Декомунізація у Каневі проходить коштом активістів і спонсорів

Із міського бюджету Канева не виділялися кошти для витрат, пов’язаних з процесом декомунізації, зокрема по зміні табличок із назвами вулиць. 

Про це інформує «Kanos» із посиланням на матеріали, надані у відповіді на інформаційний запит. 

Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», у Каневі змінили назви 18 вулиць та провулків. 

Тож журналісти «Kanos» вирішили поцікавитись у міських чиновників про те, скільки коштів виділялося із міського бюджету на заміну табличок із назвами вулиць, покажчиків та дорожніх знаків, демонтаж монументів, а також їх зберігання та знищення.

Однак, як виявилося, протягом 2015-16 років на ці потреби із місцевого бюджету не було жодних витрат, а нові таблички, які зараз можна побачити у місті, виготовлені коштом активістів чи спонсорів.

Теми: Канів
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. На Черкащині є вид змії, який може бути небезпечним для людини
  2. На Черкащину насуваються грози, град і шквали: синоптики оголосили жовтий рівень небезпеки
  3. 7 тисяч доларів за «вирішення питання»: на Черкащині затримали чоловіка, який обіцяв допомогти з оформленням інвалідності дитині
  4. Ще одна релігійна громада на Черкащині приєдналася до ПЦУ
  5. Черкаський ЛНЗ зіграв унічию з Гентом у дебютному матчі єврокубків
  6. Помістив собак у мішок і забив до смерті пляшкою: суд призначив чоловіку 5 років позбавлення волі з випробуванням
  7. Фахівці розповіли, чи знайшли відхилення від норм у воді на Черкащині
  8. У Монастирищі зустріли військового, який потрапив у полон під час бою на Київщині
  9. Понад 1,5 млрд грн єдиного податку отримали місцеві бюджети Черкащини
ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш портал


 
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Артистка Анна Asti з Черкас, справжнє ім'я якої Ганна Дзюба, отримала російський паспорт.     Читати далі
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Відомий рок-музикант Андрюс Момантовас виконав хіт Laužo šviesa українською. Читати далі
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
До Путіна часто звертаються різні публічні особистості, які намагаються привселюдно висміяти діяльність російського лідера та Читати далі
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору "Євробачення-2023"
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору
Суспільний мовник продовжує свою роботу у підготовці до Національного відбору на "Євробачення-2023". Тому вже оголосили список Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ