ДП «Златодар» у новому маркетинговому сезоні планує прийняти на зберігання 100 тис. тон зернових

ДП «Златодар» (входить в систему Держрезерву України та знаходиться в місті Золотоноша Черкаської області) у новому маркетинговому сезоні планує прийняти на зберігання 100 тис. тон зернових. Потужності підприємства до нового маркетингового сезону готові та повністю відкриті до активної співпраці з зернотрейдерами, фермерами та іншими поклажодавцями. Про це заявив генеральний директор підприємства Валерій Буркацький в ході виїзної наради з керівниками агропідприємств Держрезерву, яка відбулася 8 червня на ДП «Златодар», м. Золотоноша.

Чистий прибуток ДП «Златодар» (входить в систему держрезерву України), що знаходиться в місті Золотоноша Черкаської області, склав 393 тисячі гривень. Такий результат підприємство отримало за підсумками роботи в першому кварталі поточного року.

За словами очільника ДП «Златодар», запланований результат нового маркетингового сезону дещо перевищить показники прийнятого на зберігання зерна у поточному. 

«Намагаємось давати лад всьому, адже завжди приємно, окрім фінансових показників, приміром, проходитися таким чистим двором, – прокоментував директор «Златодару» Валерій Буркацький. – А загалом, ми вже довели, що здатні працювати у стабільному режимі,  активно розвиваємось і зупинятись на досягнутих результатах точно не збираємось. Ми продовжуємо вкладати кошти у модернізацію власних потужностей, маємо можливість виплачувати достойну зарплату, сплачувати податки у державну скарбницю».

 Як наголосив під час заходу Голова Державного агентства резерву України Вадим Мосійчук, місце для наради обрано не випадково, адже ДП «Златодар» є лідером нинішнього сезону серед підприємств системи Держрезерву за обсягами приймання. Так, у 2017/2018 маркетинговому році «Златодар» прийняв понад 90 тис. тон зернових.

Загалом, цьогоріч,  за словами очільника Держрезерву, агропотужності системи планують прийняти понад 600 тис. тон зернових. 

«Цього року в Україні очікують врожай зернових на рівні понад 60 млн. тон. І хоч гаряча пора жнив ще не розпочалась, ми активно готуємось приймати зібране зерно на зберігання. Нині тривають останні приготування наших агропідприємств до нового маркетингового сезону», – зауважив Вадим Мосійчук.

Слід зазначити, що ДП «Златодар» має підтримку й з боку місцевої влади — як міської ради, РДА, так і облдерж¬адміністрації. Зокрема, участь в нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Денисенко та перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Віталій Коваль.

«Збільшення потужностей, нарощення виробництва, ліквідація боргових зобов’язань, активне налагодження співпраці з сільгоспвиробниками області – ось тенденції роботи одного з потужних нині на Черкащині хлібоприймальних підприємств ДП «Златодар», – зазначив під час зустрічі Віталій Коваль. – Така системна діяльність сприяє суцільному розвитку промислової діяльності в регіоні».

Нагадаємо, вже з липня поточного року державні підприємства системи Держрезерву розпочнуть прийом зерна. Тому актуальним є перегляд тарифної політики, а також планів щодо освіження зерна Держрезерву. Учасники наради також розглянули особливості закупівлі зерна Державним резервом та готовність державних підприємств до зберігання. Окремим питанням  розглядався й поточний стан справ щодо створення ДП «Агрорезерв».

Довідково. ДП «Златодар» - одне з найстаріших підприємств Черкаського регіону та системи держрезерву України. Його історія починається у 1904 році. З січня 2001 року Золотоніський комбінат хлібопродуктів входить до системи Державного матеріального резерву України. В грудні 2003 року Золотоніський комбінат хлібопродуктів перейменовано в державне підприємство «Златодар», до складу якого увійшов Іваньківський цукровий завод потужністю 1500 тон переробки цукрових буряків за добу. На сьогоднішній день ДП «Златодар» – одне з найпотужніших підприємств системи Державного агентства резерву України. Територія комбінату – 27 га, зернова місткість – 97,4 тис. тон, в т.ч. елеватор – 33,1 тис. тон. До складу комбінату входить Пальмірське підзвітне хлібоприймальне підприємство з місткістю для зерна 36,5 тис. тон. Комбінат виконує весь комплекс операцій з зерном : його приймання від виробника, очищення від домішок з доведенням до відповідних кондицій, сушіння, зберігання та відвантаження споживачеві. Загальна потужність зерносушарок - 226 планових тон на годину. Наприкінці 2017 року підприємство запустило сонячну електростанцію загальною потужністю -  7,5 тис. кВт*год в місяць або майже 89 тис. кВт*год  електроенергії на рік.

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. «У Черкасах знаходиться один з найвеличніших язичницьких монументів світу – Пагорб Богині Слави», - краєзнавець
  2. «Котики люблять вас! Любіть котиків!» - до Всесвітнього дня котів у Черкасах вийшла серія ексклюзивних листівок на допомогу безпритульним котикам
  3. Замість хрестів Троїцька церква у Черкасах раніше мала антени - краєзнавець
  4. Золотоніська ЦРЛ на Черкащині провела закупівлі з порушеннями на 15 млн грн
  5. До Всесвітнього дня котів у Черкасах випустять ексклюзивні листівки
  6. Всесвітньо відомий фонд «4 лапи» допоможе Черкащині вирішувати проблему безпритульних тварин
  7. Більшість влади громад у Черкаській області – жінки
  8. У 2018 році ДП «Златодар» отримав 46,8 млн грн чистого доходу
  9. Жашківська ОТГ планує будівництво сміттєсортувальної лінії та спортивного комплексу
  10. Черкаський бізнес буде опікуватись стратегічним розвитком міста
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
13 грудня у Черкасах відбудеться творча зустріч із фронтменом музичного рок-гурту «Фіолет» Сергієм Читати далі
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «KUTAISI» знову завітає в Україну. Це справжній культурний Читати далі
Єгор Грушин у Черкасах презентує альбом Ritorno
Єгор Грушин у Черкасах презентує альбом Ritorno
Відомий український композитор Єгор Грушин презентує свій новий альбом “Ritorno” у Черкасах 5 листопада. Альбом Читати далі
На благодійний концерт у Канів завітає легенда гурту Prodigy Лірой Торнгілл
На благодійний концерт у Канів завітає легенда гурту Prodigy Лірой Торнгілл
У липні у Каневі організовують благодійний концерт, на який завітає чимало українських артистів та навіть зірок із світовим Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ