У Золотоноші судили ґвалтівника, вже не вперше

Золотоніським міськрайонним судом засуджено 24-річного місцевого жителя, уродженця Грузії за зґвалтування та насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене повторно.

Як встановлено,  в серпні 2015 року раніше неодноразово судимий чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, із застосуванням фізичного насильства та погрозами застосування такого насильства до потерпілої напав на потерпілу та зґвалтував її, інформують Новини Черкас.

Після чого, погрожуючи зарізати останню, задовольнив свою статеву пристрасть неприродним способом.

Вироком суду зловмисника визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 152, ч. 2 ст. 153 КК України та засуджено до покарання у виді 6 років 3 місяців позбавлення волі.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. На Черкащині є вид змії, який може бути небезпечним для людини
  2. На Черкащину насуваються грози, град і шквали: синоптики оголосили жовтий рівень небезпеки
  3. 7 тисяч доларів за «вирішення питання»: на Черкащині затримали чоловіка, який обіцяв допомогти з оформленням інвалідності дитині
  4. Ще одна релігійна громада на Черкащині приєдналася до ПЦУ
  5. Черкаський ЛНЗ зіграв унічию з Гентом у дебютному матчі єврокубків
  6. Помістив собак у мішок і забив до смерті пляшкою: суд призначив чоловіку 5 років позбавлення волі з випробуванням
  7. Фахівці розповіли, чи знайшли відхилення від норм у воді на Черкащині
  8. У Монастирищі зустріли військового, який потрапив у полон під час бою на Київщині
  9. Понад 1,5 млрд грн єдиного податку отримали місцеві бюджети Черкащини
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Артистка Анна Asti з Черкас, справжнє ім'я якої Ганна Дзюба, отримала російський паспорт.     Читати далі
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Відомий рок-музикант Андрюс Момантовас виконав хіт Laužo šviesa українською. Читати далі
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
До Путіна часто звертаються різні публічні особистості, які намагаються привселюдно висміяти діяльність російського лідера та Читати далі
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору "Євробачення-2023"
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору
Суспільний мовник продовжує свою роботу у підготовці до Національного відбору на "Євробачення-2023". Тому вже оголосили список Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ