Кондитерська Корпорація Roshen звернулася із відкритим листом до громади міста Черкас

Відповідне звернення 28 вересня 2018 року наша редакція отримала за підписом менеджера із звязків з громадкістю кондитерскої корпорації ROSHEN Надії Якубець.

З 2016 року Кондитерська корпорація Roshen здійснює соціальний проект з реконструкції Черкаського міського зоологічного парку

З 2016 року Кондитерська корпорація Roshen здійснює соціальний проект з реконструкції Черкаського міського зоологічного парку. Вже реконструйовані вольєри вовків та ведмедів, приміщення перетримки тварин, влаштована твердопаливна котельня для опалення оранжереї. Вартість проекту склала більше 26 млн. гривень. Ведуться роботи з будівництва вольєрів для копитних та благоустрою території експозиції, що за попередніми розрахунками має скласти близько 50 млн. гривень.

Одним з наступних кроків у розвитку зоопарку може стати організація публічних просторів та вхідної зони. Переможці воркшопу «Cherkasy Zoo Workshop» та адміністрація Черкаського міського зоопарку звернулись до Корпорації Roshen з пропозицією реалізації концепції публічного простору Черкаського зоопарку з акцентом на простір вхідної групи. Втілення в життя цього масштабного проекту потребує багатомільйонних інвестицій.

З серпня 2018 р розпочались роботи з будівництва вольєрів для копитних та благоустрою території експозиції, що за попередніми розрахунками має скласти близько 50 млн. гривень. Корпорація Roshen завершить вже розпочатий проект з реконструкції вольєрів для копитних у  серпні 2019 року.

Передбачений бюджет допомоги Roshen Черкаському зоопарку становить близько 76 мільйонів гривень і, відповідно, буде вичерпаний із відкриттям експозиції копитних. В той же час Корпорація готова виділити необхідний додатковий бюджет на Черкаський зоопарк і продовжити його модернізацію та підтримку, з умовою відображення бренду Roshen у назві - Черкаський міський зоологічний парк «Рошен».

Впевнені, що за нашої підтримки оновлений Черкаський зоопарк «Рошен» стане визначним місцем на туристичній карті України наряду з вінницькою набережною та фонтаном «Рошен», тому Кондитерська Корпорація Рошен направила відповідну пропозицію меру міста Черкас, з проханням -  в разі прийняття пропозиції, погодити це питання з громадою міста та затвердити на міський раді. Після чого Roshen зможе планувати подальший розвиток проекту модернізації .

Мета проекту модернізації Черкаського зоопарку - створити комфортні умови життя для тварин і зробити зоопарк більш доступним для відвідувачів.

У квітні 2017 року в зоопарку відкрили експозицію з хижими тваринами "Земля вовків і ведмедів". В рамках проекту було модернізовано інфраструктуру звіринця: побудовано котельню, дві лабораторії для спостереження за тваринами, приміщення відеоспостереження та приміщення обслуговування тварин. Побудований новий охоронний пункт, для відвідувачів передбачено нові санвузли, зокрема для людей з обмеженими можливостями.

Діти можуть розважатися на майданчику з лабіринтами, що імітують нори тварин в зелених пагорбах. По периметру майданчика розташована відпочинкова зона. Після відкриття експозиції "Земля вовків і ведмедів" кількість відвідувачів зоопарку збільшилась вдвічі. Вперше, в Україні, реалізовано принцип зануреної експозиції.

У березні 2018 відбувся міжнародний воркшоп «Cherkasy Zoo Workshop»  зі створення концепції публічного простору Черкаського зоопарку з акцентом на простір вхідної групи для зоопарку. Кондитерська Корпорація Roshen, будучи відомим благодійником Черкаського зоопарку, стала спонсором проведення воркшопу. В рамках воркшопу був проведений конкурс на кращу концепцію адміністративного приміщення центрального входу Черкаського зоологічного парку та публічного простору.

Візуалізація проекту:

Теги: Черкаси

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. Голова Чигиринської РДА обвинувачений в корупції
  2. У Черкасах відбувся випуск психологів, які навчалися за рахунок ваучерів
  3. Выбираем стационарные зарядные станции для телефонов правильно
  4. Черкаський державний бізнес-коледж збирає благодійні кошти для допомоги своєму випускнику
  5. Суд заборонив експлуатацію обладнання Черкаського асфальтобетонного заводу
  6. МХП атакує місцеве самоврядування на Черкащині
  7. Кондитерська Корпорація Roshen звернулася із відкритим листом до громади міста Черкас
  8. Скільки насправді років Черкасам?
  9. У Черкасах відбулася спроба розпустити міську раду
  10. «Відремонтуй вулицю»: юний черкасець започаткував дорожній флешмоб (відео)
ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш портал


 
На благодійний концерт у Канів завітає легенда гурту Prodigy Лірой Торнгілл
На благодійний концерт у Канів завітає легенда гурту Prodigy Лірой Торнгілл
У липні у Каневі організовують благодійний концерт, на який завітає чимало українських артистів та навіть зірок із світовим Читати далі
У Каневі виступить український гурт «Синяя птица», а не російський
У Каневі виступить український гурт «Синяя птица», а не російський
Днями на нашому сайті була опублікована стаття про те, що у Каневі виступить ВІА «Синяя птица», соліста якого Читати далі
У Каневі виступить ВІА «Синяя птица», соліста якого занесено до бази «Миротворця»
У Каневі виступить ВІА «Синяя птица», соліста якого занесено до бази «Миротворця»
На наступному тижні у Каневі запланований виступ вокально-інструментального ансамблю «Синяя птица». Про це йдеться в Читати далі
Художник із Черкас створив обкладинку для альбому Елтона Джона
Художник із Черкас створив обкладинку для альбому Елтона Джона
Завтра, 6 квітня, відомий британський музикант Елтон Джон випустить компіляцію під назвою "Revamp & Restoration". Це два Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ