«Черкаські Мавпи» знову виграють - цього разу набравши більше сотні очок

Черкаські Мавпи

Сьогодні в Харкові глядачі стали свідками цікавого матчу. Вже традиційно не зручний суперник для підопічних Максима Міхельсона спробував нав’язати боротьбу одному з претендентів на нагороди чемпіонату.

Першій чверті можна впевнено присвоїти ім’я "Стейсі Девіса", розповідає Черкаський спорт, інформують Новини Черкас.

Форвард Черкас за 8 хвилин проведених на паркеті встигав усе! І атакувати з практично стовідсотковою реалізацію, і відпрацьовувати в захисті збираючи відскоки. З загальнокомандних 14 балів Девіс набрав 10 та навіть після закінчення двох четвертей продовжував лідирувати за цим показником. А загальний рахунок був 12:14 на користь гостей.

У другій десятихвилинці здавалося ось-ось “мавпи” підуть у відрив, проте гравці Валентина Кулібаби постійно знаходити аргументи у відповідь та навіть самі декілька разів виходили у лідери. 31:33 – такий рахунок сирена зафіксувала на табло в Харкові після двох чвертей.

У другій половині гри гравці з Черкас зуміли дещо перебудувати власну гру та практично без спротиву почали збільшувати різницю у рахунку. Спочатку тричі поспіль з-під кільця був влучим досвідчений капітан черкасців Андрій Кальніченко, потім ввімкнувся Олександр Кольченко, який за короткий відрізок часу набрав 12 очок. Крапку ж в третій чверті поставив все той же Стейсі Девіс власним емоційним данком та влучною трьохою.

Остання десятихвилинка перетворилася на формальність, і догравати матч тренер гостей випустив молодих гравців, які в свою чергу зовсім не зіпсували картину матчу та зуміли здобути сотню. Окрасою ж останніх хвилин, а можливо й матчу став данк від молодого Олександра Кобця, який сьогодні провів один з своїх кращих матчів в сезоні. Завершилася ж зустріч за рахунку 75:104.

Варто відзначити, що "Черкаські Мавпи" сьогодні повторили рекорд сезону по результативності команди в одній четверті (40 балів), та встановили новий по результативності команди в одній половині (71 бал).

БК “Політехнік” – БК “Черкаські Мавпи” 75:104 (12:14, 19:19, 25:40, 19:31).

Анкета матчу:
Харків. СК “Політехнік”
БК “Політехнік” – БК “Черкаські Мавпи” 75:104 (12:14, 19:19, 25:40, 19:31)

Найрезультативніші:
БК “Політехнік”: Арабаджи 18оч. Столікер 10оч, 10пб.
БК “Черкаські Мавпи”: Девіс 21оч, 8пб. Кольченко та Кальніченко – 20оч.

Герой матчу:
Кращим сьогодні став Стейсі Девіс, який набрав 21 бал та зібрав 8 підбирань.

Найближчі матчі:
Гості наступну гру проведуть також на виїзді, де 10 березня зустрінуться з діючим чемпіоном країни – “Хіміком”.
Харків’яни ж наступний матч зіграють аж 17 березня, коли завітають в гості до Дніпра.

Теми: Черкаси