3 травня 2017 року., 18:00, м. Миколаєв. Стадіон «Центральний міський».

МФК «Миколаїв» – «Черкаський Дніпро – 0:0

«Миколаїв»: Чумак, Бессалов, Берко, Алексанов (Моріс 63), Кошелюк (Дударенко 61), Куценко, Ковальов (Батюшин 81), Павлов, Буличев, Саркіна, Назаренко

В запасі: Майборода, Ляшевський, Дударенко, Батюшин, Момот, Моріс, Морозов

«Черкаський Дніпро»: Будюк, Шопін, Тарасенко, Гончаренко, Синьогуб, Цибульник, Савченко (Сторчоус 46), Мединський, Бушман (Качур 66), Скепський, Ямполь (Балан 84)

В запасі: Панченко, Кошка, Качур, Махарадзе, Балан, Крамар, Сторчоус

Попередження: Павлов (37), Моріс (70)

Видалення: немає

Головний арбітр: Олександр Дєдов (Житомир)

Перед матчем

Ввечері 2 травня "дніпряни" провели передматчеве тренування на газоні стадіону "Центральний міський" і в гарному настрої та без дискваліфікованих гравців підійшли до матчу проти "корабел".

Перший тайм

Матч розпочався у дуже спокійному темпі. "Черкаський Дніпро" почав гру першим номером, контролював м'яч та не було схоже, щоб суперника це не влаштовувало, тому що пресингу зі сторони "корабелів" не спостерігалося. Підопічні Вадима Євтушенка почали розвивати свої позиційні атаки, які поки що не вдавалося доводити до гостроти коло воріт Чумака. Наприкінці першої десятихвилинки Берко скористався провалом в нашій обороні та виходячи один на один мав чудову нагоду відзначитись, проте не влучив у ворота. Наступні атаки також пройшли від "Миколаєва", практично усі лівим флангом. На них наша команда відповіла кутовим та своїми атаками і сумарно команди встигли обмінятися двома ударами. Приблизно хвилині на 25-й господарі зупинили активні наступи та почався обмін позиційними атаками. Небезпечний момент коло воріт підопічних Руслана Забранського створив Цибульник, але його удар метрів з тридцяти відбив голкіпер миколаївської команди. Ближче до 40-ї хвилини наша команда провела дуже затяжну атаку коло воріт Чумака, на яку господарі відповіли такою ж атакою. Знову без серйозних загострень біля воріт. Два кутових та два штрафних також не допомогли "дніпрянам" відкрити рахунок. Найнебезпечнішим моментом був удар Ярослава Ямполя зі штрафного. М'яч йшов точно під поперечину, але Чумак знову врятував свою команду та перерів сферу на кутовий. Під кінець першого тайму невеличку пожежу створили "корабели" у штрафному майданчику нашої команди, але захисники та Орест Будюк з проблемами впорались.

Другий тайм

Вже у перерві матчу Вадим Євтушенко провів першу заміну. "Черкаський Дніпро" значно активніше заграв с перших секунд другого тайму. Також на одній з контратака штрафний заробили футболисті "Миколаєва" але єдиним ударом епізоду став удар від Берко, який пробив точно в руки Будюку. Наша команда відразу відповіла своєю атакою. Ярослав Ямполь увірвався до штрафного майданчику господарів та пробивав у ближній кут. Голкіперу "корабел" залишалося лише відбити м'яч на кутовий. Ближче до 65-ї хвилини наша команда заволоділа перевагою на кожному клаптику поля та контролювала м'яч. Послідувала ціла серія флангових забігів та навісних передач, які раз за разом не вдавалося перетворити в гольовий момент. "Миколаїв" вирішив діяти виключно на контратаках та перехопленнях. Також за дві хвилини господарі зробили дві заміни. Трохи згодом другу заміну зробить і Вадим Євтушенко. Після проведених замін господарі заграли значно краще, почали проводити свої атаки та перейшли на нашу половину поля. Було створено один дуже небезпечний момент та навіть вдалося з другого добивання проштовхнути м'яч у сітку воріт Ореста Будюка, але лінійний арбітр чітко зафіксував офсайд. Жовту картку за тактичний фол встиг отримати Моріс. Наша команда розпочала нову атаку та довгий час кружляля біля штрафного майданчика суперників. Господарі скористалися помилкою при передачі та помчалися у контратаку. Моріс отримав м'яч у штрафному майданчику після передачі та пробив по воротам. Орест Будюк не встиг зреагувати та м'яч знову опинився у сітці воріт. Але в цьому епізоді лінійний ще на момент раніше зафіксував офсайд. Тому і цей м'яч не було зараховано. Останні десять хвилин команді грали на зустрічних курсах та обмінювались позиційними атаками. Через втому було багато помилок та обрізок і декілька шансів для гострих атак команди цілком могли отримати. Останню заміну провела наша команда і провела кінцівку матчу та доданий час в атаці. Своїм моментом не скористався Андрій Сторчоус. Арбітр додав три хвилини, які в атаці провели господарі. Спочатку Берко пробив з-за меж штрафного майданчика прямо в руки Будюку, а потім вже на останніх секундах доданого часу з лінії штрафного майданчика пробивав Сартіна, але м'яч після удару з льоту не пішов у ствір.

Наступний матч наша команда проведе вдома, 8 травня о 17:00 проти охтирського ФК "Нафтовик-Укранафта".

Теми: Черкаси