Молодіжка «Черкаського Дніпра» програє на своєму полі

У другому турі чемпіонату України U-19 (Перша ліга) «дніпряни» зустрічалися з дніпровським «Маолдісом».

Для юнаків «Черкаського Дніпра» цей матч став першим, незважаючи на те, що йде вже другий тур першості. Як відомо, матч першого туру з «Полтавою» не відбувся з певних причин з боку суперника, тому стартували «річковики» тільки у другому турі, при чому відразу в дніпровському дербі.

Нагадаємо, що «Черкаський Дніпро» наразі є першим та єдиним чемпіоном цього турніру і в цьому сезоні буде захищати свій титул.

«Черкаський Дніпро» U-19 (Черкаси) - «Маолдіс» U-19 (Дніпро) — 2:3  (1:1)

Голи: 1:0 Тенжицький (2), 1:1 Ткаченко (15, аг.), 1:2 Яковенко (57), 2:2 Тенжицький (80), 2:3 Захаров (86)

Склад команди: Марченко, Ткаченко, Стрикаль, Нікішов, Шаповал, Цокало, Шевченко, Тенжицький, Короп, Лакієнко, Масоха

В запасі: Скожера, Передерій, Равлик, Гарнага, Педько, Сундуков, Коломієць

Головний арбітр: Андрій Гончарук (Київ)

Хід матчу

Команди розпочали матч в спокійному темпі та по ходу всієї гри створили чимало моментів, але реалізація раз за разом підводила обидві команди. Перші голи були забиті в дебюті зустрічі. Вже на 2-й хвилині Вадим Тенжицкий відкрив рахунок у матчі, але на 15-й хвилині захисник Ткаченко помилився, зрізавши м'яч у свої ворота. Команди по ходу всього матчу продовжували обмінюватися атаками та грали у досить рівний та бойовий футбол. Перший тайм завершився нічийним результатом, але ігровою перевагою нашої команди. На 57-й хвилині гостям вдалося вийти вперед завдяки голу Яковенка. Після забитого голу темп гри на значний відрізок часу впав, але команди знову кинулся у бій на останні десять хвилин. На 80-й хвилині Тенжицький оформив дубль та зрівняв рахунок, але суперник не розгубився та зміг довести справу до кінця. На 86-й хвилині Захаров знову вивів «Маолдіс» вперед і наша команда вже не змогла виправити ситуацію. Таким чином наші чемпіони стартують у новому розіграші турніру з прикрої поразки у рідних стінах.