Громади Черкащини отримують дієві поради про ефективну роботу під час карантину

Громади Черкащини отримують дієві поради про ефективну роботу під час карантинуЇх надають фахівці Черкаського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

Зокрема, радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування  Черкаського РО Юлія Поліщук провела для Водяницької громади онлайн-консультування щодо особливостей роботи ОМС в умовах карантину. Радник ознайомила співробітників громади з   законодавчими актами, які регулюють питання запровадження карантину в Україні, найактуальнішою інформацією про обмеження, пов’язані з карантином, повноваження органів місцевого самоврядування та особливості їх реалізації в умовах карантину, зокрема скликання і проведення засідань місцевих рад. Таку ж консультацію радник запланувала і для Баландинської громади.

У свою чергу, Дмитрушківську ОТГ цікавило питання про  особливості здійснення фінансово-бюджетної діяльності в період карантину – і відповідну онлайн-консультацію громада отримала від радника з питань муніципальних фінансів та управління Миколи Гулька. Під час консультації обговорили питання змін до законодавства щодо особливостей діяльності в період карантину та його впливу на наповнення місцевих бюджетів; можливості мінімізації податкових втрат та оптимізації видатків; особливості організації бюджетного процесу на місцевому рівні до та після переходу ОТГ на прямі міжбюджетні відносини, тощо.

І під час карантину громади цікавлять питання, актуальні для «мирного» часу. Зокрема, Микола Гулько провів онлайн-консультування для Соколівської ОТГ з приводу управління громади власними фінансовими ресурсами. Громада отримала вичерпну інформацію щодо управління доходами бюджету, новацій законодавства, додаткових джерел залучення надходжень, застосування регуляторних процедур при встановленні місцевих податків та зборів.

Радник  з питань децентралізації та місцевого самоврядування  Черкаського РО Юлія Поліщук провела також онлайн-консультацію з таких важливих тем, як законодавчі аспекти проходження служби в ОМС (для Бужанської ОТГ) та розгляд запитів правоохоронних органів в ОМС (для Матусівської ОТГ).  Обидві громади отримали найактуальнішу інформацію у законодавчій сфері та дієві кейси, що допоможуть їм практично вирішувати проблемні питання.

Нагадаємо, що Черкаський  регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою» працює для громад дистанційно. Щоб отримати фахову консультацію, громади можуть звернутись за цими контактами:
✅ радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування ULEAD Черкаський регіональний офіс Юлія Поліщук (0976559393, yuliia.polishchuk@giz.de)
✅ радник з питань муніципальних фінансів та управління ULEAD Черкаський регіональний офіс Nick Gulko (0673956995, 0637888414, nykola.hulko@giz.de)
✅ експерт з питань регіонального розвитку Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe Григорий Перерва (0503849381, Hrihoriy.pererva@gmail.com)

***Довідково: Черкаський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою» створено за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою». Програма спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. Самосборные коробки – разнообразие предложений от ГофрокартонЮа
  2. У Червонослобідській ОТГ розпочнеться ремонт трьох місцевих доріг державного значення
  3. На Кам’янщині бізнесові родини працевлаштовують безробітних
  4. У Черкасах зловмисника, який бив водія молотком, позбавлено волі на три роки
  5. У когорті медиків прибуде: Черкаська медична академія готується випускати студентів
  6. Черкаські податківці попереджають громадян про шахраїв
  7. Черкаського водія засудили до позбавлення волі за наїзд на дитину на пішохідному переході
  8. Взято під варту другого фігуранта за фактом жорстокого побиття молотком водія лімузину
  9. На Черкащині знайшли роботу шістьом травматологам
  10. У Черкасах судитимуть наркоділера та його клієнта
ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш портал


 
А ти підготувався до найочікуванішої події літа 2020?
А ти підготувався до найочікуванішої події літа 2020?
Цей фестиваль є одним з найжаданіших та найочікуваніших у Східній Європі. П’ять років поспіль Atlas Weekend щиро розкриває Читати далі
Святослав Вакарчук з камерним оркестром завершив Всеукраїнський тур у Черкасах
Святослав Вакарчук з камерним оркестром завершив Всеукраїнський тур у Черкасах
2 квітня 2019 року з Одеси розпочався Всеукраїнський тур Святослава Вакарчука з камерним оркестром «Віртуози Києва» Читати далі
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
24 травня у Черкаському палаці культури відбудеться головна музична подія весни - концерт Святослава Вакарчука з оркестром. До Читати далі
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
13 грудня у Черкасах відбудеться творча зустріч із фронтменом музичного рок-гурту «Фіолет» Сергієм Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ