У Черкасах Департамент освіти неефективно витрачав кошти на молодіжну сферу - аудитори

гривняЧеркаські аудитори провели державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм у молодіжній сфері Департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області провели державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм щодо реалізації державної політики у молодіжній сфері Департаментом освіти та гуманітарної політки Черкаської міської ради (далі – Департамент освіти) за період з 01.01.2013 по 31.03.2018.

Про це повідомили у прес-службі відомства.

За 2013-2018 роки Департаментом освіти у межах виконання Програм підтримки сімей та молоді м. Черкаси отримано та використано кошти міського бюджету на загальну суму 10,3 млн грн.

За результатами аудиту встановлено, що, незважаючи на спрямування отриманих коштів на виконання завдань і заходів міських програм підтримки сімей та молоді, мету програм не було досягнуто.

Аудиторами встановлено низку факторів, які негативно вплинули на ефективне використання отриманих коштів.

Протягом 2013-2015 років Департамент освіти витрачав кошти місцевого бюджету без визначення проблеми, на розв’язання якої вона буде спрямована, що призвело до неефективного витрачання бюджетних коштів на суму 197,7 тис. грн.

Крім того, у 2016 році не було заплановано заходів, які спрямовані на роз’яснення проблем зайнятості молоді, забезпечення житлом, підтримку талановитої та обдарованої молоді.

За рахунок коштів, спрямованих на реалізацію державної політики в молодіжній сфері, здійснювалися видатки на утримання, зміцнення та модернізацію установ позашкільної освіти та закладу культури на суму 8,7 млн грн. Тоді як, лише 28% осіб, що відвідували зазначені установи, підпадають під визначення молодь.

Також установлено, що лише 38% респондентів віком від 14 до 35 років знають про наявність місцевої програми щодо підтримки сім’ї та молоді і тільки 16% брали участь, що свідчить про низьку поінформованість молодіжної категорії.

Через недотримання Департаментом освіти встановлених норм на закупівлю подарунків та сувенірів, неефективно витрачено 213,5 тис грн, що додатково  дало б змогу забезпечити подарунками протягом 2013-2017 років 5920 осіб.

Проведене аудиторське дослідження засвідчило, що функції контролю за ефективністю та законністю використаних бюджетних коштів, які спрямовувалися на виконання заходів програм, мали скоріше формальний характер, про що свідчить низька якість результативних показників у звітах про виконання паспорта бюджетної програми.

За результатами дослідження державні аудитори надали рекомендації та  пропозиції, реалізація яких сприятиме забезпеченню дотримання вимог бюджетного законодавства, уникненню необґрунтованих витрат на створення сприятливих умов для життєвого самовизначення і самореалізації сімей та молоді, спрямованих на формування самодостатньої сім’ї та її здатності до усвідомленого народження і виховання дітей, сприяння соціальному становленню та розвитку молоді міста Черкаси.

Теги: Черкаси

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. Краєзнавець розповів про сліди природних катастроф на території Черкас
  2. У Моринській та Матусівській ОТГ запроваджено громадський бюджет
  3. На серпень Моринська громада готує фестиваль «Спас Медовий»
  4. Христинівські школярі провели екологічну акцію
  5. «Людина з табуретом». У Черкасах покажуть документальний фільм про відомого українського режисера
  6. Черкаський професор виступить у Державному департаменті США від України
  7. На Черкащині сім громадян з обмеженими можливостями відкрили власну справу
  8. Всесвітньо відомий фонд “Four Paws International” допоміг 3 районам Черкащини вирішити питання безпритульних тварин
  9. Цьогоріч у Матусівській ОТГ відкриють ЦНАП, міні-футбольне поле та ремонтуватимуть дороги громади власною технікою
  10. «Інститут кооперації і місцевого самоврядування» Черкащини планує законодавчо вирішувати земельні та бюджетні питання громад
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
24 травня у Черкаському палаці культури відбудеться головна музична подія весни - концерт Святослава Вакарчука з оркестром. До Читати далі
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
13 грудня у Черкасах відбудеться творча зустріч із фронтменом музичного рок-гурту «Фіолет» Сергієм Читати далі
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «KUTAISI» знову завітає в Україну. Це справжній культурний Читати далі
Єгор Грушин у Черкасах презентує альбом Ritorno
Єгор Грушин у Черкасах презентує альбом Ritorno
Відомий український композитор Єгор Грушин презентує свій новий альбом “Ritorno” у Черкасах 5 листопада. Альбом Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ