«Черкаські Мавпи» обіграли «ІНФІЗ» з рекордним результатом

«Черкаські Мавпи» рекордом відзначили перемогу над «ІНФІЗом». Команда Максима Міхельсона переграла на виїзді столичний клуб з рахунком 122:83. Це абсолютний рекорд цього сезону за кількістю здобутих очок в одному матчі (до цього «Хімік» здобував 111). Найпродуктивнішим гравцем цього матчу став Антон Давидюк, в активі якого 27 очок та 9 підбирань. По дабл-даблу здобули Носков та Балабан, Ларрі Холлу ждо цього ж здобутку не вистачило однієї передачі.

Після трохи сонного і малорезультативного початку матчу господарі зуміли оформити стартовий міні-ривок завдяки успішній грі досвідченого Артема Швеця. Гості, які грали проти "студентів" без свого лідера за результативністю Кобця, а також Шаламова і Тищенко, включилися у другій частині стартового періоду. Вдалий вихід з лави Давидюка і результативна гра в фарбі дозволила команді Міхельсона нівелювати відставання і виграти стартову десятихвилинку, пише Черкаський спорт.

Другі десять хвилин матчу почалися для команди Лебединцева з холодного душу - постаралися Холл і Антонець, які реалізували два точних дальніх поспіль. Мавпи з відмінним відсотком атакували з дистанції, а бігмени гостей повністю перегравали своїх опонентів, результативно підчищаючи за своїми партнерами на обох щитах.

Кияни надали суперникам повну свободу дій. Мавпи щедрістю господарів паркету скористалися сповна, набравши за стартові 20 хвилин 64 бали! Вже на старті другої половини зустрічі ніяких питань про переможця в цьому матчі не виникало. Гості влаштували справжній парад триочкових, реалізувавши більше половини з 24 дальніх спроб вже до середини третього періоду! Левову частку своїх кидків гості виконували без спротиву - не дивно, що їх перевага в цьому матчі стабільно трималася на позначці "40+".

До початку заключної десятихвилинки Мавпи підійшли з 95 очками в активі. Єдиним реальним челленджем для команди Міхельсона був рекорд сезону за кількістю набраних очок, а точніше його оновлення. І з цим завданням Мавпи впоралися ще за 5 хвилин до фінальної сирени. Дивно, що не дивлячись на розгромну поразку, відразу п'ять гравців Iнфiзу зуміли набрати більше 10 очок, а брати Лебединцеви навiть записали в актив по дабл-даблу.

Відігравши феноменальний матч в нападі, Черкаські Мавпи знищили столичний Інфіз, вигравши матч з рекордним в цьому сезоні рахунком - 122:83, оновивши досягнення Хіміка, який двічі в матчах Суперліги Фаворит Спорт набирав по 111 очок.