Фінал Кубка з футболу відбувся у Чигирині

футбол

Епіцентром футбольних подій стала остання субота травня. До Чигиринського стадіону «Колос» прибули поборотись за головний трофей команди «Чигирин» м. Чигирин та «Богданівець» с. Суботів.

Матч проходив за шаленої підтримки сільських уболівальників. За будь-яких обставин кожна з команд намагалася забити гол. Виконати поставлену задачу вдалося першими чигиринцям. Олег Бандуров у середині першого тайму забиває гол, а на 40 – вій хвилині Сергій Павленко подвоює рахунок. Перерва пішла на користь сільським футболістам. Проявивши незламну силу духу та силу волі «Богданівець» у другому таймі бере ініціативу і робить стрімкі результативні атаки. Успіхом завершуються дії нападника Євгена Запороженка, який на 63-тій хвилині посилає м’яч у ворота чигиринців. Спіймавши кураж, команда «Богданівець» все частіше знаходиться на половині суперника і володіє ініціативою. На 85 – тій хвилині Богдан Комаренко зрівнює рахунок. Матч набирає інтриги.

Головний арбітр Сергій Кубрак не скупився на жовті картки, які отримували гравці обох команд. Без валідолу перегляд матчу був неможливий. В знаки дається травма голкіпера Олексія Солонька, який залишив команду «Чигирин». Основний час закінчився з рахунком 2 : 2, а два додаткових тайми не принесли успіху жодній з команд.

Серію пенальті результативніше виконали сільські футболісти 6 : 5, яким успішно допомагав воротар Віктор Дубовий. Диплом за перше місце, Кубок та золоті медалі від сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та федерації футболу району отримала команда «Богданівець», яка виступала у складі: Віктора Дубового, Романа Бевзенка, Андрія Лісового, Віктора Дон, Романа Миколайовича Бевзенка, Максима Прохача, Богдана та Сергія Комаренків, Святозара Долинського, Сергія Баранова, Євгена Запороженка, Сергія Литвиненка та Валентина Кривенка. Срібні нагороди дісталися фіналістам – Олексію Солоньку, Михайлу Мотренку, Вадиму Єфименку, Роману Кубраченку, В’ячеславу Махненку, Івану та Олександру Голобкам, Сергію Перову, Дмитру Покрищенку, Сергію Павленку, Олегу Бандурову, Максиму Абрахманову, Юрію Рогатому, Сергію Мішенку, Вадиму Соломасі, Вадиму Демиденку та В’ячеславу Олійнику.

У вівторок 9 червня відбудеться організаційна нарада в приміщенні райдержадміністрації з питань проведення Чемпіонату району з футболу.

Теми: Чигирин