У 2018 році ДП «Златодар» отримав 46,8 млн грн чистого доходу

Чистий прибуток ДП «Златодар» (входить в систему держрезерву України), що знаходиться в місті Золотоноша Черкаської області, склав 393 тисячі гривень. Такий результат підприємство отримало за підсумками роботи в першому кварталі поточного року.

Чистий дохід ДП «Златодар», що знаходиться у м. Золотоноша Черкаської області та входить в систему Держрезерву, у 2018 році сягнув позначки 46,8 млн грн. Чистий прибуток підприємства за даний період склав понад 3,3 млн грн. Про це під час підсумкової річної погоджувальної ради повідомив генеральний директор ДП «Златодар» Валерій Буркацький.

За його словами, традиційно основну частину надходжень підприємством було отримано від заготівельної діяльності, дещо меншу, однак також позитивну динаміку показують обсяги реалізації готової продукції.

«У 2018 році ми продовжили практику активного залучення до співпраці нових контрагентів, котрим надавали послуги зберігання на комерційній основі. Загалом, таких показників вдалося досягнути здебільшого за рахунок збільшення завантаженості зберігальних потужностей на 70%», - наголосив Валерій Буркацький.

Окрім того, ДП «Златодар» лишається одним з рекордсменів серед підприємств системи Держрезерву за обсягом сплачених податків. Так, у звітному періоді, підприємство сплатило податків на загальну суму понад 15 млн грн.

Нагадаємо, нещодавно Голова Держрезерву Вадим Мосійчук, підводячи підсумки роботи підприємств та організацій системи у минулому році, повідомив, що 10 підприємств аграрного напряму Держрезерву за звітний період отримали понад 455 млн грн чистого доходу. Загальний обсяг надходжень всіх підприємств та організацій системи Держрезерву у 2018 році склав більше 570 млн грн, у модернізацію вкладено понад 90 млн грн. Як зазначив Вадим Мосійчук, ДП «Златодар» є одним з лідерів за обсягом надходжень та сплачених податків серед усіх підприємств та організацій системи.

Довідково.

ДП «Златодар» - одне з найстаріших підприємств Черкаського регіону та системи держрезерву України. Його історія починається у 1904 році. З січня 2001 року Золотоніський комбінат хлібопродуктів входить до системи Державного матеріального резерву України. В грудні 2003 року Золотоніський комбінат хлібопродуктів перейменовано в державне підприємство «Златодар». На сьогоднішній день ДП «Златодар» – одне з найпотужніших підприємств системи Державного агентства резерву України. Територія комбінату – 27 га, зернова місткість – 97,4 тис. тон, в т.ч. елеватор – 33,1 тис. тон. До складу комбінату входить Пальмірське підзвітне хлібоприймальне підприємство з місткістю для зерна 36,5 тис. тон. Комбінат виконує весь комплекс операцій з зерном : його приймання від виробника, очищення від домішок з доведенням до відповідних кондицій, сушіння, зберігання та відвантаження споживачеві. Загальна потужність зерносушарок - 226 планових тон на годину.

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. «У Черкасах знаходиться один з найвеличніших язичницьких монументів світу – Пагорб Богині Слави», - краєзнавець
  2. «Котики люблять вас! Любіть котиків!» - до Всесвітнього дня котів у Черкасах вийшла серія ексклюзивних листівок на допомогу безпритульним котикам
  3. Золотоніська ЦРЛ на Черкащині провела закупівлі з порушеннями на 15 млн грн
  4. Замість хрестів Троїцька церква у Черкасах раніше мала антени - краєзнавець
  5. До Всесвітнього дня котів у Черкасах випустять ексклюзивні листівки
  6. Всесвітньо відомий фонд «4 лапи» допоможе Черкащині вирішувати проблему безпритульних тварин
  7. Більшість влади громад у Черкаській області – жінки
  8. У 2018 році ДП «Златодар» отримав 46,8 млн грн чистого доходу
  9. Жашківська ОТГ планує будівництво сміттєсортувальної лінії та спортивного комплексу
  10. Черкаський бізнес буде опікуватись стратегічним розвитком міста
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
13 грудня у Черкасах відбудеться творча зустріч із фронтменом музичного рок-гурту «Фіолет» Сергієм Читати далі
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «KUTAISI» знову завітає в Україну. Це справжній культурний Читати далі
Єгор Грушин у Черкасах презентує альбом Ritorno
Єгор Грушин у Черкасах презентує альбом Ritorno
Відомий український композитор Єгор Грушин презентує свій новий альбом “Ritorno” у Черкасах 5 листопада. Альбом Читати далі
На благодійний концерт у Канів завітає легенда гурту Prodigy Лірой Торнгілл
На благодійний концерт у Канів завітає легенда гурту Prodigy Лірой Торнгілл
У липні у Каневі організовують благодійний концерт, на який завітає чимало українських артистів та навіть зірок із світовим Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ