У Чорнобаївському районі запрацює безкоштовне «соціальне таксі»

Із середини січня у Чорнобаївському районі запрацює послуга соціального перевезення («соціальне таксі»). Скористатися нею зможуть люди з обмеженими фізичними можливостями, ветерани війни, одинокі непрацездатні громадяни та інші жителі району, які не можуть самостійно пересуватися.Із середини січня у Чорнобаївському районі запрацює послуга соціального перевезення («соціальне таксі»). Скористатися нею зможуть люди з обмеженими фізичними можливостями, ветерани війни, одинокі непрацездатні громадяни та інші жителі району, які не  можуть самостійно пересуватися.

Про це повідомили у відділі організаційної роботи, інформаційної діяльності та звернень громадян райдержадміністрації.

- У Чорнобаївському районі 13700 осіб похилого віку, з яких близько 3000 осіб з інвалідністю різних нозологій,  із них 162 дитини з особливими потребами. На сьогодні більшість із них через нездатність користуватися громадським транспортом не мають змоги вирішити свої соціальні, медичні, освітні потреби чи навіть приїхати на реабілітацію. Наприклад, до відділення денного догляду для дітей-інвалідів територіального центру, де щоденно працює лікар-педіатр та надаються послуги масажу та реабілітаційних заходів, мають змогу приїжджати тільки 29 діток. Ініціатива створення соціального таксі дасть можливість і решті дітей отримувати послуги масажу, логопеда, психолога, спілкуватись з іншими дітьми, брати участь у святах та розвагах, - розповідає Сергій Джоболда, голова райдержадміністрації.

Послуга «соціального таксі» надається територіальним центром соціального обслуговування Чорнобаївського району. Переобладнаний спецавтомобіль марки FORD, розрахований на 2 інвалідів-візочників та 6-8 посадочних місць, надала благодійна організація «Фонд родини Нечитайло». Фінансування служби здійснюється за рахунок коштів, передбачених у районному бюджеті на утримання територіального центру, та коштів, що надійшли за рахунок добровільних пожертвувань підприємств, установ, організацій, релігійних об'єднань, внесків окремих громадян та надходжень від платних послуг.

Діти з інвалідністю (з батьками) обслуговуються безкоштовно не залежно від кількості соціальних перевезень. Ветерани війни, одинокі непрацездатні громадяни, інваліди (в т.ч. інваліди-візочники), люди з групи ризику (які не мають групи інвалідності), маломобільні громадяни, які не можуть самостійно  пересуватися або пересуваються за допомогою милиць, палиць, візків, мають право користуватися безкоштовно послугами служби «соціальне таксі»  для поїздки до обласного центру не частіше одного разу на місяць, та в межах селища та району за потребою, але не частіше п’яти разів на місяць. У виняткових випадках (отримання медичних, реабілітаційних та інших послуг) послуга може надаватись частіше. В разі додаткової потреби особи, які використали пільгові дні поточного місяця, мають право отримати  транспортну послугу соціального перевезення за 50% вартості послуги.

Виїзд спецавтомобіля проводиться щоденно. Замовлення виконуються з 8.00 до 17.00 години в робочі дні. Заявки на обслуговування спецавтотранспортом приймаються за три дні до виїзду (в особливих випадках - не менш ніж за 1 день до виїзду). При цьому вказується день, час, початковий та кінцевий пункт маршруту, час виїзду та наявність супроводжуючої особи. При одночасному виклику «соціального таксі», перевага надається заявникам, котрі повинні дістатись до медичних закладів та установ.

Замовити послугу можна за телефонами: 2-39-02, (068)642-62-94 та (066)784-16-70.

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. З Нового року черкаські студенти та викладачі поїдуть до Європи
  2. Якої погоди слід очікувати у січні?
  3. Чиновник Черкаської ОДА розтратив більш як 3 млн. грн. бюджетних коштів
  4. Обіцянка міського голови Черкас з’їсти краватку потрапила у топ-найбезглуздіших обіцянок
  5. Золотоноша починалася з глинища
  6. Тальне – тут уміли торгувати
  7. В Золотоноші судитимуть чоловіка за ухилення від сплати аліментів
  8. В Україні відзняли 95-серійну мелодраму про життя у Черкасах
  9. «Курячі барони» на Черкащині, або Як друзі нинішньої влади нищать українські святині
  10. На Черкащині працівники податкової міліції припинили роботу підпільного деревообробного цеху (фото)
ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш портал


 
Хедлайнером киевского фестиваля UPark станет группа Gorillaz
Хедлайнером киевского фестиваля UPark станет группа Gorillaz
Летом 2018 года в Киеве состоится UPark Festival, хедлайнером которого станет вошедшая в Книгу рекордов Гиннеса как «Самый Читати далі
У рідних Черкасах гурт «Бумбокс» презентував «Голого Короля» (відео)
У рідних Черкасах гурт «Бумбокс» презентував «Голого Короля» (відео)
Яскравому виступу передувала прес-конференція саундпродюсера гурту Андрія Хливнюка, де він розповів про нові кліпи, політику, Читати далі
Уманчанин Володимир Остапчук претендує на звання найстильнішого в Україні
Уманчанин Володимир Остапчук претендує на звання найстильнішого в Україні
Ведучого з Умані номінували премію для чоловіків ELLE MAN AWARDS. За звання найстильнішого з-поміж 50 чоловіків бореться Читати далі
«Вар’яти-шоу» везуть до Черкас нову програму
«Вар’яти-шоу» везуть до Черкас нову програму
Найбільш гастролююче україномовне гумористичне шоу країни – “Вар'яти-шоу” – вирушає в осінній тур. 13 Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ