Черкаський футболіст у символічній збірній 21-го туру УПЛ

Завершився 21-й тур УПЛ і вже видно фінішну пряму всього сезону. До кінця турніру залишилося лише дев’ять ігрових днів, проте не можна сказати, що сам чемпіонат позбавлений інтриги.

Завершився 21-й тур УПЛ і вже видно фінішну пряму всього сезону. До кінця турніру залишилося лише дев’ять ігрових днів, проте не можна сказати, що сам чемпіонат позбавлений інтриги. UA-Футбол зібрав традиційну збірну найкращих гравців минулого туру. Інформують на сайті. До збірної туру вдалось потрапити вихованцю «Дніпру-80» Артему Бондаренко. Центральний півзахисник – Артем Бондаренко, «Шахтар» У «гірників» у заявці на матч було «всього» чотири профільні форварди (Сікан, Келсі, Траоре та Борячук). Тому за всіх віддуватися довелося Артему Бондаренку, котрий забив по голу в кожному з таймів. Щоправда, Артем і без своїх гольових звершень був дико активним у матчі, створюючи моменти і для себе після проходів, і для своїх товаришів по команді.

UA-Футбол зібрав традиційну збірну найкращих гравців минулого туру. Інформують на сайті.

До збірної туру вдалось потрапити вихованцю «Дніпру-80» Артему Бондаренко.

Центральний півзахисник – Артем Бондаренко, «Шахтар»

У «гірників» у заявці на матч було «всього» чотири профільні форварди (Сікан, Келсі, Траоре та Борячук). Тому за всіх віддуватися довелося Артему Бондаренку, котрий забив по голу в кожному з таймів. Щоправда, Артем і без своїх гольових звершень був дико активним у матчі, створюючи моменти і для себе після проходів, і для своїх товаришів по команді.

Теми: Черкаси
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. На Черкащині поліцейський побив чоловіка під час мобілізаційних заходів
  2. Бігові доріжки, орбітреки, велотренажери: у Черкасах відкриють новий зал для реабілітації ветеранів
  3. На Черкащині є вид змії, який може бути небезпечним для людини
  4. На Черкащину насуваються грози, град і шквали: синоптики оголосили жовтий рівень небезпеки
  5. 7 тисяч доларів за «вирішення питання»: на Черкащині затримали чоловіка, який обіцяв допомогти з оформленням інвалідності дитині
  6. Ще одна релігійна громада на Черкащині приєдналася до ПЦУ
  7. Черкаський ЛНЗ зіграв унічию з Гентом у дебютному матчі єврокубків
  8. Помістив собак у мішок і забив до смерті пляшкою: суд призначив чоловіку 5 років позбавлення волі з випробуванням
  9. Фахівці розповіли, чи знайшли відхилення від норм у воді на Черкащині
  10. У Монастирищі зустріли військового, який потрапив у полон під час бою на Київщині
ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш портал


 
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Артистка Анна Asti з Черкас, справжнє ім'я якої Ганна Дзюба, отримала російський паспорт.     Читати далі
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Відомий рок-музикант Андрюс Момантовас виконав хіт Laužo šviesa українською. Читати далі
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
До Путіна часто звертаються різні публічні особистості, які намагаються привселюдно висміяти діяльність російського лідера та Читати далі
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору "Євробачення-2023"
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору
Суспільний мовник продовжує свою роботу у підготовці до Національного відбору на "Євробачення-2023". Тому вже оголосили список Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ