"Академія-Черкаський Дніпро" U-19 і ФК "Львів" розписали результативну нічию

7-го червня у с. Поляна Закарпатської області стартував Фінал чотирьох. Відповідно до жеребкування, у першому турі юніори

7-го червня у с. Поляна Закарпатської області стартував Фінал чотирьох. Відповідно до жеребкування, у першому турі юніори "Черкаського Дніпра" змагались з командою "Львів". Матч не виявив переможця і закінчився мінімальною результативною нічиєю -1:1.

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у прес-службі футбольного клубу.

«Львів» (U-19) - «Черкаський Дніпро» (U-19) - 1:1 (1:0)

Голи: 1:0 Шпирка (19) - 1:1 Нікішов (90)

Склад команди: Марченко, Недождій, Нікітенко, Шведенко (Лакеєнко 80'), Стрикаль (Нікішов 70'), Передерій, Бойко, Чорний, Липовий (Шиман 90'), Давиденко (Тенжицький 46')

Гра була складною, адже на поле вийшли дві команди лідерів у своїх групах Чемпіонату України 2016/ 2017 Першої ліги U-19. З перших хвилин львів'яни захопили ініціативу в надії забити швидкий гол. Тож перші 15-ть хвилин нашій команді довелося активно оборонятися. Тактика натиску дала супротивнику результат вже на 19-й хвилині: рахунок відкрив гравець під номером 9 Шпирка, який забив гол у дальній кут наших воріт.

Але пропущений м'яч не деморалізував нашу команду, яка зібралась, перехопила ініціативу і перейшла до активних атак. Хоча, на жаль, до кінця першого тайму створити небезпечних моментів біля воріт ФК "Львів" не вдалося. Тож на перерву команди пішли з рахунком 1:0.

З роздягальні наші юніори вийшли так само налаштовані на перемогу і не збавляли обертів, посилено атакуючи противника до кінця матчу. Нашим гравцям вдалося створити кілька небезпечних моментів, зокрема, на 56-й, 71-й, 74-й та 85-й хвилинах. Хоча вони, на жаль, не принесли бажаної зміни рахунку на табло. Зробивши заміни, "Академія -  Черкаський Дніпро" продовжила тиск на ворота суперника. Зрівняти рахунок дозволив фінальний штурм на останніх хвилинах матчу. На 90-й хвилині дала результат заміна головного тренера Олександра Кирилюка: Нікішов, який вийшов на поле на 70-й хвилині, після точної передачі Бойко, забив гол.

Як прокоментували у тренерському штабі, важливо, що після пропущеного практично на початку матча голу, команда не зламалася, а проявила бійцівський характер та волю до перемоги.

Наступний матч відбудеться вже сьогодні, 8 червня,  о 16.00. "Академія-Черкаський Дніпро" змагатиметься з харківським " УФК- Олімпік".

Теми: Черкаси