Стало известно расписание фестиваля ATLAS WEEKEND

Музыкальный фестиваль ATLAS WEEKEND пройдет в Киеве с 8 по 10 июля во второй раз. В этом году местом проведения фестиваля станет обновленный ВДНХ.Организаторы музыкального фестиваля ATLAS WEEKEND, который пройдет в Киеве с 8 по 10 июля на обновленном ВДНХ предоставили онлайн-газете Новости Черкасс расписание мероприятия. В этом году фест пройдёт на 5 дневных и двух ночных сценах, а его участниками станут как гранды мировой музыки, так и группы и исполнители, только недавно ставшие открытиями музыкальной жизни.

Чего только стоят Dirkschneider,  Apocalyptica, Jamala, Нино Катамадзе и «Машина Времени»! А ещё С.К.А.Й., Глеб Самойлов, «Мельница», «Плач Єремії», Pianoбой, «Аквариум» (Борис Гребенщиков), «Бумбокс», Иван Дорн, SunSay, Сергей Бабкин, Viviénne Mort, «Друга Ріка», The Вйо, Ілларія, «ВВ». А кроме того Театр Теней TEULIS, Спектакль театру Леся Подерв’янського, Львiвський Театр 2.0.

И это только небольшая часть, и это только в первый день!

Музыканты из Украины, России, Беларуси, Европы и США. Никаких жанровых ограничений. Только хорошая музыка.

Сцена давних друзей ATLAS WEEKEND - фестиваля «Джаз Коктебель» будет работать один день - 10 июля.

Подробно о фестивале читайте ЗДЕСЬ.

И ищите любимые группы и исполнителей в расписании фестиваля:

Расписание

8 июля

Main Stage

  • 15:00 - Heretic’s Dream
  • 15:45 - Dirkschneider
  • 17:20 - Apocalyptica
  • 19:00 - Jamala
  • 20:00 - Нино Катамадзе
  • 21:30 - Машина Времени

East Stage

BuSHMILLS Live

  • 15:00 - Morphine Suffering
  • 15:40 - Flëur
  • 16:30 - С.К.А.Й.
  • 17:30 - Антитiла
  • 18:30 - Kozak System
  • 19:30 - Глеб Самойлов & the Matrixx (Лучшие хиты «Агата Кристи»)
  • 20:40 - Mgzavrebi
  • 21:50 - Мельница

West Stage (Hiphop Stage + Pepsi Night Stage)

Hiphop Stage

  • 15:00 - Адвайта
  • 15:50 - Гансэлло
  • 16:40 - Кравц
  • 17:40 - Курган и Агрегат
  • 18:50 - Каспийский Груз
  • 19:20 - Лион
  • 20:30 - Стольный Град

Pepsi Night Stage

  • 23:30 - dilara
  • 00:10 - secret avenue
  • 00:50 - tape flakes
  • 01:30 - Cape Cod
  • 02:20 - Cepasa
  • 03:40 - red berlin
  • 04:20 - atomic simao
  • 05:00 - estradarada

Central Stage

  • 15:00 - NRavitsa Planet
  • 15:35 - Феликс Шиндер и Деньги Вперед
  • 16:10 - Руки’в Брюки
  • 16:45 - Гражданин Топинамбур
  • 17:20 - Артем Пивоваров
  • 18:00 - panivalkova
  • 18:45 - Сергей Кузин и Соня Сотник
  • 19:50 - Веремiй
  • 20:30 - Без обмежень
  • 21:15 - Be My Guest
  • 22:00 - DETACH
  • 22:50 - Театр Теней TEULIS

Країна мрiй

  • 16:00 - Дримбададзига
  • 16:50 - тiнь сонця
  • 17:50 - ДІЛЯ & Астарта
  • 18:40 - Rock-H
  • 19:40 - Флайzzza
  • 20:40 - The Doox
  • 21:40 - Плач Єремії

Art Stage

  • 15:00 - Вiльний мiкрофон
  • 17:00 - Любко Дереш
  • 18:00 - Анна Кукушкина
  • 19:00 - Спектакль театру Леся Подерв’янського
  • 19:40 - Анастасия Плис
  • 21:00 - Ес Соя
  • 00:00 - Львiвський Театр 2.0

9 июля

Main Stage

  • 15:00 - Twocolors
  • 15:40 - Beissoul & Einius
  • 16:30 - Bahroma
  • 17:20 - GusGus
  • 18:30 - Pianoбой
  • 19:30 - Аквариум (Борис Гребенщиков)
  • 20:40 - Бумбокс
  • 21:50 - Иван Дорн

East Stage

  • 15:00 - Music Renascence
  • 15:30 - Le Basour
  • 16:10 - Vosmoy
  • 17:00 - I Am Waiting for You Last Summer
  • 17:50 - Rozhden
  • 18:40 - The Erised
  • 19:40 - Royal Republic
  • 20:40 - SunSay
  • 21:50 - Сергей Бабкин
  • 23:00 - Yoav

West Stage (Hiphop Stage + Pepsi Night Stage)

Hiphop Stage

  • 15:00 - Murovei
  • 15:50 - Yanix
  • 16:40 - Антоха МС
  • 17:30 - Жак-Энтони
  • 18:20 - Ассаи
  • 19:10 - Anacondaz
  • 20:00 - Noize MC
  • 21:10 - Nneka

pepsi night stage

  • 00:00 - Kemper
  • 01:30 - SBCR (of The Bloody Beetroots)
  • 02:45 - Denny Todd
  • 04:00 - Selecta

Central Stage

  • 15:00 - Vagabond Specter
  • 15:35 - Peter and the Wolves
  • 16:10 - K.A.T.Y.A
  • 16:45 - Dvoe
  • 17:20 - Alloise
  • 18:10 - Viviénne Mort
  • 19:00 - Крихітка
  • 19:50 - Друга Ріка
  • 20:50 - The Maneken
  • 21:40 - Onuka
  • 22:50 - Театр Теней TEULIS

Країна мрій

  • 15:00 - Ансамбль давньої музики Костянтина Чечені
  • 16:00 - Тарута
  • 16:50 - Luiku
  • 17:40 - The Вйо
  • 18:40 - Ельвіра Сарихаліл
  • 19:30 - Ілларія
  • 20:40 - AtmAsfera
  • 21:50 - ВВ

Art Stage

  • 15:00 - Вiльний мiкрофон
  • 16:00 - Light Dreams
  • 17:00 - Олег Каданов
  • 18:00 - Олексій Чупа
  • 19:00 - Львiвський Театр 2.0
  • 20:00 - Вікторія Дикобраз
  • 21:00 - Ваня Якимов
  • 22:00 - Ах Астахова
  • 23:00 - Спектакль театру Леся Подерв’янського

10 июля

Main Stage

  • 15:00 - A New Tomorrow
  • 15:40 - Станция Мир
  • 16:20 - Brutto & Ляпис
  • 17:20 - Epolets
  • 18:10 - 5’nizza
  • 19:25 - Сплин
  • 21:00 - monatik
  • 21:50 - Kwabs

East Stage

  • 15:00 - Масса Причин
  • 15:30 - Akute
  • 16:15 - Дай Дарогу!
  • 16:55 - Fontaliza
  • 17:35 - Brunettes Shoot Blondes
  • 18:25 - Вагоновожатые
  • 19:15 - Мария Чайковская
  • 20:10 - Валентин Стрыкало
  • 21:10 - O.torvald
  • 22:20 - The Subways

West Stage

Koktebel Jazz Fest Day

  • 15:00 - Zetetics
  • 15:40 - The Cancel
  • 16:30 - Серебряная Свадьба
  • 17:45 - The Tiger Lillies
  • 18:45 - Sian Evans (Kosheen)
  • 19:40 - Pur:Pur
  • 20:35 - LOUDspeakers
  • 21:30 - Red Snapper

Central Stage

  • 15:00 - Robots Don’t Cry
  • 15:50 - Фiолет
  • 16:40 - Alex Kelman
  • 17:30 - Biplan
  • 18:20 - Billy’s Band
  • 19:20 - Один в Каное
  • 20:30 - The Retuses
  • 21:30 - финал Евро 2016 (прямая трансляция)

Країна мрій

  • 16:00 - Врода
  • 16:50 - Familia Perkalaba
  • 17:50 - Joryj Kłoc
  • 18:50 - Hudaki Village Band
  • 19:40 - Tyt I tam
  • 20:30 - Христина Соловій
  • 21:40 - ДахаБраха

Art Stage

  • 15:00 - Вiльний мiкрофон
  • 16:30 - Спектакль театру Леся Подерв’янського
  • 17:10 - Make Likes a Tree
  • 18:10 - Karizza
  • 18:40 - Птицами
  • 19:40 - Артем Полежака
  • 20:30 - Презентацiя фiльму «Любовi стане на всiх» вiд продюсера стрiчки Анаiд Агаджанової

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. На Корсунщині молодь навчають бути активними лідерами у своїх громадах
  2. У Смілі прокладають труби до котелень
  3. На Черкащині боротимуться з жорстокістю до тварин
  4. Равликова ферма: на Катеринопільщині запрацював елітний агробізнес
  5. Олександр Турченяк: «Підвищення розміру мінімальної заробітної плати ляже черговим навантаженням на плечі підприємців»
  6. Експерт ділиться рецептом, як черкаським селянам заробити на молоці
  7. Ладижинська громада залучила інвесторів на 62 мільйони гривень
  8. У школах Дмитрушківської громади запроваджують роздільний збір відходів
  9. Іваньківська ОТГ: громада, орієнтована на добробут і комфорт для своїх людей
  10. Стеблівська ОТГ всього за 2 роки провела у громаді «медичну революцію»
ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш портал


 
Святослав Вакарчук з камерним оркестром завершив Всеукраїнський тур у Черкасах
Святослав Вакарчук з камерним оркестром завершив Всеукраїнський тур у Черкасах
2 квітня 2019 року з Одеси розпочався Всеукраїнський тур Святослава Вакарчука з камерним оркестром «Віртуози Києва» Читати далі
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
24 травня у Черкаському палаці культури відбудеться головна музична подія весни - концерт Святослава Вакарчука з оркестром. До Читати далі
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
13 грудня у Черкасах відбудеться творча зустріч із фронтменом музичного рок-гурту «Фіолет» Сергієм Читати далі
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «KUTAISI» знову завітає в Україну. Це справжній культурний Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ