КП "Аеропорт-Черкаси" віддало додаткові площі фірмі, з якою судилося за повернення

КП «Аеропорт-Черкаси» віддав в оренду на 15 років додаткові площі, фірмі близькій родині замгубернатора, з якою до того два роки судився за повернення вже зайнятих площ. 

Черкаський Аеропорт

Мова йде про дві рідні фірми ТОВ «Дізарт плюс» та ПП «Янакофф» які тривалий час орендують комплекс будівель, споруд, асфальтний майданчик, насосну станцію паливно-мастильних матеріалів та під’їздні дороги на частині території КП «Аеропорт-Черкаси», передає Кропива. Там вони фактично провадять господарську діяльність по збереженню та гуртовому продажу паливно-мастильних матеріалів. Привабливий за функціоналом для такого виду бізнесу об’єкт залишився ще з часів роботи летовища. Перелік орендованого нерухомого та визначений договорами термін оренди майна можна переглянути в додатках (під матеріалом).

У січні 2015 року Черкаська обласна рада прийняла рішення про дозвіл КП «Аеропорт-Черкаси» додатково здавати в оренду ще 3750 кв. м. площі асфальтної площадки для встановлення ємностей з паливно-мастильними матеріалами.

З 2015 року починається цикл судових спорів між КП «Аеропорт-Черкаси». Спочатку керівництво комунального підприємства намагалося розірвати два договори до 2018 року на оренду насосної паливно-мастильних матеріалів та фундаментні опори під цистерни. По насосній станції підстави – недотримання пожежної техніки безпеки, по опорах – посилалися на згадуване рішення обласної ради. В обох випадках судові процеси були програні. Нерухомість донині залишається у фактичному користуванні орендарів.

Вже в 2016 році по договорах термін дії яких завершувався КП «Аеропорт-Черкаси» повідомив про небажання продовжувати оренду. Натомість орендар намагався через суди продовжити термін оренди за додатковою угодою. В результаті тривалих судових спорів які пройшли і апеляційну і навіть в одному випадку касаційну інстанцію перемогу святкувало комунальне підприємство, договори були визнані припиненими. Але навіть після рішення судів орендарі продовжують фактичне використання нерухомості донині. Як повідомлено у відповіді на наш запит, орендар користується та сплачує орендну плату на умовах попереднього договору до моменту складання акту-передачі майна.

Ці всі судові тяжби пов’язані з перебуванням на посаді директора комунального підприємства Олени Качуріної, яку у червні 2017 року було затримано за підозрою в отриманні неправомірної вигоди. Її фактично було усунуто з посади, а вже на початку липня підприємство очолив депутат Черкаської обласної ради від "Укропу" Іван Далібожак.

А наприкінці вересня КП «Аеропорт-Черкаси» вже укладає нову угоду з ТОВ «Дізарт плюс» якою передає в оренду 697 кв. м. складського приміщення на 15 років, чим фактично ще збільшує орендовані площі двома рідними фірмами. При цьому по раніше орендованому майну наразі нові угоди не укладені, а майно не передано у зв’язку з завершенням терміну дії договорів.

ТОВ «Дізарт плюс», засновники – Боброва Вікторія Олексіївна, Горох Дмитро Васильович. Основний вид діяльності - оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами.

ПП «Янакофф», засновники Боброва Вікторія Олексіївна, Лаут Наталія Олександрівна. Основний вид діяльності - оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами.

Бобрва Вікторія разом із Овчаренком Вячеславом Миколаєвичем є засновниками ПП "БВ47", що спеціалізувалося на операціях з нерухомим майном. Із серпня цього року даний суб’єкт господарювання перебуває у стані припиненя.

Також на Боброву Вікторію було переписано і ПП «Дніпробуд-Центр» в якому до того засновником значився Віктор Лобов. Останній є засновником Громадської організації «Громадський контроль і порядок» разом з рідним братом заступника губернатора Сергія Овчаренка, Вячеславом Овчаренком. Відзначимо, що за ПП «Дніпробуд-Центр» закріплена земельна ділянка на вулиці Можайського що вже стала скандальною через бажання будувати в лісовому масиві таун-хауси.

КП "Аеропорт-Черкаси" віддало додаткові площі фірмі, з якою судилося за поверненняКП "Аеропорт-Черкаси" віддало додаткові площі фірмі, з якою судилося за повернення

Теги: Черкаси

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. Як черкащани на Памірі шукали снігову людину
  2. Обогревательные панели в интернет-магазине КТУ
  3. У черкаському коледжі провели «Годину коду»
  4. Силосна плівка від компанії «АГ-БАГ-УКРАЇНА» – гарантія якісного збереження корму
  5. Як була побудована Черкаська дамба - восьме диво світу
  6. Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
  7. Протягом дії мораторію на Черкащині померли понад 60 тисяч землевласників
  8. Канівський міський голова: «Ситуація напружена, але ми зробимо все, щоб наші вчителі були з зарплатами»
  9. На Черкащині набуває популярності одна з найпрестижніших професій
  10. В Черкассах возобновил работу МакДональдз на ул. Смелянской
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
13 грудня у Черкасах відбудеться творча зустріч із фронтменом музичного рок-гурту «Фіолет» Сергієм Читати далі
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «KUTAISI» знову завітає в Україну. Це справжній культурний Читати далі
Єгор Грушин у Черкасах презентує альбом Ritorno
Єгор Грушин у Черкасах презентує альбом Ritorno
Відомий український композитор Єгор Грушин презентує свій новий альбом “Ritorno” у Черкасах 5 листопада. Альбом Читати далі
На благодійний концерт у Канів завітає легенда гурту Prodigy Лірой Торнгілл
На благодійний концерт у Канів завітає легенда гурту Prodigy Лірой Торнгілл
У липні у Каневі організовують благодійний концерт, на який завітає чимало українських артистів та навіть зірок із світовим Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ