ФК "Вікторія" став володарем "Весняного Кубку ЛНЗ"

ФК

Вчора відбувся фінал "Весняного Кубку ЛНЗ" у Білозір'ї, де шполянський "ЛНЗ-Лебедин" у серії післяматчевих пенальті поступився "Вікторії" з смт. Жовтневе (Сумська обл.) Головний матч кубку розпочався під променями яскравого сонця.

На відміну від попередньої гри, у "золотій" швидкості зросли вдвічі. Шполі дістався більш серйозний суперник і це додало матчу цікавості та жвавості. Порівняно зі вчорашнім складом, у старті "ЛНЗ" з'явився лише Степанюк, який замінив травмованого Гуда і Охременко вийшов замість Стєпанова, інформує Черкаський спорт.

На початку поєдинку "Вікторія" показала себе як боєздатний колектив, якому по зубах (принаймні, доки є сили) на рівних тягатися з суперамбітним "насіннєвим монстром". Так, впродовж половини тайму на полі точилася рівна боротьба за ініціативу в наступні 90 хвилин. І саме на екваторі 45-хвилинки шальки терезів схилилися в бік гостей: Долбін Сергій відзначився зі штрафного несильним ударом – 0:1.

Після пропущеного м'яча "ЛНЗ" почав масимально тиснути на ворота "Вікторії" і душити нескінченними стандартами. З десяток кутових і штрафних по периметру карної зони виконали підопічні Василя Гречаного в заключні 20 хвилин тайму. Дивом жоден із них не приніс результату.

На другу половину праву бровку закрив Колодяжний, замінивши Пічкура, який у першому таймі "тягав" за собою ногу. Тиснява на володіння "Вікторії" продовжилася, "ЛНЗ" не збавляв оберти. Серед інших напівмоментів "смачно" приклався на добиванні Ткаченко, але поцілив прямо в голкіпера. Одразу зловила шполян на контратаці "Вікторія". Втік Максим Мисловський на побачення з Дейнеко, але Євгеній переміг у цій дуелі.

Небезпека біля воріт обох команд трохи спала і в такому ключі ситуація на полі трималася впродовж 10 хвилин. А далі "Лебедин" нарешті забив! Охременко став рятувальним желетом для команди. Розібрався з захисником і майстерно пробив з-за меж штрафного майданчика – 1:1.
Міг Шевкунов швидко збавити настрій "блакитних". Знову стандарт став небезпечною зброєю "Вікторії", та стійка врятувала команду Полтавця. Такий самий за рівнем стовідсотковості епізод міг перетворити на гол Ткаченко. В'ячеслав обвідним ударом цілив прямо в дев'ятку, але воротар дивом витягнув звідти "кулю" і, фактично, перевів поєдинок в іншу площину - серію пенальті, у якій фартовішою виявилася саме його команда. ФК "Вікторія" - володар "Весняного Кубку ЛНЗ".

Кращими у номінаціях стали:

Кращий воротар - Микита Ситнер ("Вікторія")

Кращий півзахисник - Пукась Ігор ("Вікторія")

ЛНЗ-Лебедин" – "Вікторія" 1:1 (пен 3:4)

Голи: Охременко (66) – Долбін (27)

"ЛНЗ-Лебедин" (старт): Дейнеко - Алєксандров, Коломієць, Парфьонов, Калініч - Лобов, Степанюк, Дєдов, Пічкур, Ткаченко - Охременко.

Заміна: Кудря, Колос, Маценко, Стєпанов, Колодяжний.

Головний тренер: Гречаний В. В.

"Вікторія" (старт): Ситнер - Захарченко, Кирченко, Нелін, Піскун - Пукась, Мисловський, Ганжа, Акулінов, Долбін - Стрибак.

Заміна: Абдулаєв, Ханюков, Завгородній, Шевкунов, Семенов.

Головний тренер: Радіонов А. Н.