За рік на Черкащині зарплата зросла на 25 відсотків - статистика

зростанняУ той же час заборгованість працівникам економічно активних підприємств за період з початку 2018 року зменшилась на 39 відсотків.

У січні-липні 2018 року розмір середньомісячної номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій (з кількістю працюючих 10 осіб і більше) Черкащини порівняно з відповідним періодом 2017 р. збільшився на 25,2% і становив 7191 грн.

Про це повідомили в обласному управлінні статистики.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися фінансова та страхова діяльність, державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво комп`ютерів, електронної та оптичної продукції, виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,3–2,4 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в установах поштової та кур’єрської діяльності, діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг і не перевищував 64% від середнього рівня по економіці.

Індекс реальної заробітної плати у січні–липні 2018р. порівняно з січнем–липнем 2017р. становив 111,3%.

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати3 за період з початку 2018 року зменшилася на 31,4%, або на 34,8 млн.грн і на 1 серпня 2018р. становила 76,1 млн.грн, що дорівнює 4,3% фонду оплати праці, нарахованого за липень 2018р.

Заборгованість працівникам економічно активних підприємств за період з початку 2018р. зменшилась на 39,1%, або на 37,1 млн.грн і на 1 серпня 2018р. становила 57,9 млн.грн. Серед видів економічної діяльності найвагоміше зменшення суми невиплаченої заробітної плати спостерігалося у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (на 38,4 млн.грн), виробництві хімічних речовин і хімічної продукції (на 6,3 млн.грн), оптовій та роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів (на 2,3 млн.грн). Разом з тим, значно зросла заборгованість у охороні здоров’я (на 2,9 млн.грн), складському господарстві та допоміжній діяльності у сфері транспорту (на 2,4 млн.грн), добувній промисловості і розробленні кар’єрів (на 2,1 млн.грн).

Кількість працівників, які вчасно не отримали заробітну плату на 1 серпня 2018р., становила 4,9 тис. осіб, або 2,3% від середньооблікової кількості штатних працівників, зайнятих в економіці. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому 11,7 тис. грн, що в 1,5 раза перевищує середню заробітну плату за липень 2018р.

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. Сельхозтехника в каталоге компании АГ-БАГ-Украина
  2. Черкаські базарники заблокували членів виконкому в залі засідань (відео)
  3. Обласні депутати не підтримали своїм рішенням розвиток на Черкащині нових громад
  4. Як колишній сільський голова став роботодавцем і створив нові робочі місця
  5. На Черкащині судитимуть керівників районних управлінь Держпродспоживчслужби
  6. У Черкаському зоопарку загризли вовка
  7. Черкаські «айтішники» створюють бізнес
  8. Міський голова Сміли та секретар міськради залишалися на посадах
  9. У Корсунському районі ввели надзвичайний стан
  10. На Катеринопільщині військовослужбовець втілив мрію в реальність
ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш портал


 
На благодійний концерт у Канів завітає легенда гурту Prodigy Лірой Торнгілл
На благодійний концерт у Канів завітає легенда гурту Prodigy Лірой Торнгілл
У липні у Каневі організовують благодійний концерт, на який завітає чимало українських артистів та навіть зірок із світовим Читати далі
У Каневі виступить український гурт «Синяя птица», а не російський
У Каневі виступить український гурт «Синяя птица», а не російський
Днями на нашому сайті була опублікована стаття про те, що у Каневі виступить ВІА «Синяя птица», соліста якого Читати далі
У Каневі виступить ВІА «Синяя птица», соліста якого занесено до бази «Миротворця»
У Каневі виступить ВІА «Синяя птица», соліста якого занесено до бази «Миротворця»
На наступному тижні у Каневі запланований виступ вокально-інструментального ансамблю «Синяя птица». Про це йдеться в Читати далі
Художник із Черкас створив обкладинку для альбому Елтона Джона
Художник із Черкас створив обкладинку для альбому Елтона Джона
Завтра, 6 квітня, відомий британський музикант Елтон Джон випустить компіляцію під назвою "Revamp & Restoration". Це два Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ