На Кам’янщині створено нову громадську організацію.

Вчора, 31 травня, за ініціативи Кам96;янської районної організації ветеранів, в актовому залі зібрались представники ветеранських, громадських організацій району, сільські голови, секретарі сільських рад, люди, які мають інвалідність, громадськість міста і району, працівники апарату районної ради, представники засобів масової інформації. Також був присутнім начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віталій Коваленко.

Вчора, 31 травня, за ініціативи Кам`янської районної організації ветеранів, в актовому залі зібрались представники ветеранських, громадських організацій району, сільські голови, секретарі сільських рад, люди, які мають інвалідність, громадськість міста і району, працівники апарату районної ради, представники засобів масової інформації. Також був присутнім начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віталій Коваленко.

Про це повідомляє кореспондент онлайн-газети Новини Черкас.

Відкрив засідання, та був його ведучим – голова районної організації ветеранів Олексій Засядько. У своєму виступі, Олексій Михайлович розповів про роботу організації, висвітлив поточний стан справ, надав інформацію про проведену роботу серед ветеранів та інвалідів.

На завершення доповіді, повідомив присутніх про те, що задля підвищення ефективності надання цільових послуг, враховуючи численні звернення жителів Кам`янського району, необхідно створити окрему громадську організацію, яка буде займатись та вирішувати проблеми людей, які мають інвалідність. Висловив переконання про те, що створення такої організації назріло давно, адже такої спілки, яка б займалась вирішенням цільових проблем на надавала комплексну допомогу для людей з інвалідністю в Кам`янському районі, на сьогодні, не існує.

Висловлена думка виступаючого була повністю підтримана присутніми в залі. Відкритим голосуванням було одноголосно підтримано рішення про створення в Кам`янському районі громадської організації інвалідів. Головою даної організації обрано Анатолія Панитенка. Заступниками – Володимира Перерву та Олексія Горького. Також, присутні визначились зі складом президії, громадської ради організації, зачитали, затвердили і прийняли статут нового громадського об`єднання.

Новообраний голова Анатолій Панитенко виступив перед присутніми з короткою доповіддю, в якій виклав своє бачення подальшої роботи та перспективи розвитку організації. Також висловив переконання, що тільки спільною, злагодженою роботою та максимальними зусиллями, разом з усіма гілками влади, завдяки підтримці інших громадських формувань і об`єднань, меценатів і спонсорів, вдасться досягнути поставлених задач та допомагати і підтримувати людей, які цього потребують.

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. На Шполянщині через негоду замулило дорогу (фото)
  2. У Балаклеї відбудуться змагання на Кубок пам’яті Євгена Войцехівського
  3. В зоні ООС помер учасник бойових дій, житель Шполянського району Олександр Маньківський
  4. У Черкасах судитимуть медичного працівника
  5. У Червонослобідській громаді започаткували новий формат конкурсів для дітей та молоді
  6. Черкащан запросили на зірковий концерт до Дня Конституції України
  7. На Черкащині продовжує скорочуватися населення – статистика
  8. На лаві підсудних у Черкасах опинилася «серійна» викрадачка дитячих велосипедів та самокатів
  9. Неіснуючий борг вимагали у черкащанина бандити
  10. У Черкаському районі планують побудувати сміттєпереробний комплекс
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
Черкащан запросили на зірковий концерт до Дня Конституції України
Черкащан запросили на зірковий концерт до Дня Конституції України
У суботу, 27 червня, дорослих і молодь запрошують на святковий вечірній онлайн-концерт до Дня Конституції України. За словами Читати далі
А ти підготувався до найочікуванішої події літа 2020?
А ти підготувався до найочікуванішої події літа 2020?
Цей фестиваль є одним з найжаданіших та найочікуваніших у Східній Європі. П’ять років поспіль Atlas Weekend щиро розкриває Читати далі
Святослав Вакарчук з камерним оркестром завершив Всеукраїнський тур у Черкасах
Святослав Вакарчук з камерним оркестром завершив Всеукраїнський тур у Черкасах
2 квітня 2019 року з Одеси розпочався Всеукраїнський тур Святослава Вакарчука з камерним оркестром «Віртуози Києва» Читати далі
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
24 травня у Черкаському палаці культури відбудеться головна музична подія весни - концерт Святослава Вакарчука з оркестром. До Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ