«Академія-Черкаський Дніпро-Зоря» феєрично програла лідеру чемпіонату області

Лідер чемпіонату області, "ЛНЗ-Лебедин", в рамках 9-го туру вищої ліги, громить "академіків" на своєму полі.

Про це повідомляє кореспондент онлайн-газети Новини Черкас.

Чемпіонат області. Вища Ліга. 9-й тур.

24 червня 2017 р., с. Лебедин, "ЛНЗ-арена", 17:00

Арбітри: Володимир Шланчак, В'ячеслав Потайчук, Іван Баранов

«ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин) - Академія «Черкаський Дніпро-Зоря» (Білозір'я) - 6:0 (3:0)

Голи: Грицай (5, 36), Литовчак (16, 50, 64), Стєпанов (88)

Склади команд:

«ЛНЗ-Лебедин»: Козаченко – Парфьонов, Листопад, Коломієць (Алєксандров 73), Калініч – Лобов, Гуд (Охременко 81), Грицай (Карнаух 65), Дєдов, Барбанов (Колодяжний 46) – Литовчак (Стєпанов

Головний тренер: Василь Гречаний

«Академія-Черкаський Дніпро-Зоря»: Марченко – Нікітенко, Бойко, Липовий, Чорний, Нікішов (Шіман 68), Недождій, Передерій, Шаповал (Жох 80), Орел, Стрикаль

Головний тренер: Олександр Кирилюк

Хід матчу:

Активно роспочали матч господарі поля та вже з перших хвилин мали перевагу на полі. Вже на 5-й хвилині рахунок відкрив Грицай, на що наша команда відповіла активими діями біля воріт суперника, довівши декілька атак до ударів, які не перетворилися на голи. Спочатку на 6-й хвилині Чорний непогано пробивав, а пізніше, вже на 11-й хвилині той самий Чорний і Нікішов мали ще по одній можливості відзначитись. На затяжну атаку нашої команди господарі миттєво відповіли. І відповіли забитим м'ячем. Литовчак скористався помилкою захисників, поборовся за м'яч і реалізував вихід один на один. Незважаючи на гру "ЛНЗ" першим номером, наша команда дуже активно діяла у відборі і показувала хорошу гру на контратаках. Більше десяти хвилин тривала боротьба за м'яч, поки Грицай знову не скористався своїм моментом та оформив дубль, доводячи рахунок до розгромного вже в першій половині гри. Команди знову продовжили обмінюватися атаками. На моменти Литовчака і Калінича своїм ударом відповів Бойко. Але всі ці удари не стали проблемними для голкіперів обох команд. Протягом всього першого тайму "академіки" провели у боротьбі та мали багато можливостей для реалізації своїх можливостей, але фортуна сьогодні була на боці господарів поля.

Другий тайм, як і перший, активніше розпочали господарі, але в цей раз наша команда не змогла протиставити рівну боротьбу. Чергова атака "ЛНЗ" на 50-й хвилині прийшла до четвертого забитого голу. По порожніх воріт після розіграшу не промазав Литовчак. Після забитого голу господарі продовжували контролювати м'яч і гру, але вже на 57-й хвилині Липовий отримав можливість забити. Виходячи один на один наш гравець не зміг переграти Козаченка. Це був один з небагатьох моментів, які вдалося створити нашій команди у другому таймі. Через сім хвилин, на 64-й, "ЛНЗ" забиває ще раз. Литовчак, виходячи один на один, обіграв Марченка та оформив хет-трик. 5:0. Команди взялися проводити заміни і це трохи освіжило гру "академіків". На 72-й хвилині з гострого кута небезпечно пробивав Липовий, але голкіпер господарів впорався з ударом і перевів м'яч на кутовий. До 80-ї хвилини тривала досить суха гра, поки на 83-й хвилині наша команда не отримала ще один чудовий шанс забити хоча б гол престижу. Шиман залишив у себе за спиною половину команди-суперника, віддав шикарний пас на Липового, але той вдарив значно вище воріт. Матч спокійно йшов до свого завершення, але господарі зуміли забити ще раз на 88-й хвилині. Шостий м'яч своєї команди забив нападник Степанов. Як підсумок, прикра поразка від лідера чемпіонату на виїзді.

Наступний матч «Академія-Черкаський Дніпро-Зоря» проведе 1 липня на домашньому стадіоні в Білозір'ї. В рамках 10 туру наша команда зустрінеться з ФК «Спартак» (Золотоноша).

Теми: Черкаси