Завершився восьмий чемпіонат області з пляжного футболу

пляжний футбол

Миронівська птахофабрика - знов чемпіон області.

Спочатку на поле вийшли Цетус та Одна Родина, щоб визначити, хто завершить чемпіонат с бронзою.

Тільки но почався матч і відразу Цетус приголомшив свого суперника двома швидкими голами: відзначились Богдан Щерба та Сергій Сидоренко - 2:0, пише Черкаський спорт.

Та Цетус и не збирався зупинятися - після помилок гравців Одної Родини, Цетус створив ще декілька небезпечних моментів але м'яч не залітав у ворота та все ж таки в третє засмутити гравців Родини вдалося Вячиславу Гамалию 3:0.

Але Олександр Бондаренко, здавалось відновив інтригу в матчі, забивши свій м’яч 3:1 - так і завершився перший тайм.

В другому таймі Цетус продовжував домінувати а Одна Родина напевно провела свою гіршу гру в цьому турнірі.

Повло Присяжнюк зробив дубль і рахунок став 5:1 але Родина все ж знайшла в собі сили і Олександр Діденко відквитав ще один м’яч 5:2 так і дограли 2 тайм.

В третьому таймі Цетус довів рахунок до розгромного 8:2, відзначались Щерба Богдан Присяжнюк Олексій та же раз Щерба Богдан, і тільки тоді гравці Цетусу розслабились, та це майже не коштувало їм перемоги - Панасенко, двічі Бондаренко та Головко зробили рахунок 8:6 але Цетус втримав перемогу и став бронзовим призером.

О 18:30 на поле вийшли фіналісти - минулорічні чемпіон та віце-чемпіон - Миронівська птахофабрика та Торпедо

Миронівська птахофабрика - Торпедо 3:3 (Трандафілов, Мачульский, Кіт - Степанов-3) в доданий час 0:0, по пенальті 2:1

Вже на перших секундах Трандафілов забиває перший гол, а згодом, Мачульський подвоює рахунок.

У другому таймі Степанов один м’яч відквитав а потім ще одному гравцю Торпедо, Колядко, вдалося спрямувати м’яч у ворота (на фото вище), після відскоку від поверхні майданчика, на що не зміг зреагувати Віктор Єрошев, але Мачульский його підстраховує та рукою виніс м’яч з лінії воріт, звісно ж це було поза правилами, тому Сергій отримав Червону картку. Пенальті вдало реалізував Петро Степанов 2:2.

Під завершення другого тайму Павло Кіт вдало замикає комбінацію після вкидання з ауту та виводить "Фабрику" вперед. Дуже багатий на моменти та напружений для суддів виявився матч, Торпедо пробиває в поперечину спочатку з пенальті, потім з гри, штанга рятує ворота Птахофабрики.

Але в середині третього тайму Торпедівці все ж зрівнюють рахунок - Петро Степанов дальнім пострілом з відскоком від піску не залишає шансів Віктору Єрошеву 3:3.

Згодом важку травму отримує Ігор Індутний, після зіткнення з Петром Степановим (на фото вище), та вже не зможе вийти на поле в цьому матчі. За неспортивну поведінку отримує жовту, та червону картку Евген Гуд, таким чином через дві хвилини дискваліфікаціі догравати третій тайм канівська команда мусила у трьох, та вони вистояли. Дискваліфікація розповсюджується і на доданий час - аж через 45 секунд після початку трьоххвилинного тайму суддя дав дозвіл Павлу Кіту приєднатися до гравців на полі, але замін зовсім не залишилось, але канівчани не пропустили та довели матч до післяматчевих пенальті.

Першими за жребієм пробивали Торпедівці, на Гол Юрія Колядко відповів голом Вячеслав Ткаченко, далі у воротаря влучає Петро Степанов, а у поперечку Павло Кіт, також в поперечку Дєдов, а Трандафілов приносить перемогу канівській команді. Миронівська Птахофабрика - підтвердила чемпіонське звання

Теми: Черкаси