Інформація щодо подій в Придніпровському районному суді м. Черкаси 08.12.2017 року (фото)

Як повідомляє портал «Судова влада України», 08.12.2017 року суддя Дунаєв С.О. повідомив збори суддів Придніпровського районного суду м. Черкаси про те, що 07.12.2017р. ним як слідчим суддею, розглядалося клопотання слідчого ГУ НП в Черкаській області про застосування запобіжного заходу. Під час розгляду справи в залі судових засідань були присутні вільні слухачі.

По закінченню проголошення ним судового рішення за наслідками розгляду даної судової справи, що відбулось 08.12.2017р. о 00 год. 15 хв. присутні в залі люди висловили своє незадоволення змістом такого рішення, внаслідок чого відмовились випускати суддю та секретаря судових засідань із зали судових засідань. З числа вільних слухачів, які були присутні в залі судових засідань, було близько 20-30 осіб, чоловічої статі, які стали поводитись агресивно, висловлювати погрози в бік судді, виражаючи бажання та намір завдати шкоди його здоров'ю та майну.

Інформація щодо подій в Придніпровському районному суді м. Черкаси 08.12.2017 року

Внаслідок таких подій до 03год 00хв суддя разом з секретарем перебував  в залі судових засідань разом з громадськістю, намагаючись вгамувати агресивний настрій присутніх. Проте це не дало ніякого результату, у зв’язку з чим працівники Національної поліції, які здійснювали заходи із підтримання громадського порядку, забезпечили судді і секретарю вихід із зали судових засідань.

В цей час агресивно налаштовані особи розпочали за допомогою меблів, якими оснащений зал судових засідань, блокувати проходи до сходів та приміщення суду, яке відокремлене від центрального проходу. Натомість, вихід із будівлі суду був заблокований натовпом сторонніх осіб, внаслідок чого виникла штовханина, що загрожувала здоров'ю всіх учасників цих подій та майну будівлі суду.

Задля недопущення ескалації конфлікту суддя вирішив повернутися на робоче місце де провів всю ніч. При цьому кілька особливо агресивних осіб чоловічої статі виявляли реальні наміри зашкодити здоров'ю судді шляхом погроз завдання ударів, а також неодноразово висували вимоги негайно ухвалити інше судове рішення, погрожуючи фізичним насильством, знищенням належного судді майна, а також завданням насильства щодо членів його сім'ї. Всі ці події супроводжувались висловлюваннями деяких з цих осіб та їх зверненням до судді у нецензурній та принизливій формі.

В результаті подій, які відбулися вночі 08.12.2017 року пошкоджено майно суду.

Рішенням зборів суддів Придніпровського районного суду м. Черкаси від 08.12.2017 року вирішено повідомити про ситуацію, що склалася Раду Суддів України, Вищу Раду Правосуддя, Державну судову адміністрацію України, Генеральну прокуратуру України, Прокуратуру Черкаської області, ГУНП в Черкаській області.

Теги: Черкаси

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. З Нового року черкаські студенти та викладачі поїдуть до Європи
  2. Якої погоди слід очікувати у січні?
  3. Чиновник Черкаської ОДА розтратив більш як 3 млн. грн. бюджетних коштів
  4. Обіцянка міського голови Черкас з’їсти краватку потрапила у топ-найбезглуздіших обіцянок
  5. Золотоноша починалася з глинища
  6. Тальне – тут уміли торгувати
  7. В Золотоноші судитимуть чоловіка за ухилення від сплати аліментів
  8. В Україні відзняли 95-серійну мелодраму про життя у Черкасах
  9. «Курячі барони» на Черкащині, або Як друзі нинішньої влади нищать українські святині
  10. На Черкащині працівники податкової міліції припинили роботу підпільного деревообробного цеху (фото)
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
Хедлайнером киевского фестиваля UPark станет группа Gorillaz
Хедлайнером киевского фестиваля UPark станет группа Gorillaz
Летом 2018 года в Киеве состоится UPark Festival, хедлайнером которого станет вошедшая в Книгу рекордов Гиннеса как «Самый Читати далі
У рідних Черкасах гурт «Бумбокс» презентував «Голого Короля» (відео)
У рідних Черкасах гурт «Бумбокс» презентував «Голого Короля» (відео)
Яскравому виступу передувала прес-конференція саундпродюсера гурту Андрія Хливнюка, де він розповів про нові кліпи, політику, Читати далі
Уманчанин Володимир Остапчук претендує на звання найстильнішого в Україні
Уманчанин Володимир Остапчук претендує на звання найстильнішого в Україні
Ведучого з Умані номінували премію для чоловіків ELLE MAN AWARDS. За звання найстильнішого з-поміж 50 чоловіків бореться Читати далі
«Вар’яти-шоу» везуть до Черкас нову програму
«Вар’яти-шоу» везуть до Черкас нову програму
Найбільш гастролююче україномовне гумористичне шоу країни – “Вар'яти-шоу” – вирушає в осінній тур. 13 Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ