Канівські спортсмени завоювали золоті медалі на всесвітній олімпіаді із гирьового триатлону

Команда спортсменів із Канева взяла участь у Третій Всесвітній олімпіаді із гирьового триатлону, яка проходила у Республіці Білорусь. Про це повідомили у Канівській міській раді.

Цього року у Третій Всеукраїнській олімпіаді із гирьового триатлону продемонструвала значні досягнення і канівська команда.

Зокрема, неабиякі результати показав канівський богатир Ігор Циганок, який виступаючи серед ветеранів гирьового спорту, завоював 4 золоті та 1 срібну медалі в різних номінаціях: Золота медаль чемпіона олімпіади «Поштовх двох гир, вагою по 14 кг», 58 поштовхів за 1 хв.; Золота медаль чемпіона олімпіади в номінації «Поштовх двох гир, вагою по 14 кг довгим циклом», 22 поштовхи за 1 хв.; Золота медаль чемпіона олімпіади в номінації «Комбінована естафета з гирями 16 кг за 1 хв.»; Золота медаль чемпіона світу «Поштовх двох гир, вагою по 14 кг», 58 поштовхів за 1 хв.; Срібна медаль олімпіади в складі команди Європи в номінації «Естафета з гирями 32 кг за 1 хв.».

«Відкриттям» цьогорічних змагань стала учениця Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Катерина Праніченко, яка виборола титул чемпіонки олімпіади в ривку гирі, вагою 8 кг, з результатом 60 разів за 1 хв. В поштовху гирі, вагою 8 кг, з результатом 70 разів за 1 хв. Катерина відстояла титул чемпіонки світу у віковій категорії до 18 років. Тим самим довівши, що гирьовий спорт не тільки чоловіча справа. Також у складі команди Європи (ІІ) дівчина завоювала срібну медаль чемпіонату світу.

Тренер дівчини Євгеній Науменко, виступаючи серед ветеранів гирьового спорту, виборов срібну медаль олімпіади в ривку гирі, вагою 12 кг, з результатом 90 підйомів за 3 хв.

Загалом у змаганнях, які проходили із 14 по 17 вересня у місті Вітебськ (Республіка Білорусь) взяли участь близько 300 осіб і понад 20 країн світу, серед яких: Україна, Латвія, Естонія, Німеччина, Польща, Казахстан тощо.

Теми: Канів