За два місяця на Черкащині скоєно 4 умисних вбивства - прокуратура

За повідомленням прокуратури Черкаської області протягом січня-лютого 2019 року обліковано 2853 кримінальних правопорушень, з них тяжких та особливо тяжких – 30,2%.

пистолет

У загальній кількості злочинів 53,2% становили злочини проти власності, 14,1% – злочини проти життя та здоров’я особи, 8,1% – злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров’я населення, 5,4% – злочини проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян та злочини проти журналістів, 3,6% – злочини у сфері службової та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг 2,7% – злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту, 2,6% – злочини проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина, 2,5% – злочини проти правосуддя, 2,0% – злочини проти громадської безпеки, 1,6% – злочини у сфері господарської діяльності, 1,1% – злочини проти довкілля, 0,9% – злочини проти громадського порядку та моральності.

Протягом січня–лютого 2019р. на території області було скоєно 4 умисних вбивства і замахів на вбивство, 14 умисних тяжких тілесних ушкоджень та 5 випадків зґвалтувань і замахів на зґвалтування.

Також за січень–лютий 2019р. виявлено 1121 випадок крадіжок, 247 – шахрайств, 43 – грабежів, 11 – розбоїв та 15 – випадків хабарництва.

Правоохоронними органами протягом січня–лютого 2019р. виявлено 11 осіб, які скоїли злочини у складі 3 злочинних груп і злочинних організацій, закінчено 3 кримінальних провадження про кримінальні правопорушення, вчинені організованими групами і злочинними організаціями.

Кількість потерпілих від злочинів за січень–лютий 2019р. становила 1531 особу, із числа яких 532 – жінки, 102 – особи похилого віку та інваліди 1 і 2 групи, 11 – неповнолітні та 7 осіб – діти до 14 років. Найбільша кількість потерпілих (66,7%) від крадіжок та шахрайства – відповідно 853 та 168 осіб, серед яких 32,6% – жінки (333 особи). У дорожньо-транспортних пригодах, пов’язаних зі злочинами, на території області постраждало 29 осіб, з яких 31,0% – загинуло. Усього внаслідок злочинних діянь загинуло 44 особи, із числа яких 9,1% – у результаті нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень, 4,5% було вбито.

Кількість виявлених осіб, які вчинили злочини, становила 307, з них жінки – 13,4%, неповнолітні – 3,3%. У загальній кількості виявлених осіб, які вчинили злочини, 28,3% раніше вже ставали на злочинний шлях, із яких кожен другий має незняту або непогашену судимість, 13,3% – знаходились у стані алкогольного сп’яніння, 3,3% – вчинили злочин у складі групи. Питома вага працездатних осіб, які на момент вчинення злочину не працювали і не навчалися, становила 73,6%, безробітних – 11,1%.

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. У Черкасах створили Google-карту вакансій
  2. Лучшие свадебные платья в салоне Вельон
  3. Краєзнавець розповів про сліди природних катастроф на території Черкас
  4. У Моринській та Матусівській ОТГ запроваджено громадський бюджет
  5. На серпень Моринська громада готує фестиваль «Спас Медовий»
  6. Христинівські школярі провели екологічну акцію
  7. На Черкащині сім громадян з обмеженими можливостями відкрили власну справу
  8. Черкаський професор виступить у Державному департаменті США від України
  9. «Людина з табуретом». У Черкасах покажуть документальний фільм про відомого українського режисера
  10. У Черкасах судитимуть керівників підприємства за розтрату бюджетних коштів
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
24 травня у Черкаському палаці культури відбудеться головна музична подія весни - концерт Святослава Вакарчука з оркестром. До Читати далі
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
13 грудня у Черкасах відбудеться творча зустріч із фронтменом музичного рок-гурту «Фіолет» Сергієм Читати далі
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «KUTAISI» знову завітає в Україну. Це справжній культурний Читати далі
Єгор Грушин у Черкасах презентує альбом Ritorno
Єгор Грушин у Черкасах презентує альбом Ritorno
Відомий український композитор Єгор Грушин презентує свій новий альбом “Ritorno” у Черкасах 5 листопада. Альбом Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ