У Черкасах капітально ремонтують тротуари

ремонт тротуара

Загалом цього року планують завершити шість ділянок. Нині роботи тривають на двох об’єктах. Зокрема, на вул. Горького біля гімназії № 9 та у сквері «Подих Дніпра», що по вул. Г. Сталінграду (від «Дніпро-плази» до магазину «Велика кишеня» ). За словами міського голови Черкас Сергія Одарича, цього року завершать проекти, які мали б бути закінчені ще торік. А загалом у переліку для ремонту понад 30 відрізків тротуарів у різних куточках міста.

– Наступні роки ремонтам тротуарів, з облаштуванням сучасного покриття, замощенням плиткою, заміною ліхтарів, та встановленням малих архітектурних форм приділятимемо особливу увагу. Більшість робіт виконуватимемо вже наступного року. На превеликий жаль, Черкаси згаяли цілий рік у напрямках розвитку. Зараз вимушені надолужувати втрачене, – зазначив Сергій Одарич.

Тротуар по вул. Горького від гімназії № 9 до вул. Орджонікідзе планують взагалі розширити до 2,5 метрів. Зараз там зняли старе покриття, облаштовують бордюри, після чого проведуть асфальтування. Роботи тривають і на вул. Г. Сталінграду, де так само підрядник облаштовує бордюри і готує основу до асфальтування.

Між тим у планах міської влади цього року капітально відремонтувати ще три об’єкти. Тротуар по вул. Горького (від бул. Шевченка до вул. Гоголя). Роботи там починалися ще у 2013 році, проте так і не були завершені. Нині ж підрядник пообіцяв, що завершить ремонт.

Відремонтують цьогоріч тротуар і по вул. Чорновола (між вулицями Бидгощською та Радянською). Найближчим часом розпочнеться ремонт тротуару від дитячого містечка «Казка» до вулиці Калініна (непарна сторона вулиці). У планах міської влади відремонтувати і тротуар по вул. Чорновола (від вул. Чіковані до проспекту Хіміків).

Теми: Черкаси
ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. На Черкащині поліцейський побив чоловіка під час мобілізаційних заходів
  2. Бігові доріжки, орбітреки, велотренажери: у Черкасах відкриють новий зал для реабілітації ветеранів
  3. На Черкащині є вид змії, який може бути небезпечним для людини
  4. На Черкащину насуваються грози, град і шквали: синоптики оголосили жовтий рівень небезпеки
  5. 7 тисяч доларів за «вирішення питання»: на Черкащині затримали чоловіка, який обіцяв допомогти з оформленням інвалідності дитині
  6. Ще одна релігійна громада на Черкащині приєдналася до ПЦУ
  7. Черкаський ЛНЗ зіграв унічию з Гентом у дебютному матчі єврокубків
  8. Помістив собак у мішок і забив до смерті пляшкою: суд призначив чоловіку 5 років позбавлення волі з випробуванням
  9. Фахівці розповіли, чи знайшли відхилення від норм у воді на Черкащині
  10. У Монастирищі зустріли військового, який потрапив у полон під час бою на Київщині
ОПИТУВАННЯ

Оцініть наш портал


 
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Артистка Анна Asti з Черкас, справжнє ім'я якої Ганна Дзюба, отримала російський паспорт.     Читати далі
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Відомий рок-музикант Андрюс Момантовас виконав хіт Laužo šviesa українською. Читати далі
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
До Путіна часто звертаються різні публічні особистості, які намагаються привселюдно висміяти діяльність російського лідера та Читати далі
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору "Євробачення-2023"
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору
Суспільний мовник продовжує свою роботу у підготовці до Національного відбору на "Євробачення-2023". Тому вже оголосили список Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ