На Черкащині припинена діяльність 2 нелегальних АЗС, вилучено пального на 2,3 млн грн (фото)

За повідомленням оперативного управління головного управління ДФС у Черкаській області співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області спільно з управлінням Служби безпеки України в Черкаській області виявили дві незаконні АЗС та вилучили партію підакцизних товарів.

За повідомленням оперативного управління головного управління ДФС у Черкаській області співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області спільно з управлінням Служби безпеки України в Черкаській області виявили дві незаконні АЗС та вилучили партію підакцизних товарів.

В рамках проведення операції «Акциз-2019» встановлено службових осіб суб`єкта господарювання, які на власних автозаправних станціях, розташованих у Черкаській області, здійснювали зберігання і реалізацію пально-мастильних матеріалів (дизельне паливо, бензин, скраплений газ) без необхідних дозвільних документів на даний вид підприємницької діяльності, чим порушувало вимоги ст. 3 та ст. 4 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» від 06.09.05 за № 2806‑IV.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи (дизельне паливо, бензин, скраплений газ) в кількості понад 83 тонни вартістю 2,3 млн. гривень.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи (дизельне паливо, бензин, скраплений газ) в кількості понад 83 тонни вартістю 2,3 млн. гривень.

Проводяться подальші перевірочні заходи.

Теми: Черкаси
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. На Черкащині є вид змії, який може бути небезпечним для людини
  2. На Черкащину насуваються грози, град і шквали: синоптики оголосили жовтий рівень небезпеки
  3. 7 тисяч доларів за «вирішення питання»: на Черкащині затримали чоловіка, який обіцяв допомогти з оформленням інвалідності дитині
  4. Ще одна релігійна громада на Черкащині приєдналася до ПЦУ
  5. Черкаський ЛНЗ зіграв унічию з Гентом у дебютному матчі єврокубків
  6. Помістив собак у мішок і забив до смерті пляшкою: суд призначив чоловіку 5 років позбавлення волі з випробуванням
  7. Фахівці розповіли, чи знайшли відхилення від норм у воді на Черкащині
  8. У Монастирищі зустріли військового, який потрапив у полон під час бою на Київщині
  9. Понад 1,5 млрд грн єдиного податку отримали місцеві бюджети Черкащини
ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш портал


 
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Артистка Анна Asti з Черкас, справжнє ім'я якої Ганна Дзюба, отримала російський паспорт.     Читати далі
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Відомий рок-музикант Андрюс Момантовас виконав хіт Laužo šviesa українською. Читати далі
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
До Путіна часто звертаються різні публічні особистості, які намагаються привселюдно висміяти діяльність російського лідера та Читати далі
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору "Євробачення-2023"
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору
Суспільний мовник продовжує свою роботу у підготовці до Національного відбору на "Євробачення-2023". Тому вже оголосили список Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ