У першому кварталі на Черкащині зафіксовано понад 4 тисячі кримінальних правопорушень

За повідомленням прокуратури Черкаської області протягом січня-березня 2020 року обліковано 4080 кримінальних правопорушень, з них тяжких та особливо тяжких – 34,2%.

грабіжник

У загальній кількості злочинів 52,7% становили злочини проти власності, 14,1% – злочини проти життя та здоров’я особи, 7,8% – злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров’я населення, 5,0% – злочини проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування, 4,2% – злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту, об’єднань громадян та злочини проти журналістів, 3,6% – злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг, 2,9% – злочини проти правосуддя, 2,7% – злочини проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина, 2,2% – злочини проти громадської безпеки, 1,9% – злочини проти довкілля, 0,9% – злочини у сфері господарської діяльності, 0,8% – злочини проти громадського порядку та моральності, 0,7% – злочини у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж електрозв’язку.

У січні-березні 2020 р. на території області було скоєно 15 умисних вбивств та замахів на вбивство, 18 умисних тяжких тілесних ушкоджень та 3 випадки зґвалтування.

Також за січень-березень 2020 р. кількість випадків крадіжок становила 1540, шахрайств – 387, грабежів – 62, розбоїв – 12, хабарництва – 17.

Правоохоронними органами протягом січня-березня 2020 р. виявлено 15 осіб, які скоїли злочини у складі 4 злочинних груп і злочинних організацій, закінчено 4 кримінальні провадження про кримінальні правопорушення, вчинені організованими групами і злочинними організаціями.

Кількість потерпілих від злочинів за січень-березень 2020р. становила 2638 осіб, із числа яких 888 – жінки, 183 – особи похилого віку та інваліди 1 і 2 групи, 33 – неповнолітні та 16 осіб – діти до 14 років. Найбільша кількість потерпілих (59,9%) від крадіжок та шахрайства – відповідно 1326 та 343 особи, серед яких 35,5% – жінки (560 осіб). У дорожньо-транспортних пригодах, пов’язаних зі злочинами, на території області постраждало 89 осіб, з яких 27,0% – загинуло. Усього внаслідок злочинних діянь загинула 81 особа, із числа яких 3,7% – у результаті нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень, 18,5% було вбито.

Кількість виявлених осіб, які вчинили злочини, становила 557, з них жінки – 15,1%, неповнолітні – 2,7%. У загальній кількості виявлених осіб, які вчинили злочини, 21,0% раніше вже ставали на злочинний шлях, із яких 61,4% мають незняту або непогашену судимість, 6,1% – вчинили злочин у складі групи, 9,3% – знаходились у стані алкогольного сп’яніння. Питома вага працездатних осіб, які на момент вчинення злочину не працювали і не навчалися, становила 72,5%, безробітних – 6,6%.

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. Самосборные коробки – разнообразие предложений от ГофрокартонЮа
  2. У Червонослобідській ОТГ розпочнеться ремонт трьох місцевих доріг державного значення
  3. На Кам’янщині бізнесові родини працевлаштовують безробітних
  4. У Черкасах зловмисника, який бив водія молотком, позбавлено волі на три роки
  5. У когорті медиків прибуде: Черкаська медична академія готується випускати студентів
  6. Черкаські податківці попереджають громадян про шахраїв
  7. Черкаського водія засудили до позбавлення волі за наїзд на дитину на пішохідному переході
  8. На Черкащині знайшли роботу шістьом травматологам
  9. Взято під варту другого фігуранта за фактом жорстокого побиття молотком водія лімузину
  10. У Черкасах судитимуть наркоділера та його клієнта
ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш портал


 
А ти підготувався до найочікуванішої події літа 2020?
А ти підготувався до найочікуванішої події літа 2020?
Цей фестиваль є одним з найжаданіших та найочікуваніших у Східній Європі. П’ять років поспіль Atlas Weekend щиро розкриває Читати далі
Святослав Вакарчук з камерним оркестром завершив Всеукраїнський тур у Черкасах
Святослав Вакарчук з камерним оркестром завершив Всеукраїнський тур у Черкасах
2 квітня 2019 року з Одеси розпочався Всеукраїнський тур Святослава Вакарчука з камерним оркестром «Віртуози Києва» Читати далі
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
Святослав Вакарчук виступить у Черкасах
24 травня у Черкаському палаці культури відбудеться головна музична подія весни - концерт Святослава Вакарчука з оркестром. До Читати далі
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
Фронтмен українського рок-гурту представить свій дебютний роман у Черкасах
13 грудня у Черкасах відбудеться творча зустріч із фронтменом музичного рок-гурту «Фіолет» Сергієм Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ