Христинівчани не стоять осторонь проблем та потреб переселенців

18 лютого начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Ісакова, спеціаліст по призначенню пенсій управління Пенсійного фонду України в Христинівському районі Світлана Недужа та заступник директора з виховної роботи Христинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Світлана Цимбал відвідали переселенців зі Сходу України в с.Осітна та с.Кузьмина Гребля. Про це «Новинам Черкас» повідомили у Христинівській РДА.

Наприкінці січня з Попаснянського району Луганської області до родичів в с.Осітна, що на Христинівщині, переїхала Тетяна Григорівна Губська, яка з дитинства є інвалідом першої групи. У зв’язку з тим, що вона лежача хвора і немає можливості приїхати до м.Христинівки для переоформлення соціальних виплат, керівництвом соціальних служб було вирішено виїхати та оформити необхідні документи на дому. Тетяна Григорівна разом з родичами виразили подяку за увагу та турботу до її проблем з боку керівництва району та соціальних служб.

Після узгодження та написання усіх заяв, делегація вирушила до с.Кузьмина Гребля, де наразі проживає 20 переселенців з м.Авдєєвка та м.Дебальцева. Учні Христинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 зібрали дитячі речі та іграшки для дітей, які переїхали разом з батьками з військового пекла. Діти були дуже задоволені подарунками. Одразу почали гратися. А в цей час на кухні смажили пиріжки з картоплею, готували м'ясо та запікали балик. Світлана Ісакова поспілкувалась з переселенцями.

«На сьогодні основні питання вже вирішено: соціальні виплати оформлені, діти влаштовані в садок та школу. Відкритим залишається питання працевлаштування. Намагаємось його вирішити. Є позитивні здвиги», - зазначила Світлана Ісакова.

По закінченню зустрічі переселенці вкотре подякували керівникам району та соціальних служб, голові сільської ради Ніні Осітнянко, підприємцям, сільгоспвиробникам, христинівчанам за допомогу та підтримку.

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. 7 тисяч доларів за «вирішення питання»: на Черкащині затримали чоловіка, який обіцяв допомогти з оформленням інвалідності дитині
  2. Ще одна релігійна громада на Черкащині приєдналася до ПЦУ
  3. Черкаський ЛНЗ зіграв унічию з Гентом у дебютному матчі єврокубків
  4. Помістив собак у мішок і забив до смерті пляшкою: суд призначив чоловіку 5 років позбавлення волі з випробуванням
  5. Фахівці розповіли, чи знайшли відхилення від норм у воді на Черкащині
  6. У Монастирищі зустріли військового, який потрапив у полон під час бою на Київщині
  7. Понад 1,5 млрд грн єдиного податку отримали місцеві бюджети Черкащини
  8. У Черкасах зафіксували перевищення рівня чотирьох забруднювачів повітря
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Артистка Анна Asti з Черкас, справжнє ім'я якої Ганна Дзюба, отримала російський паспорт.     Читати далі
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Відомий рок-музикант Андрюс Момантовас виконав хіт Laužo šviesa українською. Читати далі
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
До Путіна часто звертаються різні публічні особистості, які намагаються привселюдно висміяти діяльність російського лідера та Читати далі
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору "Євробачення-2023"
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору
Суспільний мовник продовжує свою роботу у підготовці до Національного відбору на "Євробачення-2023". Тому вже оголосили список Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ