Шполянських політиків «відфутболили» і у Кабміні, і в ОДА

Звернення представників політичних партій міста Шполи до Кабінету Міністрів України щодо призупинення дії постанови про створення госпітальних округів, направили на розгляд в Черкаську облдержадміністрацію. Текст відповіді ОДА шполянам має у розпорядженні онлайн-газета Новини Черкас.


Відразу звернемо увагу на грубе порушення Закону України «Про звернення громадян», згідно із яким державний орган повинен дати відповідь на звернення, а не передоручати це іншим органам чи установам. У випадку, коли для надання відповіді потрібні дані з інших держорганів чи установ, Кабмін повинен отримати від них необхідну інформацію, та надати відповідь заявнику.
У нашому випадку Черкаська ОДА надсилає листа у Шполянську РДА із приміткою «Довести до відома політичних партій».
Тобто усе повертається навіть не у часи Януковича, а у часи Кучми.

У листі-відповіді за № 01/01-6/1406 від 23.03.2017, який підписав перший заступник голови Черкаської ОДА В.Коваль, написано:

«На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 №7890/1/1-17 обласною державною адміністрацією розглянуто колективне звернення районних організацій політичних партій Шполянського району стосовно призупинення дії постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 №932 „Про затвердження Порядку створення госпітальних округів“.

Повідомляємо, що обласною державною адміністрацією відповідно до вимог Порядку створення госпітальних округів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 №932, та листа Міністерства охорони здоров’я України від 27.12.2016 № 19.1-09-1401/34169 розроблено та надано на погодження до Міністерства охорони здоров’я України, попередньо погоджені з Міністерством охорони здоров’я України, проекти 4 госпітальних округів:

I Черкаський округ;

II Центральний округ;

III Західний округ;

IV Лівобережний округ.

Обласною державною адміністрацією з метою уникнення соціальної напруги в ряді районів області, враховуючи звернення депутатів міських та районних рад, що надійшли до обласної державної адміністрації та обласної ради, розроблено та надіслано до Міністерства охорони здоров’я України проекти 5 госпітальних округів:

I Черкаський округ;

II Лівобережний округ;

III Шевченківський округ;

IV Центральний округ;

V Західний округ.

До складу IV Центрального округу входять: м. Ватутіне (місто обласного значення), Звенигородський, Шполянський, Катеринопільський, Лисянський райони.

Наказом управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації від 06.03.2017 № 145 впроваджено наказ Міністерства охорони здоров’я України від 20.02.2017 № 165 „Про затвердження Примірного положення про госпітальний округ“.

Також повідомляємо, що обласною державною адміністрацією до Міністерства охорони здоров’я України надіслано лист від 07.03.2017 № 01/01-6/1263 стосовно прийняття Міністерством охорони здоров’я України наступних рішень:

- щодо об’єму надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги, який повинен забезпечуватися багатопрофільними лікарнями інтенсивного лікування першого та другого рівня,

- щодо чітких критеріїв для створення багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування першого та другого рівня, лікарень відновного (реабілітаційного), планового лікування, хоспісів, спеціалізованих медичних центрів, включаючи необхідне оснащення закладів охорони здоров’я, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу, перелік відділень в лікарнях.

Шполянських політиків «відфутболили» і у Кабміні, і в ОДАШполянських політиків «відфутболили» і у Кабміні, і в ОДА

Теги: Шпола

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. Десятирічна уманчанка представила Черкащину на сторінках енциклопедії «Найвидатніші діти України»
  2. У Смілі підприємець завдав державі збитків на мільйон гривень під час ремонту переливної греблі
  3. Черкащина отримала інноваційні ліки прямої дії на коронавірус
  4. На Черкащині розпочато масштабний проєкт «Трипільська пектораль»
  5. Озброєний пістолетом уродженець Вірменії вчинив розбійний напад і грабіж на Черкащині
  6. У Черкасах пройде Всеукраїнський марш за тварин
  7. За наїзд на пішохода жителька Сміли постане перед судом
  8. В Золотоноші затримано групу серійних злодіїв
  9. У Черкасах вночі горіла прибудова до магазину
  10. У Смілі відбулася чергова 22 сесія міської ради
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
Минкульт Украины включил Филиппа Киркорова в перечень лиц, которые угрожают нацбезопасности
Минкульт Украины включил Филиппа Киркорова в перечень лиц, которые угрожают нацбезопасности
Министерство культуры и информационной политики Украины включило российского артиста Филиппа Киркорова в перечень людей, которые Читати далі
Я громадянин світу: проєкт TANA презентує новий сингл після повернення в Україну
Я громадянин світу: проєкт TANA презентує новий сингл після повернення в Україну
У 2017-му році український проєкт TANA розпочав підкорювати слухачів Британії. Вже за два роки, проєкт повернувся в Україну та Читати далі
Krechet випускає кліп на трек «Засинай»
Krechet випускає кліп на трек «Засинай»
Ідея відео – відображення настрою сучасного суспільства: безкарність, несправедливість, відірваність влади від народу. В Читати далі
Snoop Dogg записав спільний трек з популярною українською співачкою
Snoop Dogg записав спільний трек з популярною українською співачкою
Вражаючою новиною поділилася 35-річна українська співачка Тіна Кароль. Народна артистка України запостила публікацію в Instagram, Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ