На Черкащині збільшуються доходи населення

грошіПринаймі, про це свідчать цифри щомісячного статистичного звіту.

За повідомленням головного управляння статистики у Черкаські області, у січні-серпні 2019 року розмір середньомісячної номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій (з кількістю працюючих 10 осіб і більше) порівняно з відповідним періодом 2018р. збільшився на 19,1% і становив 8626 грн.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися фінансова та страхова діяльність, державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,3–2,4 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в установах поштової та кур’єрської діяльності, виробництві електричного устатковання, діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг і не перевищував 60% від середнього рівня по економіці.

Індекс реальної заробітної плати у січні–серпні 2019 р. порівняно з січнем–серпнем 2018р. становив 109,5%.

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати1 за період з початку 2019 року зменшилася на 17,4%, або на 10,2 млн.грн і на 1 вересня 2019 р. становила 48,3 млн.грн, що дорівнює 2,6% фонду оплати праці, нарахованого за серпень 2019 р.

Заборгованість працівникам економічно активних підприємств за період з початку 2019 р. зменшилась на 21,2%, або на 8,9 млн.грн і на 1 вересня 2019 р. становила 33,2 млн.грн. Серед видів економічної діяльності найвагоміше зменшення суми невиплаченої заробітної плати спостерігалося у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції (на 24,3 млн.грн), виробництві меблів, іншої продукції, ремонті і монтажі машин і устатковання (на 824,1 тис.грн), постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (на 669,0 тис.грн), добувній промисловості і розробленні кар’єрів (на 396,3 тис.грн). При цьому утворилася заборгованість в сфері охорони здоров'я і наданні соціальної допомоги (5,9 млн.грн), а також збільшилась у складському господарстві та допоміжній діяльності у сфері транспорту (на 4,2 млн.грн); сільському господарстві, мисливстві, лісовому господарстві та рибному господарстві (на 3,8 млн.грн); професійній, науковій та технічній діяльності (на 1,8 млн.грн); оптовій та роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів (на 1,5 млн.грн).

Кількість працівників, які вчасно не отримали заробітну плату на 1 вересня 2019 р., становила 2662 особи, або 1,3% від середньооблікової кількості штатних працівників, зайнятих в економіці. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому 12,5 тис.грн, що в 1,4 раза перевищує середню заробітну плату за серпень 2019 року.

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. У Черкасах затримано наркоділерів з Умані
  2. Драбівське село тероризує власник алабаїв
  3. 222 мільйони гривень податків перераховано Черкаською митницею ДФС до державного бюджету за серпень
  4. На Черкащині припинена діяльність 2 нелегальних АЗС, вилучено пального на 2,3 млн грн (фото)
  5. В Черкасах зупинено незаконну онлайн торгівлю тютюном та махоркою та вилучено товарів майже на 1,4 млн грн
  6. Черкащанин викрав скриньку для збору пожертв
  7. Демографічна ситуація на Черкащині погіршується
  8. Черкаська місцева прокуратура виборола перше місце з міні-футболу
  9. На Черкащині працевлаштували громадян зі Сходу України
  10. У Черкасах пройшов Всеукраїнський марш за тварин
ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш портал


 
Святослав Вакарчук з камерним оркестром завершив Всеукраїнський тур у Черкасах
Святослав Вакарчук з камерним оркестром завершив Всеукраїнський тур у Черкасах
2 квітня 2019 року з Одеси розпочався Всеукраїнський тур Святослава Вакарчука з камерним оркестром «Віртуози Києва» Читати далі
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
24 травня у Черкаському палаці культури відбудеться головна музична подія весни - концерт Святослава Вакарчука з оркестром. До Читати далі
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
13 грудня у Черкасах відбудеться творча зустріч із фронтменом музичного рок-гурту «Фіолет» Сергієм Читати далі
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Kutaisi» виступить у Черкасах з новою програмою
Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «KUTAISI» знову завітає в Україну. Це справжній культурний Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ