Німецька компанія запрошує черкащан на роботу

З метою укомплектування актуальних вакансій в німецькому концерні ТОВ «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ», який спеціалізується на виробництві кабельних мереж для автомобілів, у Черкаському міському центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій за участю 20 безробітних громадян. Представники виробничих потужностей, що знаходяться у Львівській (м. Стрий) та Івано-Франківській (м. Коломия) областях запросили пошукачів на роботу на посади – монтер кабельного виробництва та оператор технологічних установок. Від обласної служби зайнятості участь у заході взяла заступник директора Черкаського обласного центру зайнятості Марина Сорокіна та директор Черкаського міського центру зайнятості Оксана Щербак.

З метою укомплектування актуальних вакансій в німецькому концерні ТОВ «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ», який спеціалізується на виробництві кабельних мереж для автомобілів, у Черкаському міському центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій

Про це повідомили у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ.

«ЛЕОНІ» - є потужним інвестиційним проектом німецького концерну та яскравим прикладом тісної економічної та науково-технічної співпраці між Україною та Німеччиною. Підприємство успішно функціонує на українському ринку праці вже 15 років. На початку його створення в розбудову інвестовано близько 65 млн. євро. На цей час на підприємстві працює понад 7 350 працівників. У зв’язку із створенням нових проектів компанія поводить набір на вакантні посади та шукає відповідних працівників. Головними вимогами до претендентів – є уважність, працьовитість, здатність розрізняти кольори та орієнтація на виконання завдань. У свою чергу компанія гарантує стабільну заробітну плату у розмірі 9 700 грн. та офіційне працевлаштування, медичне страхування, пільгове харчування та проживання у курортному містечку Моршин», - розповіли представники компанії.

Окрему увагу під час презентації вони звернули на соціальний пакет для працівників компанії. Зокрема, завдяки тому, що підприємство у своєму розпорядженні має власний автопарк, є можливість забезпечити безкоштовний довіз своїх працівників. Окрім цього діє заохочувальна система винагород за інноваційні ідеї та пропозиції щодо покращення продуктивності виробництва, щороку організовуються конкурсні програми та лотереї. Для працівників, які не мають досвіду роботи або бажають підвищити свій професійний рівень є можливість пройти навчання на заводах «ЛЕОНІ» у Румунії.

Про стан ринку праці на Черкащині, послуги служби зайнятості клієнтам та співпрацю з місцевими роботодавцями прокоментувала заступник директора обласного центру зайнятості Марина Сорокіна: «На цей час в області відзначається тенденція до зростання кількості роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості та філіями ОЦЗ щодо задоволення кадрових потреб. З початку року понад 5,9 тис. роботодавців (103,6% до січня-серпня 2017 року) заявили про потребу в працівниках. Всього впродовж 8-ми місяців поточного року надійшло 28,9 тис вакансій, що на 6,1 % більше, ніж за відповідний період минулого року. Укомплектовано 25,5 тис. вакансій, рівень укомплектування становив 87,5 %. Зростання надходження вакансій дозволило збільшити обсяги працевлаштування громадян та розширити сфери постійної та тимчасової зайнятості. Обсяги працевлаштування склали понад 26,4 тис. осіб, з них 43,1 % в перші дні звернення до служби зайнятості до набуття статусу безробітного».

Окрему увагу присутніх Марина Сорокіна звернула на впроваджені нові підходи в діяльності служби зайнятості – введення в експлуатацію нової веб-сторінки Черкаського обласного центру зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості», на якій є можливість розміщувати відеорезюме, відеовакансії та презентації роботодавців, розповіла про функціонування електронних кабінетів для клієнтів служби, запровадження профілювання зареєстрованих безробітних та соціальний супровід при працевлаштуванні і після працевлаштування за підходом кейс-менеджмент. 

Водночас вона наголосила, що служба зайнятості зі свого боку готова і сприятиме підбору необхідних кадрів для німецького підприємства.

На важливості проведення подібних заходів акцентувала увагу директор міського центру зайнятості Оксана Щербак, яка побажала пошукачам роботи, взяти на озброєння отриману інформацію, оцінити всі переваги та пропозиції роботодавця та відповідально поставитися до вибору майбутнього місця працевлаштування.

З метою проведення широкої інформаційної кампанії представники німецького концерну ТОВ «ЛЕОНІ Ваерінг Системс УА ГмбХ» найближчим часом відвідають з робочими візитами центри зайнятості та філії ОЦЗ.

Довідково: Користувачі соціальної мережі Facebook можуть заповнити on-line анкету для працевлаштування на офіційній сторінці LEONI Wiring Systems UA.

Теги: Черкаси

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. Голова Чигиринської РДА обвинувачений в корупції
  2. У Черкасах відбувся випуск психологів, які навчалися за рахунок ваучерів
  3. Выбираем стационарные зарядные станции для телефонов правильно
  4. Черкаський державний бізнес-коледж збирає благодійні кошти для допомоги своєму випускнику
  5. Суд заборонив експлуатацію обладнання Черкаського асфальтобетонного заводу
  6. МХП атакує місцеве самоврядування на Черкащині
  7. Кондитерська Корпорація Roshen звернулася із відкритим листом до громади міста Черкас
  8. Скільки насправді років Черкасам?
  9. У Черкасах відбулася спроба розпустити міську раду
  10. «Відремонтуй вулицю»: юний черкасець започаткував дорожній флешмоб (відео)
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
На благодійний концерт у Канів завітає легенда гурту Prodigy Лірой Торнгілл
На благодійний концерт у Канів завітає легенда гурту Prodigy Лірой Торнгілл
У липні у Каневі організовують благодійний концерт, на який завітає чимало українських артистів та навіть зірок із світовим Читати далі
У Каневі виступить український гурт «Синяя птица», а не російський
У Каневі виступить український гурт «Синяя птица», а не російський
Днями на нашому сайті була опублікована стаття про те, що у Каневі виступить ВІА «Синяя птица», соліста якого Читати далі
У Каневі виступить ВІА «Синяя птица», соліста якого занесено до бази «Миротворця»
У Каневі виступить ВІА «Синяя птица», соліста якого занесено до бази «Миротворця»
На наступному тижні у Каневі запланований виступ вокально-інструментального ансамблю «Синяя птица». Про це йдеться в Читати далі
Художник із Черкас створив обкладинку для альбому Елтона Джона
Художник із Черкас створив обкладинку для альбому Елтона Джона
Завтра, 6 квітня, відомий британський музикант Елтон Джон випустить компіляцію під назвою "Revamp & Restoration". Це два Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ