні публічні особистості, які намагаються привселюдно висміяти діяльність російського лідера та Читати далі
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору "Євробачення-2023"
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору
Суспільний мовник продовжує свою роботу у підготовці до Національного відбору на "Євробачення-2023". Тому вже оголосили список Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ