У Смілі каналізаційним газом отруїлися працівники ТОВ «Агро Рось» (відео)

Понеділок 5 лютого для двох працівників товариства «Агро-Рось» ледь не скінчився трагедією. В результаті отруєння каналізаційним газом, що містить велику кількість метану, двох чоловіків, котрі працюють на підприємстві, в тяжкому стані без свідомості забрала «швидка».

Понеділок 5 лютого для двох працівників товариства «Агро-Рось» ледь не скінчився трагедією. В результаті отруєння каналізаційним газом, що містить велику кількість метану, двох чоловіків, котрі працюють на підприємстві, в тяжкому стані без свідомості забрала «швидка».

Інцидент трапився біля кафе «Затишок». На місце оперативно прибули, поліція, рятувальники та медики. Вони, як власне, і працівники «Агро-Рось», були небагатослівні. Вдалося лише з’ясувати, що в місці, де напірний колектор птахофабрики врізається в міський, забилася каналізація.

Аби оцінити стан справ, один із працівників підприємства без спеціальних засобів захисту спустився в каналізаційний люк. Від надмірної кількості газу, що скопився там, чоловік втратив свідомість. Інший намагався його дістати самотужки. Та для нього порятунок товариша також ледь не закінчився трагедією.

Обох чоловіків витягли рятувальники і терміново в тяжкому стані «швидкою» доправили в лікарню. Віримо, що медикам вдасться зберегти найцінніше – життя людей.

Репортаж Антени:

Теми: Сміла
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. На Черкащині поліцейський побив чоловіка під час мобілізаційних заходів
  2. Бігові доріжки, орбітреки, велотренажери: у Черкасах відкриють новий зал для реабілітації ветеранів
  3. На Черкащині є вид змії, який може бути небезпечним для людини
  4. На Черкащину насуваються грози, град і шквали: синоптики оголосили жовтий рівень небезпеки
  5. 7 тисяч доларів за «вирішення питання»: на Черкащині затримали чоловіка, який обіцяв допомогти з оформленням інвалідності дитині
  6. Ще одна релігійна громада на Черкащині приєдналася до ПЦУ
  7. Черкаський ЛНЗ зіграв унічию з Гентом у дебютному матчі єврокубків
  8. Помістив собак у мішок і забив до смерті пляшкою: суд призначив чоловіку 5 років позбавлення волі з випробуванням
  9. Фахівці розповіли, чи знайшли відхилення від норм у воді на Черкащині
  10. У Монастирищі зустріли військового, який потрапив у полон під час бою на Київщині
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Артистка Анна Asti з Черкас, справжнє ім'я якої Ганна Дзюба, отримала російський паспорт.     Читати далі
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Відомий рок-музикант Андрюс Момантовас виконав хіт Laužo šviesa українською. Читати далі
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
До Путіна часто звертаються різні публічні особистості, які намагаються привселюдно висміяти діяльність російського лідера та Читати далі
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору "Євробачення-2023"
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору
Суспільний мовник продовжує свою роботу у підготовці до Національного відбору на "Євробачення-2023". Тому вже оголосили список Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ