«Авангард» - «Черкаський Дніпро» — 2:1 (1:0)

Голи: 1:0 Собко (26, пен.), 2:0 Іващенко (63), 2:1 Тарасенко (88)

«Авангард»: Денчук, Воробей, Мирошник, Єрмаков, Ульянов, Малиш, Шершень (Шарай 77), Собко (Швидкий 57), Даудов (Лобов 80), Демченко (Полюлях 64), Іващенко (Шаврін 67)

«Черкаський Дніпро»: Будюк, Шурубура, Тарасенко, Резесідзе (Ічанський 45), Смірнов, Проневич (Сутченко 66), Крамар (Бойко 74), Кошадзе (Зоря 82), Сторчоус, Захаревич (Чорний 67), Качур

Попередження: Резесідзе (25), Тарасенко (62), Проневич (65), Кошадзе (79)

Видалення: немає

Головний арбітр: Володимир Міланич (Миколаїв)

Перший тайм

Команди розпочали матч в досить низькому темпі та поступово вкочувалися в гру, придивляючись один до одного. «Авангарду» вдавалося кілька разів підібратися до штрафного майданчику «дніпрян», але до гостроти в атаці справа не доходила. Перші десять хвилин пройшли досить спокійно. Перший удар в ствір воріт оформив Демченко, пробивши метрів з двадцяти точно в руки Оресту Будюку. Гра трохи пожвавилися і команди стали більш агресивно діяти у відборі та проводити свої атаки. На 17-й хвилині господарі могли відкрити рахунок, але м'яч після удару Шершня знайшов поперечину та відскочив назад у поле. Команди продовжили обмінюватися контратаками, але на 25-й хвилині трапився курйозний епізод. Гравець «Авангарду» продирався в карний майданчик нашої команди та міг виходити один на один з голкіпером, але був зупинений захисником Герасіме Резесідзе. Ситуація сталася за межами штрафного майданчика, але арбітр вказав на одинадцатиметровую позначку, з якою безпомилково пробив Собко, відкривши рахунок у матчі. Якийсь час «Черкаський Дніпро» не міг прийти до тями, а гості продовжували атакувати. Незабаром темп гри впав і команди спокійно хвилин п'ятнадцять проводили позиційні атаки та боролися у центрі поля за м'яч. Небезпека виникла біля воріт господарів на 44-й хвилині. Андрій Сторчоус отримав м'яча у штрафному майданчику суперника і грамотно скинув під удар Левану Кошадзе. Наш півзахисник розстрілював ворота з лінії штрафного майданчика, але пробив вище. На перерву команди пішли з мінімальною перевагою підопічних Олександра Косевича.

Другий тайм

Другий тайм значно активніше розпочали футболісти «Черкаського Дніпра». В перерві був замінений Герасіме Резесідзе, який отримав пошкодження в першій половині, до того ж, вже висів на жовтій картці. Перші хвилини відзначилися для нашої команди кутовим та штрафним, але небезпечних моментів біля воріт суперника створити не вдалося. «Авангард» демонстрував непогану гру в обороні. На 49-й хвилині по воротах суперника пробивав Дмитро Проневич, але у ворота не влучив. В наступні п'ять хвилин м'яч грунтовно закріпився у нашої команди, а атаки ставали все більш гострими. На 54-й хвилині Ярослав Захаревич наважився пробити з-за меж штрафного майданчика по дальному куту воріт господарів, але м'яч просвистів в декількох сантиметрах від штанги. Трохи перечекавши та провівши заміну, футболісти в жовто-зелених футболках перехопили ініціативу і рушили вперед, що практично одразу призвело до ще одного забитого голу. На 63-й хвилині на дальній штанзі після навісу м'яч отримав Іщенко, не зустрів належного опору з боку Дмитра Проневича, який знаходився поруч та пробив у ближній кут повз виходячого на нього Ореста Будюка. 2:0 на користь господарів. Після пропущеного гола черкащани знову не змогли знайти свою гру і змушені були відбиватися протягом якогось часу. Команди провели по кілька замін, а грубу гру у відборі з боку нашої команди арбітр гасив жовтими картками. Ближче до 70-ї хвилини червоно-біло-синім вдалося зібрати сили в кулак, перехопити ініціативу та піти вперед. Але незважаючи на певну періодичну перевагу нічого в атаці у підопічних Олександра Кирилюка не виходило. Тим часом, команди встигли провести ще за кілька замін. Гра наближалася до кінця, а команди встигли обмінятися непоганими атаками. На 88-й хвилині нашій команді таки вдалося скоротити відставання. Олег Тарасенко підключився до чергової атаки і пробив з лінії штрафного майданчика прямо в кут. На такий сильний і точний удар зреагувати голкіпер господарів не зміг. 2:1. «Дніпряни» відчули в собі сили і залишок основного та додаткового часу проводили в атаці, але дуже злагоджена гра в обороні від «Авангарду» не дозволила зрівняти рахунок і здобути хоча б одне очко у Краматорську.