Найкращі курси вашого майбутнього – Project Manager

Project Manager – людина, яка потрібна для згуртування й продуктивної роботи розробників, менеджерів і маркетологів в ІТ-галузі. 

Project Manager

Рік у рік популярність цієї професії зростає. Тож ми вирішили висвітлити цікаві аспекти роботи проджект-менеджера й моменти, на які треба звертати увагу, коли опановуєш такий перспективний фах. 

Яка вдача має бути в PM

Фахівці шведсько-української IT-школи Beetroot Academy зауважують: у професії Project Manager важливим є глибоке знання бізнес-процесів, вміння бути лідером, вчитися на помилках і легко співпрацювати з різними людьми. 

Кожен учасник великої системи комунікує з проджект-менеджером, а той налагоджує роботу усіх ланок таким чином, щоб замовник вчасно отримав готовий проєкт.

Курси project manager вчать цінувати час і раціонально ним порядкувати. У руках фахівця зосереджені ресурси компанії, які він має правильно розподілити. Необхідно вміти не піддаватися паніці й за будь-яких обставин керуватися логікою, цифрами й здоровим глуздом. Project Manager наче айтішний отаман, що веде розробників за собою.

Майбутньому фахівцеві потрібно зосередитися на удосконаленні англійської мови, ознайомлюватися з актуальними методологіями й розвивати свої ораторські навички. 

Увесь ваш вигляд має заряджати розробників позитивом і мотивувати швидше і з запалом працювати над продуктом.

3 переваги роботи Project Manager

Project Manager

Отже, курси навчання PM вчать повністю реалізувати проєкт – від генерування ідеї разом із провідними розробниками до її реалізації й тестування готового продукту користувачами. 

Часто проджект-менеджерами стають колишні головні розробники й тестувальники, які хочуть спробувати себе в менеджменті. А частина кадрів приходить з інших сфер, недотичних до ІТ, і так само вправно керує процесом розроблення продукту. Курси в цьому разі допомагають швидко увійти в суть професії й зрозуміти особливості роботи.

Переваги напряму PM:

 • можливість кар'єрного зростання й розвитку. IT-сфера збільшується і розширюється з неймовірною швидкістю, тому Project Manager повинен постійно вчитися й дізнаватися нового для ефективної діяльності. Кар'єрне зростання переважно втілюється в отриманні нових контрактів і проєктів, цікавіших і масштабніших. Спочатку ви керуватимете невеликою групою розробників, що складається з 3–5 осіб, а вже за 5 років хтозна, може, очолите відділ VR у Google (мріяти завжди корисно);

 • відповідальність і прийняття рішень. Project Manager – головна сполучна ланка між розробниками, менеджерами й маркетологами. Кожен PM відповідає за прийняті рішення, а це вчить обмірковувати свої дії й зважати на всі можливі обставини. Отримані навички мудро приймати рішення стануть у пригоді й у звичному житті;

 • висока заробітна плата. Керівники цінують профі, які вміють знайти вихід з будь-якого становища й правильно розподіляти ресурси компанії, тому забезпечують проджект-менеджерам високий рівень оплати праці й намагаються створити комфортні умови для роботи.

Чим відрізняється Project Manager від інших IT-професій

Project Manager

З першого погляду здається, що Project Manager – колишній розробник, який хоче спробувати себе в управлінні. 

Насправді ж це людина, що готова слухати й чути команду, створювати комфортні умови праці, захищати співробітників, а коли треба й давати мотивуючого копняка. 

Саме від Project Manager найчастіше залежить, чи побачать користувачі робочий і корисний продукт.

 

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
ІНШІ НОВИНИ
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
 1. Чому Україна потребує впровадження Смарагдової мережі?
 2. Депутат добиватиметься, щоб черкащани не платили вдвічі більше за водовідведення
 3. На Канівщині взято під охорону суд
 4. Я громадянин світу: проєкт TANA презентує новий сингл після повернення в Україну
 5. На Жашківщині вперше пройшли тактико-спеціальні навчання служби судової охорони
 6. Коротка Історія Fruit Cocktail
 7. Черкаський чиновник зловживав своїм службовим становищем – прокуратура
 8. На Черкащині збудують унікальний монумент у географічному центрі України
 9. Департамент будівництва Черкаської ОДА зашкодив інтересам держави більш як на 17 мільйонів гривень
 10. AGROSHOW UKRAINE-2021: Черкащина скликає на Всеукраїнський день фермера
ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш портал


 
Я громадянин світу: проєкт TANA презентує новий сингл після повернення в Україну
Я громадянин світу: проєкт TANA презентує новий сингл після повернення в Україну
У 2017-му році український проєкт TANA розпочав підкорювати слухачів Британії. Вже за два роки, проєкт повернувся в Україну та Читати далі
Krechet випускає кліп на трек «Засинай»
Krechet випускає кліп на трек «Засинай»
Ідея відео – відображення настрою сучасного суспільства: безкарність, несправедливість, відірваність влади від народу. В Читати далі
Snoop Dogg записав спільний трек з популярною українською співачкою
Snoop Dogg записав спільний трек з популярною українською співачкою
Вражаючою новиною поділилася 35-річна українська співачка Тіна Кароль. Народна артистка України запостила публікацію в Instagram, Читати далі
Star Media розпочала зйомки фільму «Я, "Побєда" і Берлін» за романом Скрябіна
Star Media розпочала зйомки фільму «Я,
Зйомки відбуватимуться у Києві, Львові та Берліні. Star Media розпочала зйомки фільму «Я, "Побєда" і Берлін» за Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ