Матусів переміг Темну Конячку

Завершився перенесений матч 1-го туру чемпіонату черкаської області з пляжного футболу: 2015.07.03 19:30 Темна Конячка – Матусів.

Рахунок у матчу відкрив Віктор Пархоменко, та "конячка" відразу його зрівняла. На протязі матчу жодна з команд не змогла вийти вперед більше ніж на 2 м'ячі, так на гол Владислава Аджубея, чудовою комбінацією відповів Юрій Криштоп, він прийняв передачу, що йому, в падінні, через себе, віддав Олександр Євтушевський, на груди, і влучно, також через себе, пробив.

Але, невдовзі, Віктор Пархоменко знов виводить матусян вперед, інформує Черкаський спорт.

Черкаська команда побігла відігруватися, чудові комбінації вдавалися лідерм "Конячки" Юрію Криштопу та Олександру Євтушевському, та воротар Матусова надійно захищаючи ворота зневільовував їх потуги, декілька разів м'яч проходив в небезпечній близькості до воріт, навіть влучав в поперечку. Але зрівняти рахунок Темній конячці вдалося аж за 30 секунд до завершення гри. Юрій Криштоп, на фото: "проштовхує" сферу повз Сергія Удода. Далі - овертайм. Вже на початку, після вдалої комбінації, партнери вивели Юрія Криштопа сам на сам з голкіпером Матусіва, але Сергій, зреагував на удар в притул, та перевів м’яч на кутовий, після якого матусяни розіграли швидку комбінацію та вийшли вперед - Назар Кас'яненко. Це був перший гол в овертаймі, ,а другий забив - Павло Островський, передачу якого на партнерів, невдало зрізав в ворота, спиною, один з гравців Темної конячки.

5:3 Матусів перемагає в овертаймі та заносить до заліку 2 пункти, й виходить на 5-ту позицію в турнірній таблиці, "Конячка" здобуває 1 пункт та залишається четвертою.

2015.07.03 19:30 Темна Конячка - Матусів 3:3 (в овертаймі 0:2)