Черкаські депутати не хочуть бачити Бандеру Героєм України

Роман ШухевичЧеркаська обласна рада не підтримала звернення до Президента, ініційоване депутатом Любов’ю Майбородою і очолюваною нею групою “Гідність” про повернення Степанові Бандері і Роману Шухевичу (на фото) звання Герой України.

Майборода просила підтримати це питання. Депутатка апелювала до відновлення історичної справедливості. Як відомо, Бандері й Шухевичу 2010 року було присвоєне звання героїв України, але згодом цей указ було скасовано через суд.

Якими б не були мотиви депутатської групи, що включає кількох одіозних екс-регіоналів, за це питання все одно проголосувало занадто мало депутатів – 44.

Питання пробували повторно винести на голосування. Перед підтримати звернення закликав навіть “майбородоненависник” Михайло Мушієк.

“Я сам не хотів голосувати… Але дійсно, Бандера й Шухевич боролися за незалежність України і Героїв України їм присвоїли заслужено. Тож переступіть через себе і підтримайте”, – сказав Мушієк.

Утім, голосів для повторного голосування в депутатському корпусі так і не набралося…

Варвара Горова, Дзвін

ІНШІ НОВИНИ

Коментарі

Додати коментарій
Ваше ім'я:
Ваш E-Mail:

Питання:
Відповідь:
Введіть код:
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ / ЩО КОМЕНТУЮТЬ
  1. На Черкащині суд розглядатиме справу 20-річного студента, звинуваченого у передачі ФСБ даних про енергетичний об'єкт.
  2. Укриття на Уманщині, яке розраховане на 300 осіб, перебуває в неналежному стані
  3. На Черкащині поліцейський побив чоловіка під час мобілізаційних заходів
  4. Бігові доріжки, орбітреки, велотренажери: у Черкасах відкриють новий зал для реабілітації ветеранів
  5. На Черкащині є вид змії, який може бути небезпечним для людини
  6. На Черкащину насуваються грози, град і шквали: синоптики оголосили жовтий рівень небезпеки
  7. 7 тисяч доларів за «вирішення питання»: на Черкащині затримали чоловіка, який обіцяв допомогти з оформленням інвалідності дитині
  8. Ще одна релігійна громада на Черкащині приєдналася до ПЦУ
  9. Черкаський ЛНЗ зіграв унічию з Гентом у дебютному матчі єврокубків
  10. Помістив собак у мішок і забив до смерті пляшкою: суд призначив чоловіку 5 років позбавлення волі з випробуванням
ОПИТУВАННЯ

Чи треба Україні вступати в НАТО?


 
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Співачка Анна Асті, родом з Черкас, стала громадянкою Росії
Артистка Анна Asti з Черкас, справжнє ім'я якої Ганна Дзюба, отримала російський паспорт.     Читати далі
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Литовський рок-музикант переспівав популярний хіт, аби зібрати кошти для України
Відомий рок-музикант Андрюс Момантовас виконав хіт Laužo šviesa українською. Читати далі
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
Італійська група Maneskin випустила хіт, що висміює Путіна (відео)
До Путіна часто звертаються різні публічні особистості, які намагаються привселюдно висміяти діяльність російського лідера та Читати далі
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору "Євробачення-2023"
Суспільне оголосило імена 10 фіналістів Нацвідбору
Суспільний мовник продовжує свою роботу у підготовці до Національного відбору на "Євробачення-2023". Тому вже оголосили список Читати далі
Всі новини шоу-бізнесу
КУРЙОЗИ