Судитимуть двох черкасців, які організували незаконну діяльність у сфері грального бізнесу

гральний бізнес в Україні

За наслідками досудового розслідування прокуратурою області до суду направлено обвинувальний акт стосовно 2 організаторів грального бізнесу за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України.   

Як повідомили онлайн-газеті Новини Черкас у прес-службі прокуратури Черкаської області, слідством установлено, що 2 жителі м. Черкаси, достовірно знаючи про дію Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» від 15.05.2009, умисно, з корисливих мотивів, з метою отримання неконтрольованого державою прибутку від незаконного зайняття гральним бізнесом організували у нежитлових приміщеннях на території м. Черкаси проведення незаконних азартних ігор під прикриттям офіційних операторів державних лотерей.

Так, вказані особи за допомогою спеціального програмного забезпечення, через мережу Інтернет, надавали можливість відвідувачам гральних закладів поповнювати особисті грошові рахунки, здійснювати ставки в азартних іграх й отримувати грошові кошти через касу за допомогою операторів-касирів.

Нагадаємо, діяльність незаконних гральних закладів припинено у листопаді 2016 року працівниками прокуратури області спільно з працівниками Управління Служби безпеки України в Черкаській області та Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

За вчинене зловмисникам загрожує покарання у вигляді штрафу в сумі 680 000 грн.  

Теми: Черкаси
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. У Черкасах водійка “геліка” протаранила припарковане авто і наїхала на двох пішоходів
  2. Потерпілий мав 4000 доларів і понад 122 000 грн: на Уманщині молодик вбив знайомого, який приїхав купувати трактор
  3. Захворюваність на кір в Україні зростає: як захиститися?
  4. На Черкащині судитимуть посадовців підприємства за незаконний видобуток корисних копалин на майже 190 млн грн
  5. Чим слоти на Ставки Бет кращі за інші казино
  6. Вибираємо корм для кошенят без помилок: корисні поради
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Артистка Анна Asti з Черкас, справжнє ім'я якої Ганна Дзюба, отримала російський паспорт.     Читати далі
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Відомий рок-музикант Андрюс Момантовас виконав хіт Laužo šviesa українською. Читати далі
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
До Путіна часто звертаються різні публічні особистості, які намагаються привселюдно висміяти діяльність російського лідера та Читати далі
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору "Євробачення-2023"
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору
Суспільний мовник продовжує свою роботу у підготовці до Національного відбору на "Євробачення-2023". Тому вже оголосили список Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ