Уманські ветерани не знають жалю в чемпіонаті України з футболу

Уманська команда Уманська команда "Ятрань-80-ті" здобуває третю поспіль перемогу в чемпіонаті України серед ветеранів.

Після двох перемог в стартових матчах в чемпіонаті України серед ветеранів "Ятрань-80ті" зробила вагому заявку на вихід із підгрупи до півфінального раунду. Але з іншого боку - і сприйматимуть команду тепер суперники вже зовсім по іншому. А тому виїздний матч у Головківці, де приймає "Граніт" із Кіровоградщини, легкого життя не передбачав. Та й , якщо згадати, і в першому матчі в Умані "Граніт" продемонстрував змістовну гру, пише Черкаський спорт.

З перших хвилин господарі поля пішли вперед. Воно й не дивно - їм конче потрібна була перемога та і реваншуватися за поразку в першому матчі вони дуже хотіли. Але "Ятрань-80ті" вже відчула смак гри і здобула помітну впевненість у власних силах. А тому спокійно витримала штурм суперника і стала відповідати ударом на удар. І вже на 13-й хвилині гості повели у рахунку. Затяжна утака кілька разів мала завершитися ударом на ураження. Але спочатку Сергій Янчук а потім Олександр Казанюк все вишукували ще кращу нагоду. В підсумку "покрутили хребти" всім. І завершилося подачею і ударом у падінні Дерманським. Гол! 0:1!

Але буквально за 2 хвилини (на 15-й хвилині) господарі відігралися (Красовський). Правда, і у господарів недовго був гарний настрій - на 21-й хвилині Олександр Казанюк метрів з 28-ми вкотре забив чудового мяча зі штрафного! 1:2!

До перерви ще чимало було нагод для взяття воріт. Але рахунок більше не змінився. Все було відкладено на другий тайм.

По перерві продовжилися "гойдалки". Команди грали у відкритий футбол. Така собі перестрілка! У середині тайму Олександр Казанюк просто нокаутував "Граніт", забивши на 62-й та 65-й хвилинах і оформивши хет-три! Після цього господарі не здалися. І тут же заробили право на 11-метровий. Але досвідченний Мизенко не скористався шансом. Тим часом гості стали просто куражитися - у них виходило просто все! І в підсумку вони ще й пятого мяча провели у ворота суперника перед самим фінальним свистком! Олександр Казанюк зі штрафного мяко закинув за спину захисникам мяча. Центральний захисник Сергій Репін увірвався і дістав біля самої лінії мяча, карколомно розвернувся і навісив а Володимр Дерманський у стрибку головою забив! Краса!

5:1 - яскрава і впевнена перемога "Ятрані-80ті"! І достроковий вихід до півфіналу чемпіонату України! Гастролі продовжуються!

Теми: Умань