"Київ" зупиняє переможну серію "Мавп"

баскет

«Черкаські Мавпи» не зуміли продовжити свою п’ятиматчеву виграшну серію. Зупинив черкасців БК «Київ», а якщо бути точним, неймовірно високий відсоток реалізації киян. Фінальна сирена зафіксувала результативний успіх гостей з рахунком 96:80.

Сьогодні БК «Київ» знову підтвердив фактор незручного суперника для черкасців. Стартовий відрізок гри пройшов під знаком Кальніченка. Капітан черкаського клубу тричі вдало завершив свої атаки і дозволив господарям піти у відрив – 9:4. Однак стартова наполегливість господарів лише розігріла киян, у яких свою гру в нападі знайшов Крутоус та Отверченко. Перший вдало завершував власні проходи, а другий ефективно стріляв з периметру. Як результат, перша десятихвилинка завершилася проміжним успіхом приїжджих – 24:19.

Надалі кияни продовжили використовувати сильні сторони своїх лідерів і створювати для них умови для атак. Як результат, у цьому матчі Отверченко та Крутоус на двох здобули аж 55 очок! Вже на початку другого періоду така результативність дала «Києву» очікувані плоди, вони повели в рахунку з небезпечною різницею – 34:22. Зарядити господарів на боротьбу намагався зал та свіжий Чумаков. Ігорю епізодами вдавалося вдало завершувати атаки команди, а після однієї з таких та блок-шота Хемілтона черкасці зробили важливий ривок, однак на велику перерву господарі все ж пішли, програючи - 41:49.

Ключовою у цій зустрічі стала третя десятихвилинка. Черкасці дещо змінили акценти біля власного кошика. Відповідно, гострих проходів у трисекундну зону гостей стало менше, окрім того, «Мавпи» вирівняли ситуацію у статистиці підбирань. Але, разом з тим, вони відкрили периметр, чим скористалися гості. Знову активно витоптували триочкову дугу Швець, Отверченко та Луценко, що призвело до максимальної різниці у рахунку – 65:47. Цим гравцям вдалося довести відсоток реалізації дальніх до вражаючого (61% 11 із 18).

Попри програний і третій період, господарі зуміли знайти у собі сили і кинулися навздогін наприкінці матчу. Дещо завів своїх Хемілтон, який кілька разів агресивно захистив власну трисекундну зону, а в нападі йому вдалося виконати слем-данк з фолом. Попри фантастичну гру у нападі «Києва», господарі все ж мали шанс врятувати поєдинок. За чотири хвилини до завершення гри вони скоротили своє відставання до 9-ти очок – 62:73. Але емоційний запал господарів зупинили кілька відносно легких атак суперника. В свою чергу, Рандлс двічі поспіль схибив з відкритої позиції. Кінцівку гри суперники догравали уже без інтриги. Києву вдалося виграти матч доволі обмеженим складом і при цьому показати неймовірний відсоток реалізації.

Черкаські Мавпи - БК Київ 80:96 (19:24, 22:25, 17:22, 22:25)

ЧМ: Чумаков (22), Кальніченко (17), Хемілтон (12)

К: Отверченко (28), Крутоус (27), Швець (12 + 9 підбирань)

Теми: Черкаси