Черкащани у складі збірної України не зуміли вийти в чвертьфінал чемпіонату Європи

ЄвроБаскет-2017. Плей-оф, 1/8 фіналу

Сербія U-20 – Україна U-20 98:63 (24:11, 27:17, 25:14, 22:21)

Україна U-20: Михайлюк 18 + 9 підбирань + 8 втрат, Зотов 11, Ткаченко 6 + 7 підбирань + 4 передачі, Павлов 4, Скапінцев 6 + 7 підбирань – старт, Ягодін 8, Антонєнко 6, Мусієнко 4.

Молодіжна збірна України, яка на третину складається з вихованців "Черкаських Мавп", не зуміла пройти сербський бар'єр на шляху до чвертьфіналу чемпіонату Європи. Не допомогли українцям 18 очок та 9 підбирань найрезультативнішого гравця турнуру - Святослава Михайлюка. Українці не надто переконливо виглядали у захисті і дали супернику можливість забити майже сто очок - 98:63. Сьогодні команда Максима Міхельсона зосередиться на боротьбі за дев'яте місце турніру.

Молодіжна збірна України, яка на третину складається з вихованців

Хід гри

Почала матч збірна України впевнено. Підопічні Міхельсона мобільно працювали в атаці, а ефектний алле-уп імені Зотова і Михайлюка, здавалося, зайвий раз підбадьорив нашу команду, яка вийшла в лідери в дебюті поєдинку. Однак серби зуміли перехопити ініціативу, скориставшись тим що українці дозволили супернику за першу чверть зібрати на своєму щиті 9 відскоків, а також кілька разів відверто проґавили суперників у своїй "фарбі". Додамо до цього 7 втрат у команди Міхельсона і як підсумок покарання - "+13" для сербів за підсумками стартової десятихвилинки.

На жаль, у другій десятихвилинці ситуація для нас тільки погіршилася. Україна як і раніше повністю програвала щит, при цьому дозволяла супернику набирати легкі очки в проходах. Відсоток влучань у команди Міхельсона теж залишав бажати кращого – Україна реалізувала за першу половину лише 29% кидків з гри. Все це призвело до того, що за 20 хвилин наші хлопці пропустили 51 очко, набравши при цьому лише 28 балів.

Відставання нашої команди продовжило рости і в третій чверті. Серби і раніше мали тотальну перевагу в "фарбі" і до того отримали суттєву психологічну перевагу над українською збірною. Видавши черговий вдалий 10-хвилинний відрізок команда Володимира Джокіча довела свою перевагу до 30 очок і фактично поставила крапку в цьому матчі ще задовго до його закінчення.

Збірна України, на жаль, не зуміла нічого протиставити команді Сербії, програла всі чотири чверті і зазнала поразки з рахунком 63:98.

Завтра, 20 липня, наша "молодіжка" проведе свій перший матч у турнірі для команд, які боротимуться за місця з 9 по 16. Суперником підопічних Максима Міхельсона буде збірна Чехії, яка поступилась у 1/8 фіналу Франції з рахунком 61:88. Початок матчу - 19.00.