На Черкащині визначено вакансії з найвищим рівнем оплати

Протягом 2018 року роботодавці Черкаської області проінформували обласну службу зайнятості про наявність майже 39,7тис. вакансій, що на 7,7% більше, ніж у 2017 році.

Про це повідомили у відділ статистики та прогнозування ОЦЗ.

За видами економічної діяльності: 28,2% вакансій пропонується у сільському господарстві, 17,7% - на підприємствах та установах переробної промисловості, 15,6% - в оптовій та роздрібній торгівлі, 7,3% - у державному управлінні й обороні, 6,9% - в освіті.

За видами економічної діяльності: 28,2% вакансій пропонується у сільському господарстві, 17,7% - на підприємствах та установах переробної промисловості, 15,6% - в оптовій та роздрібній торгівлі, 7,3% - у державному управлінні й обороні, 6,9% - в освіті.

За професійними групами: найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування, на представників найпростіших професій, на працівників сфери торгівлі та послуг, на кваліфікованих робітників з інструментом.

У розрізі професій найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників – це слюсарі-ремонтники, електрогазозварники, швачки, електромонтери, водії, токарі тощо.

Також затребувані працівники сфери послуг (продавці, кухарі, охоронники, офіціанти, бармени, молодші медичні сестри, перукарі тощо).

У сільськогосподарському секторі – трактористи, птахівники, робітники з обслуговування сільськогосподарського виробництва, птахівники.

Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи - бухгалтерів, лікарів, вчителів, економістів, а також менеджерів.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, прибиральники,вантажники, двірники та укладальники-пакувальники.

Станом на 1 січня 2019 року у базі даних обласної зайнятості налічувалося530 вакансій. Крім того, у базі даних служби зайнятості містилася інформація про 691 пропозицію роботи, отриману з інших джерел.

Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 5,8 тис. грн. (на відповідну дату 2017 року – 4,8 тис. грн.), у 68,1% вакансій розмір заробітної плати – вище мінімальної.

За професійними групами, середній розмір оплати праці у вакансіях для законодавців, вищих державних службовців, керівників становив майже 7,6 тис. грн., для кваліфікованих робітників з інструментом – 6,4 тис. грн., для робітників з обслуговування та експлуатації устаткування і машин – 6,3 тис. грн., для професіоналів – 5,6 тис. грн., для фахівців – 4,9 тис. грн., для технічних службовців – 5,4 тис. грн., для працівників торгівлі та послуг 4,7 тис. грн., кваліфікованих працівників сільського господарства – 6,4 тис. грн., представників найпростіших професій розмір оплати праці становив 5,1 тис. гривень.

Найвищий розмір оплати праці станом на 1 грудня пропонується у вакансіях для головного конструктора понад 18 тис. грн., головного інженера понад 15 тис. грн., головного технолога, хіміка 15 тис. грн, головного бухгалтера 14 тис. грн., інженера-програміста 13 тис. грн., статистика, юриста по 12 тис. грн., майстра дільниці 11,5 тис. грн., оператора вузлов’язальної машини 10,5 тис. грн. виконавця робіт, покрівельника будівельного,електрозварника, оператора установок та ліній оброблення пиломатеріалів по 10 тис. грн., енергетика дільниці по 9,8 тис. грн.

Станом на 1 січня 2019 року кількість зареєстрованих безробітних становила майже 17,8 тис. осіб, що на 2,4% менше, ніж станом 1 січня 2018 року.

Всього протягом 2018 року послугами обласної служби зайнятості скористалися 53,5 тис. безробітних громадян, що на 5,4% менше, ніж у 2017 році. За видами економічної діяльності, серед безробітних, які мали професійний досвід, 33% раніше працювало у сільському, лісовому та рибному господарстві; 16,1% в оптовій та роздрібній торгівлі; 14,1% у переробній промисловості.

За професійними групами, серед зареєстрованих безробітних переважають робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин; працівники найпростіших професій; працівники торгівлі та послуг; законодавці.

Станом на 1 січня 2019 року на одну вакансію в середньому по Черкаській області претендувало 34 безробітних (станом на 1 січня 2018 року – 74 особи).

Найбільше претендентів на одне вільне робоче місце спостерігалося у в добувній промисловості і розроблення кар'єрів (жодної вакансії, 142 безробітних), сільському господарстві (227 осіб), а найменше – водопостачання; каналізація, поводження з відходами, будівництво (7 осіб).

За професійними групами, найбільше претендентів на одну вакансію – серед кваліфікованих робітників сільського та лісового господарства, риборозведення та рибальства (170 осіб), технічних службовців (45 осіб), а найменше – серед кваліфікованих робітників з інструментом ( 9 осіб).

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. На Черкащині призначені для бійців АТО землі чиновники роздають своїм родичам (відео)
  2. Досі невідомо, для чого будували підземні тунелі у Черкасах, - краєзнавець
  3. На Черкащині визначено вакансії з найвищим рівнем оплати
  4. Карашинська ОТГ: три незвичайні фестивалі, дружба з КНР та унікальний проект розвитку громади
  5. Які найбільш запитувані та високооплачувані професії на Черкащині
  6. У Христинівці зникла 80-річна бабуся
  7. На Черкащині підготовлений до втілення унікальний проект, що охопить 23 ОТГ у 13 районах області
  8. За фактом розпусних дій відносно школярки в місті Черкаси викрито зловмисника
  9. Новоутворені об’єднані громади Черкаської області вже працюють над налагодженням міжмуніципального співробітництва
  10. Провідні алжирські дистриб’ютори продукції для сільгоспвиробників зацікавилися добривами та засобами захисту рослин черкаського виробництва
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
13 грудня у Черкасах відбудеться творча зустріч із фронтменом музичного рок-гурту «Фіолет» Сергієм Читати далі
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «KUTAISI» знову завітає в Україну. Це справжній культурний Читати далі
Єгор Грушин у Черкасах презентує альбом Ritorno
Єгор Грушин у Черкасах презентує альбом Ritorno
Відомий український композитор Єгор Грушин презентує свій новий альбом “Ritorno” у Черкасах 5 листопада. Альбом Читати далі
На благодійний концерт у Канів завітає легенда гурту Prodigy Лірой Торнгілл
На благодійний концерт у Канів завітає легенда гурту Prodigy Лірой Торнгілл
У липні у Каневі організовують благодійний концерт, на який завітає чимало українських артистів та навіть зірок із світовим Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ