З початку року в Черкаській області скоєно 39 умисних вбивств

злочинецьЗа повідомленням прокуратури Черкаської області протягом січня-липня 2018 року обліковано 11249 кримінальних правопорушень1, з них тяжких та особливо тяжких – 35,6%.

У загальній кількості злочинів 59,3% становили злочини проти власності, 11,5% – злочини проти життя та здоров’я особи, 5,3% – злочини проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян та злочини проти журналістів, 4,7% – злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров’я населення, 3,9% – злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту, 3,4% – злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг, 2,6% – злочини проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина, 2,2% – злочини проти правосуддя, по 1,5% становили злочини проти громадської безпеки та злочини у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), систем та комп'ютерних мереж і мереж електрозв'язку, 1,4% – злочини проти громадського порядку та моральності, 1,3% – злочини у сфері господарської діяльності, 0,9% – злочини проти довкілля.

Протягом січня–липня 2018р. на території області було скоєно 39 умисних вбивств і замахів на вбивство, 39 умисних тяжких тілесних ушкоджень, 5 випадків зґвалтувань і замахів на зґвалтування.

Також за січень–липень 2018р. виявлено 5090 випадків крадіжок, 881 – шахрайств, 214 – грабежів, 33 – розбоїв та 61 – хабарництва.

Правоохоронними органами протягом січня–липня 2018р. виявлено 28 осіб, які скоїли злочини у складі 7 злочинних груп і злочинних організацій, закінчено 7 кримінальних проваджень про кримінальні правопорушення, вчинені організованими групами і злочинними організаціями.

Кількість потерпілих від злочинів за січень–липень 2018р. становила 7761 особа, із числа яких 2676 – жінки, 478 – особи похилого віку та інваліди 1 і 2 груп, 77 – неповнолітні та 52 особи – діти до 14 років. Найбільша кількість потерпілих (63,5%) від крадіжок та шахрайства – відповідно 4253 та 674 особи, серед яких 35,8% – жінки (1763 особи). У дорожньо-транспортних пригодах, пов’язаних зі злочинами, на території області постраждало 223 особи, з яких 22,4% – загинуло. Усього внаслідок злочинних діянь загинуло 145 осіб, із числа яких 7,6% – у результаті нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень, 15,9% було вбито.

Кількість виявлених осіб, які вчинили злочини, становила 1571, з них жінки – 13,2%, неповнолітні – 3,0%. У загальній кількості виявлених осіб, які вчинили злочини, 22,3% раніше вже ставали на злочинний шлях, із яких кожен другий має незняту або непогашену судимість, 9,3% – знаходились у стані алкогольного сп’яніння, 7,6% – вчинили злочин у складі групи. Питома вага працездатних осіб, які на момент вчинення злочину не працювали і не навчалися становила 67,7%, безробітних – 11,4%.

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. Сельхозтехника в каталоге компании АГ-БАГ-Украина
  2. Черкаські базарники заблокували членів виконкому в залі засідань (відео)
  3. Обласні депутати не підтримали своїм рішенням розвиток на Черкащині нових громад
  4. Як колишній сільський голова став роботодавцем і створив нові робочі місця
  5. На Черкащині судитимуть керівників районних управлінь Держпродспоживчслужби
  6. У Черкаському зоопарку загризли вовка
  7. Черкаські «айтішники» створюють бізнес
  8. Міський голова Сміли та секретар міськради залишалися на посадах
  9. У Корсунському районі ввели надзвичайний стан
  10. Уманський завод запускає нові лінії виробництва та запрошує на роботу фахівців
ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш портал


 
На благодійний концерт у Канів завітає легенда гурту Prodigy Лірой Торнгілл
На благодійний концерт у Канів завітає легенда гурту Prodigy Лірой Торнгілл
У липні у Каневі організовують благодійний концерт, на який завітає чимало українських артистів та навіть зірок із світовим Читати далі
У Каневі виступить український гурт «Синяя птица», а не російський
У Каневі виступить український гурт «Синяя птица», а не російський
Днями на нашому сайті була опублікована стаття про те, що у Каневі виступить ВІА «Синяя птица», соліста якого Читати далі
У Каневі виступить ВІА «Синяя птица», соліста якого занесено до бази «Миротворця»
У Каневі виступить ВІА «Синяя птица», соліста якого занесено до бази «Миротворця»
На наступному тижні у Каневі запланований виступ вокально-інструментального ансамблю «Синяя птица». Про це йдеться в Читати далі
Художник із Черкас створив обкладинку для альбому Елтона Джона
Художник із Черкас створив обкладинку для альбому Елтона Джона
Завтра, 6 квітня, відомий британський музикант Елтон Джон випустить компіляцію під назвою "Revamp & Restoration". Це два Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ