Учні двох шкіл ОТГ Черкащини отримуватимуть стипендії

Учні двох шкіл ОТГ Черкащини отримуватимуть стипендіїКращі учні спортивних та освітніх закладів, які здобули перемогу в обласних та всеукраїнських конкурсах та випробуваннях, отримують щомісячну стипендію сільської ради Червонослобідської ОТГ Черкаського району.

За словами заступниці сільської голови села Наталії Ярошенко, отримують стипендії із бюджету об’єднаної територіальної громади 34 учні двох шкіл села Червона Слобода.

Серед них - учениця 10 класу загальноосвітньої школи №1 Вероніка Лавриненко, яка  неодноразово перемагала на олімпіадах із географії на районних, а у цьому та минулому році брала участь і в обласних олімпіадах.

Неодноразово відвідував районні олімпіади з англійської мови, а в минулому році вперше взяв участь і в обласній, де зайняв третє місце, а в цьогоріч в районній – перше місце учень 10 класу Максим Нетахата.

Вчителька географії Зоя Тарасенко говорить, щоб бути успішним в олімпіаді з географії, треба, щоб дитина мала щонайменше три аспекти у своїй особистості: перше – захоплення цим предметом, друге – бажання, і третє – бути дуже ерудованою дитиною з усіх галузей знань. Вероніка все це має і це їй допомагає.

А Людмила Гаврюшова, яка навчає Максима англійській мові, розповідає, що ним дуже багато прочитано, що його знанням сприяє як класно урочна тема, так і напружена самостійна робота учня. Він переглядає різноманітні відео, слухає подкасти тощо.

Заступниця сільського голови Наталія Ярошенко говорить, що грошові винагороди за навчання учням виплачують за програмою «Обдаровані діти та молодь Червонослобідської громади». Наразі на ці виплати закладено 200 тисяч гривень коштів місцевого бюджету. Сума стипендій варіюється від 200 до 700 гривень, і сума премій варіюється від 2 до 7 тисяч гривень.

-  Це дуже гарна ініціатива - надавати стипендії учням, адже це мотивує їх краще навчатися і батьки бачать, що громада піклується про майбутнє своїх людей і вкладає кошти в людський потенціал, - коментує   радник з питань муніципальних фінансів та управління Черкаського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою»  Микола Гулько. – Це не перша така новація у громадах Черкащини: Мліївська ОТГ також винагороджує кращих учнів, що перемагають у олімпіадах, та їх вчителів.

***
Для довідки: Черкаський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою» створено за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою». Це - Програма, яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. Червонослобідська ОТГ планує відкриття Університету третього віку та школи відповідального батьківства
  2. Співочий колектив Мокрокалигірської ОТГ став кращим в Україні
  3. Головного ветеринара Катеринопільщини звинувачують у тому, що вбив собаку
  4. Історія успіху канівчанки Марини Жук: від безробітної до бізнес-леді
  5. Близько 40 відсотків експорту з Черкащини спрямовано до ЄС
  6. У Матусівській громаді проводять роз’яснювальну роботу та перевіряють стан здоров’я літніх людей
  7. Кам’янська ОТГ ударними темпами розпочинає сезон ремонту доріг
  8. Мокрокалигірська ОТГ запланувала вирішити проблему питної води у громаді
  9. Жінка втратила роботу на Сході країни, що стало стартом до нового життя на Чорнобаївщині
  10. Мокрокалигірська ОТГ забезпечила землею усіх своїх учасників АТО
ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш портал


 
А ти підготувався до найочікуванішої події літа 2020?
А ти підготувався до найочікуванішої події літа 2020?
Цей фестиваль є одним з найжаданіших та найочікуваніших у Східній Європі. П’ять років поспіль Atlas Weekend щиро розкриває Читати далі
Святослав Вакарчук з камерним оркестром завершив Всеукраїнський тур у Черкасах
Святослав Вакарчук з камерним оркестром завершив Всеукраїнський тур у Черкасах
2 квітня 2019 року з Одеси розпочався Всеукраїнський тур Святослава Вакарчука з камерним оркестром «Віртуози Києва» Читати далі
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
24 травня у Черкаському палаці культури відбудеться головна музична подія весни - концерт Святослава Вакарчука з оркестром. До Читати далі
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
13 грудня у Черкасах відбудеться творча зустріч із фронтменом музичного рок-гурту «Фіолет» Сергієм Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ