«Черкаський Дніпро» вдома прийматиме «Геліос»

У 5-му турі Першої ліги «дніпряни» прийматимуть харківський «Геліос» на домашньому стадіоні.

9 серпня, Черкаси, стадіон «Центральний», 18:00

Перед матчем

8 серпня о 18:00 команда проведе відкрите тренування на газоні стадіону «Центральний» та запрошує усіх бажаючих бути присутнім під час одного з етапів підготовки до матчу з «Геліосом».

9 серпня, відразу після матчу, в 14-му секторі відбудеться зустріч уболівальників, представників ЗМІ та всіх бажаючих з президентом Корпорації МФСО ФК "Черкаський Дніпро" Володимиром Лашкулом. Кожен зможе задати свої питання, поговорити про команду і цілком ймовірно почути якісь новини щодо майбутнього.

На жаль, в останніх матчах удача відвертається від нашої команди. "Дніпряни" впритул наблизилися до зони вильоту. Три поразки поспіль в чемпіонаті та одна поразка в Кубку України. Серія поганих результатів продовжується і завтра команда при рідних вболівальниках постарається перервати цю смугу невдач.

Головний арбітр: Сахно О.С. (Київська обл.)

Асистенти арбітра: Лібстер А.С. (Луганськ) та Наскалов С.В. (Мукачево)

Четвертий арбітр: Арановський В.А. (Київ)

Спостерігач арбітражу: Брюхов П.А. (Кременчук)

Суперник

Минулий сезон став для «Геліоса» найкращим за весь час існування клубу. Команді вдалося зайняти четверту сходинку у турнірній таблиці за підсумками сезону та дійти до 1/8 фіналу Кубка України.

Новий сезон «сонячні» розпочали дуже непогано. Перемога в трьох матчах («Балкани», «Авангард», «Жемчужина») та лише одна поразка в останньому турі від «Арсеналу», який наразі є одним з лідерів чемпіонату, розділяючи першу та другу сходинки з «Полтавою». Також підопічним Сергія Сизихіна вдалося переграти «Оболонь-Бровар» в 1/32 фіналу Кубка України і тепер на них чекатиме 1/16 фіналу проти «Десни» вже у вересні. В чотирьох матчах команда набрала 9 очок та має позитивну різницю забитих/пропущених (6-2).

Найкращим бомбардиром команди наразі є нападник Сергій Кравченко, який відмітився голами у ворота суперників вже тричі у чотирьох матчах.

Історія взаємовідносин

У новітній історії команди зустрічалися чотири рази. В рамках двох сезонів Першої ліги (2015/16, 2016/17). Статистика доволі рівна. Команди мають у своєму активі по одній перемозі та одній поразці. Ще двічі суперники грали у нічию. Різниця м'ячів: 4-4. Найкращим результатом для нашої команди стала домашня перемога: 1-0.

Попередній матч у чемпіонаті

17 травня 2017 року «Черкаський Дніпро» в рамках 31-го туру Першої ліги їздив у гості до Харкова, де наша команда програла з рахунком 2:1. Не дивлячись на те, що підопічні Вадима Євтушенка (на той момент) за декілька днів прибули у Харків, посилено тренувалися та жили на базі ФК "Металіст", їм не вдалося привезти очок від одного з лідерів чемпіонату. Вже на 16-й хвилині рахунок після удару головою відкрив Івашко. Цей гол практично сорок ігрових хвилин був єдиним у матчі, але у другому таймі гольова феєрія продовжилася. На 56-й хвилині "дніпрянам" вдалося зрівняти рахунок зусиллями Дениса Скепського, який метрів з 25-ти пробив "за комірець" голкіперу, але вирвати хоча б очко черкаському клубу в цей день не судилося. На 70-й хвилині Івашко наважився пробити з-за меж штрафного майданчика та влучив у руку Левану Махарадзе, який знаходився за межами карної зони. Арбітр помилився та поставив одинадцятиметровий у ворота нашої команди, який безпомилково реалізував Луценко. Не дивлячись на те, що «Геліос» замкнувся на своїй половині поля та віддав ініціативу нашій команді, забити гол "дніпрянам" так і не вдалося. У підсумку - прикра поразка.

Цікаві факти

- Євген Панченко вперше в сезоні відіграв у складі "Черкаського "Дніпра" (2 пропущених);

Погодні умови

Увесь день небо у Черкасах буде ясним. Хмари не затьмарять його своєю присутністю. Без опадів. Температура в момент проведення матчу близько 28 градусів тепла.

Теми: Черкаси