Посол Канади відвідав Маньківщину

У рамках реалізації проекту Української Громадської організації Go Global та мовних таборів Go Camp у Маньківку 12 червня до Маньківської ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназії завітав уповноважений посол Канади в Україні Роман Ващук.Відносини між Канадою та Україною мають довгу історію, розпочинаючись в кінці XIX століття, коли перші українські іммігранти прибули до Канади. З того часу важливість двосторонніх зв’язків зростала, досягнувши кульмінаційної точки в 1991 році, коли Канада стала першою західною державою, яка визнала незалежність України.

Нині Канада незмінно підтримує незалежність України та її інтеграцію в трансатлантичний простір політики, економіки і безпеки. Сьогодні канадсько-українські відносини охоплюють сфери політики, торгівлі, оборони і безпеки, а також галузі технічної допомоги та особисті контакти між людьми.

У рамках реалізації проекту Української Громадської організації Go Global та мовних таборів Go Camp у Маньківку 12 червня до Маньківської ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназії завітав уповноважений посол Канади в Україні Роман Ващук.

У зустрічі взяли участь: заступник голови районної ради Світлана Лещенко, голова РДА Ігор Віштак, начальник відділу освіти РДА Юрій Безверхий, директор закладу – Володимир Дорошенко.

Школярі разом з районними керманичами за щирою українською традицією вручили поважному гостю рушник, вишитий місцевою рукодільницею, та запашний коровай в дарунок і на згадку про Маньківський район.

Заступник голови районної ради Світлана Лещенко вручила букет квітів та висловила вдячність Роману Ващуку за те, що він знайшов час і можливість приділити увагу нашим дітям.

«Літні мовні табори - це дуже гарна форма роботи з дітьми, де є поєднання відпочинку, оздоровлення та невимушеного спілкування. В подібних закладах учні здобувають необхідні мовні навички, удосконалюють свою розмовну іноземну мову. Організовуючи такі мовні табори, навчальні програми з питань лідерства, моротворчих операцій ми і надалі зміцнюємо тісні родинні, соціальні та культурні зв’язки між нашими країнами. Сподіваємося що така дружня співпраця буде тільки зміцнюватися і принесе свої позитивні результати» - зауважила очільниця районної ради.

Під час спілкування з учнями Роман Ващук акцентував дітям, що кожен може досягти своєї мети, якщо зуміє подолати мовний бар’єр. Go Camp – це мовні табори нового покоління, метою яких є вивчення та вдосконалення іноземних мов у невимушеному середовищі – граючись та розважаючись. Основне завдання – показати учням, що вивчення мови – це легко і просто. Юні «іноземці» мали змогу поглибити мовні знання, розкрити свої здібності, слухати захоплюючі і змістовні розповіді про географію та історію, традиції та провінції і територіальний устрій Канади, отримати відповіді на запитання.

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. На Черкащині призначені для бійців АТО землі чиновники роздають своїм родичам (відео)
  2. Досі невідомо, для чого будували підземні тунелі у Черкасах, - краєзнавець
  3. На Черкащині визначено вакансії з найвищим рівнем оплати
  4. Карашинська ОТГ: три незвичайні фестивалі, дружба з КНР та унікальний проект розвитку громади
  5. Які найбільш запитувані та високооплачувані професії на Черкащині
  6. У Христинівці зникла 80-річна бабуся
  7. На Черкащині підготовлений до втілення унікальний проект, що охопить 23 ОТГ у 13 районах області
  8. За фактом розпусних дій відносно школярки в місті Черкаси викрито зловмисника
  9. Новоутворені об’єднані громади Черкаської області вже працюють над налагодженням міжмуніципального співробітництва
  10. Провідні алжирські дистриб’ютори продукції для сільгоспвиробників зацікавилися добривами та засобами захисту рослин черкаського виробництва
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
13 грудня у Черкасах відбудеться творча зустріч із фронтменом музичного рок-гурту «Фіолет» Сергієм Читати далі
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «KUTAISI» знову завітає в Україну. Це справжній культурний Читати далі
Єгор Грушин у Черкасах презентує альбом Ritorno
Єгор Грушин у Черкасах презентує альбом Ritorno
Відомий український композитор Єгор Грушин презентує свій новий альбом “Ritorno” у Черкасах 5 листопада. Альбом Читати далі
На благодійний концерт у Канів завітає легенда гурту Prodigy Лірой Торнгілл
На благодійний концерт у Канів завітає легенда гурту Prodigy Лірой Торнгілл
У липні у Каневі організовують благодійний концерт, на який завітає чимало українських артистів та навіть зірок із світовим Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ