Житель Черкаського району знайшов, де реалізувати себе

Таким зразком можуть слугувати особисті історії людей з інвалідністю. Серед них життєва історія Костянтина Клімова, жителя с. Степанки Черкаського району. Чоловік маючи інвалідність змушений був звільнитися з постійного місця роботиПозитивний приклад успіху одних людей – це поштовх до активних дій інших. Таким зразком можуть слугувати особисті історії людей з інвалідністю. Серед них життєва історія Костянтина Клімова, жителя с. Степанки Черкаського району. Чоловік маючи інвалідність змушений був звільнитися з постійного місця роботи.

«Коли хочеш чогось досягти, то саме життя робить крок назустріч», -  завжди намагався по життю слідувати цьому принципу Костянтин і невдовзі переконався в його успішності. Хоча самостійний пошук роботи, нажаль, і не дав позитивних результатів, та це ніяк не змогло зупинити чоловіка. Питання працевлаштування ускладнювалося ще й станом здоров’я, але було велике бажання повернутися до трудової діяльності якнайшвидше. Звернувшись до районного центру зайнятості результат не забарився, тому що хто шукає, той обов'язково знаходить.

Невдовзі фахівці центру запропонували чоловіку вакансію водія-навантажувача. Костянтин, реально оцінивши свої можливості, погодився на пропозицію реалізувати себе у сільськогосподарській галузі. На цей час чоловік відчуває себе потрібним на новій роботі - в агропромисловій компанії «Маїс»

За словами директора Черкаського районного центру зайнятості Олександра Гриценка, люди з обмеженими фізичними можливостями потребують соціального захисту і створення таких умов, які сприятимуть успішній їх інтеграції в суспільстві. На місцевому рівні важливу роль у трудовій реабілітації та працевлаштуванні осіб з особливими потребами відіграє центр зайнятості. Фахівцями центру застосовується індивідуальний підхід з часу звернення таких осіб до вирішення питання зайнятості або працевлаштування. Позитивній досвід районного центру зайнятості щодо працевлаштування осіб з інвалідністю свідчить про реальну можливість повноцінно віднайти себе на ринку праці цій категорії громадян.

«Так, з початку 2017 року на обліку в Черкаському районному центрі зайнятості перебувала 31 особа з обмеженими можливостями, з них 2 чоловіки демобілізовані учасники АТО. Працевлаштовані – 23 особи, пройшли професійне навчання – 9 безробітних, брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру – 11 осіб», - відзначає Олександр Гриценко.

Теги: Черкаси

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. Радуцький заробляє на мафах, має дві судимості і зберігає в готівці 400 тисяч доларів
  2. Хедлайнером киевского фестиваля UPark станет группа Gorillaz
  3. Черкащани вибороли призи на чемпіонаті України з перукарського мистецтва (фото)
  4. Черкаси можуть потонути у снігові та смітті
  5. Рейдерство у держави: На Черкащині великий агрохолдинг захопив близько 2 тис. га землі
  6. Партнеру вихідця з топ-криміналу та бізнесменам губернатора на 25 років віддали сміттєвий бізнес
  7. Енергетики увірвалися в приміщення Черкаської ОДА (відео)
  8. Бійки та сутички з поліціянтами на засіданні Черкаської архітектурної ради (відео)
  9. «Синдром Саакашвілі»: черкаські активісти вимагають імпічменту Президента
  10. Черговий випадок суїциду у черкаському парку «Сосновий Бір» (відео)
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
Хедлайнером киевского фестиваля UPark станет группа Gorillaz
Хедлайнером киевского фестиваля UPark станет группа Gorillaz
Летом 2018 года в Киеве состоится UPark Festival, хедлайнером которого станет вошедшая в Книгу рекордов Гиннеса как «Самый Читати далі
У рідних Черкасах гурт «Бумбокс» презентував «Голого Короля» (відео)
У рідних Черкасах гурт «Бумбокс» презентував «Голого Короля» (відео)
Яскравому виступу передувала прес-конференція саундпродюсера гурту Андрія Хливнюка, де він розповів про нові кліпи, політику, Читати далі
Уманчанин Володимир Остапчук претендує на звання найстильнішого в Україні
Уманчанин Володимир Остапчук претендує на звання найстильнішого в Україні
Ведучого з Умані номінували премію для чоловіків ELLE MAN AWARDS. За звання найстильнішого з-поміж 50 чоловіків бореться Читати далі
«Вар’яти-шоу» везуть до Черкас нову програму
«Вар’яти-шоу» везуть до Черкас нову програму
Найбільш гастролююче україномовне гумористичне шоу країни – “Вар'яти-шоу” – вирушає в осінній тур. 13 Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ