День Перемоги у Чорнобаї відсвяткували спортивними змаганнями

змагання з підіймання бочки9 травня у парковій зоні біля РБК, з нагоди 70-річчя перемоги над нацизмом відбулися спортивні змагання з шахів, шашок, дартсу, стрибків в мішках та підіймання бочки. В цих змаганнях взяли участь близько шістдесяти учасників.

Переможцями стали: Олександр Дуда, який виборов перемогу у змаганнях з дартсу, Віталій Кравченко – з шахів, В’ячеслав Пушко – з шашок, Андрій Чижик став переможцем з підіймання бочки, Валерія Пильгук зі стрибків у мішках. Всі переможці були нагороджені цінними подарунками та грамотами від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

9 травня на центральному стадіоні смт Чорнобай відбулася фінальна гра за кубок Чорнобаївського району з футболу, між командами сіл Веселого Хутора – капітан Потапов Андрій та Лящівки – капітан Клименко Олександр.

Сама фінальна зустріч проходила за рівної боротьби – між собою зустрічалися гідні один одного суперники, основний час закінчився з рахунком 2-2, а в додатковий час команда села Веселого Хутора реалізувала свою нагоду та перемогла з загальним рахунком 3:2 і стала володарем Кубку.

Переможець нагороджений перехідним кубком, медалями та дипломом, фіналіст – медалями та дипломом.

Також відзначено кращого бомбардира кубку району, ним став футболіст команди села Лящівка Кривенко Юрій на рахунку якого 8 забитих м’ячів.