Академія "Черкаський Дніпро - Зоря" розпочала з перемоги Чемпіонат області

На Черкащині стартував Чемпіонат області з футболу 2017 року серед команд вищої ліги. В рамках першого туру чемпіонату Академія

На Черкащині стартував Чемпіонат області з футболу 2017 року серед команд вищої ліги. В рамках першого туру чемпіонату Академія "Черкаський Дніпро-Зоря" приймала на своєму полі в Білозір'ї монастирищенський "Авангард".

Результат зустрічі, 2:0 на користь господарів, порадував вболівальників "Академії" і додав гарного настрою команді, повідомляють Новини Черкас.

«Черкаський Дніпро-Зоря» 2-0 «Авангард» (Монастирище)

Голи: 1:0 Нікішов (43), 2:0 Орел (89)

Склад команди: Марченко, Никитенко, Недождій, Стрикаль, Чорний, Нікішов, Шиман (78), Липовий, Передерій, Білоус (80), Тенжицький, Давиденко, Орел

На Черкащині стартував Чемпіонат області з футболу 2017 року серед команд вищої ліги. В рамках першого туру чемпіонату Академія "Черкаський Дніпро-Зоря" приймала на своєму полі в Білозір'ї монастирищенський "Авангард". Результат зустрічі, 2:0 на користь господарів, порадував вболівальників "Академії" і додав гарного настрою команді.

З перших хвилин гри Академія "Черкаський Дніпро - Зоря" почала активний пресинг на половині поля суперника. Завдяки чому за перші п'ятнадцять хвилин було створено декілька гольових моментів. Але вони виявилися безрезультативними: своїми шансами "розписатися" в воротах супротивника не скористалися Давиденко, Тенжицький та Чорний.

Після стартового натиску,  гра перейшла в більш спокійне русло. Але майже під завісу першого тайму, одна з позиційних атак нашої команди дозволила нарешті відкрити рахунок. Давиденко наніс удар з лінії штрафної, воротар "Авангарду" не зміг зафіксувати м'яч, чим і скористався Нікішов, який на 43-й хвилині забив супротивнику так званий гол в роздягальню.

У другому таймі гра проходила в спокійному темпі, що повністю влаштовувало гостей. На 89-й хвилині Орел поставив крапку у складній комбініції, поціливши "в дев'ятку" воріт монастирищенської команди, точним обвідним ударом.

За декілька хвилин, що залишалися до кінця матчу, гравцям обох команд більше не вдалося змінити цифри на табло.

Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь Академії "Черкаський Дніпро -Зоря". В наступному турі, у суботу, 6-го травня, наша команда прийматиме ФК "Уманьферммаш", який, в свою чергу, обіграв в першому турі драбівський "Альтаїр".

Теми: Черкаси