На Черкащині збільшуються доходи населення

грошіПринаймі, про це свідчать цифри щомісячного статистичного звіту.

За повідомленням головного управляння статистики у Черкаські області, у січні-серпні 2019 року розмір середньомісячної номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій (з кількістю працюючих 10 осіб і більше) порівняно з відповідним періодом 2018р. збільшився на 19,1% і становив 8626 грн.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися фінансова та страхова діяльність, державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,3–2,4 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в установах поштової та кур’єрської діяльності, виробництві електричного устатковання, діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг і не перевищував 60% від середнього рівня по економіці.

Індекс реальної заробітної плати у січні–серпні 2019 р. порівняно з січнем–серпнем 2018р. становив 109,5%.

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати1 за період з початку 2019 року зменшилася на 17,4%, або на 10,2 млн.грн і на 1 вересня 2019 р. становила 48,3 млн.грн, що дорівнює 2,6% фонду оплати праці, нарахованого за серпень 2019 р.

Заборгованість працівникам економічно активних підприємств за період з початку 2019 р. зменшилась на 21,2%, або на 8,9 млн.грн і на 1 вересня 2019 р. становила 33,2 млн.грн. Серед видів економічної діяльності найвагоміше зменшення суми невиплаченої заробітної плати спостерігалося у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції (на 24,3 млн.грн), виробництві меблів, іншої продукції, ремонті і монтажі машин і устатковання (на 824,1 тис.грн), постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (на 669,0 тис.грн), добувній промисловості і розробленні кар’єрів (на 396,3 тис.грн). При цьому утворилася заборгованість в сфері охорони здоров'я і наданні соціальної допомоги (5,9 млн.грн), а також збільшилась у складському господарстві та допоміжній діяльності у сфері транспорту (на 4,2 млн.грн); сільському господарстві, мисливстві, лісовому господарстві та рибному господарстві (на 3,8 млн.грн); професійній, науковій та технічній діяльності (на 1,8 млн.грн); оптовій та роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів (на 1,5 млн.грн).

Кількість працівників, які вчасно не отримали заробітну плату на 1 вересня 2019 р., становила 2662 особи, або 1,3% від середньооблікової кількості штатних працівників, зайнятих в економіці. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому 12,5 тис.грн, що в 1,4 раза перевищує середню заробітну плату за серпень 2019 року.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. Синоптик розповів про погоду на Черкащині в найближчі дні
  2. Використання систем радіокерування для мостових кранів
  3. Черкаський тренер освідчився своїй дівчині в зоні бойових дій
  4. На території Черкаської області знову активізувались «телефонні шахраї»
  5. Шполян просять вийти на вулиці, аби зустріти полеглого захисника
  6. На Черкащині поліція затримала неповнолітніх за розклеювання листівок проти Московського Патріархату
  7. На Черкащині селяни планують акцію протесту проти забруднення екології
  8. На Черкащині товариство незаконно збільшувало ціни на продукти харчування для дошколят
  9. На Смілянщині судитимуть 15-річного хлопця, який крав гроші у родини загиблого військовослужбовця
  10. На Черкащині судитимуть керівника Черкаської єпархії УПЦ (МП)
ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш портал


 
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Відомий рок-музикант Андрюс Момантовас виконав хіт Laužo šviesa українською. Читати далі
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
До Путіна часто звертаються різні публічні особистості, які намагаються привселюдно висміяти діяльність російського лідера та Читати далі
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору "Євробачення-2023"
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору
Суспільний мовник продовжує свою роботу у підготовці до Національного відбору на "Євробачення-2023". Тому вже оголосили список Читати далі
Оля Цибульська відверто про свій новий “музичний роман” та секс-просвіту для молоді
Оля Цибульська відверто про свій новий “музичний роман” та секс-просвіту для молоді
Оля Цибульська ледь не найвідвертіша артистка країни, якій приписували (або навіть вона сама приписувала) романи з багатьма Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ