У Черкасах Департамент освіти неефективно витрачав кошти на молодіжну сферу - аудитори

гривняЧеркаські аудитори провели державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм у молодіжній сфері Департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області провели державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм щодо реалізації державної політики у молодіжній сфері Департаментом освіти та гуманітарної політки Черкаської міської ради (далі – Департамент освіти) за період з 01.01.2013 по 31.03.2018.

Про це повідомили у прес-службі відомства.

За 2013-2018 роки Департаментом освіти у межах виконання Програм підтримки сімей та молоді м. Черкаси отримано та використано кошти міського бюджету на загальну суму 10,3 млн грн.

За результатами аудиту встановлено, що, незважаючи на спрямування отриманих коштів на виконання завдань і заходів міських програм підтримки сімей та молоді, мету програм не було досягнуто.

Аудиторами встановлено низку факторів, які негативно вплинули на ефективне використання отриманих коштів.

Протягом 2013-2015 років Департамент освіти витрачав кошти місцевого бюджету без визначення проблеми, на розв’язання якої вона буде спрямована, що призвело до неефективного витрачання бюджетних коштів на суму 197,7 тис. грн.

Крім того, у 2016 році не було заплановано заходів, які спрямовані на роз’яснення проблем зайнятості молоді, забезпечення житлом, підтримку талановитої та обдарованої молоді.

За рахунок коштів, спрямованих на реалізацію державної політики в молодіжній сфері, здійснювалися видатки на утримання, зміцнення та модернізацію установ позашкільної освіти та закладу культури на суму 8,7 млн грн. Тоді як, лише 28% осіб, що відвідували зазначені установи, підпадають під визначення молодь.

Також установлено, що лише 38% респондентів віком від 14 до 35 років знають про наявність місцевої програми щодо підтримки сім’ї та молоді і тільки 16% брали участь, що свідчить про низьку поінформованість молодіжної категорії.

Через недотримання Департаментом освіти встановлених норм на закупівлю подарунків та сувенірів, неефективно витрачено 213,5 тис грн, що додатково  дало б змогу забезпечити подарунками протягом 2013-2017 років 5920 осіб.

Проведене аудиторське дослідження засвідчило, що функції контролю за ефективністю та законністю використаних бюджетних коштів, які спрямовувалися на виконання заходів програм, мали скоріше формальний характер, про що свідчить низька якість результативних показників у звітах про виконання паспорта бюджетної програми.

За результатами дослідження державні аудитори надали рекомендації та  пропозиції, реалізація яких сприятиме забезпеченню дотримання вимог бюджетного законодавства, уникненню необґрунтованих витрат на створення сприятливих умов для життєвого самовизначення і самореалізації сімей та молоді, спрямованих на формування самодостатньої сім’ї та її здатності до усвідомленого народження і виховання дітей, сприяння соціальному становленню та розвитку молоді міста Черкаси.

Теги: Черкаси

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. Сельхозтехника в каталоге компании АГ-БАГ-Украина
  2. Черкаські базарники заблокували членів виконкому в залі засідань (відео)
  3. Обласні депутати не підтримали своїм рішенням розвиток на Черкащині нових громад
  4. Як колишній сільський голова став роботодавцем і створив нові робочі місця
  5. На Черкащині судитимуть керівників районних управлінь Держпродспоживчслужби
  6. У Черкаському зоопарку загризли вовка
  7. Черкаські «айтішники» створюють бізнес
  8. Міський голова Сміли та секретар міськради залишалися на посадах
  9. У Корсунському районі ввели надзвичайний стан
  10. На Катеринопільщині військовослужбовець втілив мрію в реальність
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
На благодійний концерт у Канів завітає легенда гурту Prodigy Лірой Торнгілл
На благодійний концерт у Канів завітає легенда гурту Prodigy Лірой Торнгілл
У липні у Каневі організовують благодійний концерт, на який завітає чимало українських артистів та навіть зірок із світовим Читати далі
У Каневі виступить український гурт «Синяя птица», а не російський
У Каневі виступить український гурт «Синяя птица», а не російський
Днями на нашому сайті була опублікована стаття про те, що у Каневі виступить ВІА «Синяя птица», соліста якого Читати далі
У Каневі виступить ВІА «Синяя птица», соліста якого занесено до бази «Миротворця»
У Каневі виступить ВІА «Синяя птица», соліста якого занесено до бази «Миротворця»
На наступному тижні у Каневі запланований виступ вокально-інструментального ансамблю «Синяя птица». Про це йдеться в Читати далі
Художник із Черкас створив обкладинку для альбому Елтона Джона
Художник із Черкас створив обкладинку для альбому Елтона Джона
Завтра, 6 квітня, відомий британський музикант Елтон Джон випустить компіляцію під назвою "Revamp & Restoration". Це два Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ